[Urun]: GAUI Yeni Bir Model : R- Type

Aslında şöyle, hps kafa düşük devirlerde de iyi sonuç verirken, dfc o kadar iyi değildi sanırım. Yüksek devirde sorun yok. Goblin speed'de de hps var bildiğim kadarıyla.

Emre Kaman' Alıntı:
Aslında şöyle, hps kafa düşük devirlerde de iyi sonuç verirken, dfc o kadar iyi değildi sanırım. Yüksek devirde sorun yok. Goblin speed'de de hps var bildiğim kadarıyla.
Bak Emre, sen foruma gelmeden önce senin konun aramıza katılmış zamanında :laugh: :D

Ahaha :D zamaninda diger forumu canlandirmak adina icat ettigim bi konuydu, ama ortaya guzel bi konu cikmisti sonucta. O zaman da buraya uyeydim heralde ama aktif degildim. Burda da alintilandigini gorunce hafiften gururlanmistim guzel konu yapmisim diye :D O zamandan bu zamana dfc konusunda fikrim degisti. Artik hps'nin daha kullanisli oldugunu dusunuyorum. Ama tabi aldigim bi model uzerinde dfc gelirse hps yapmak icin de ugrasmam. Bunlar hep seytan icadi :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Sorma abi, çok direndi gelene kadar :laugh:
Aynen Rasim'im. Transfer etmekte zorlandığımız üyelerin başında geliyordu Emre kardeşimiz :laugh: :D Neyse zorda olsa geçte olsa geldi ama pir geldi :bravo: :halay:

Emre Kaman' Alıntı:
.... O zamandan bu zamana dfc konusunda fikrim degisti. Artik hps'nin daha kullanisli oldugunu dusunuyorum. Ama tabi aldigim bi model uzerinde dfc gelirse hps yapmak icin de ugrasmam. Bunlar hep seytan icadi :D
Kesinlikle hem fikirim. Üzerinde ne geliyorsa aynen kullanmaya devam ;) Para tuzağı bunlar, para tuzağı :laugh: ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aynen Rasim'im. Transfer etmekte zorlandığımız üyelerin başında geliyordu Emre kardeşimiz :laugh: :D Neyse zorda olsa geçte olsa geldi ama pir geldi :bravo: :halay:
Kesinlikle hem fikirim. Üzerinde ne geliyorsa aynen kullanmaya devam ;) Para tuzağı bunlar, para tuzağı :laugh: ;D

Estagfrullah abi, iyi ki sizler varsiniz :) Keske hobiye cok daha once baslasaymisim da, daha once tanissaymisim sizlerle. Neyse, Gaui candir :D

Az once HF'de mostroyla ilgili bi konu okuyordum da, benim de mostrodan uzaklasmama neden olan konulardan biri ne kitlerin, nede yedeklerin bulunamamasiydi. Amerikada mostro kullanicilari resmen isyanda, adamlar en basit kirimlarda bile modeli aylarca rafa kaldiriyorlarmis. Kimileri batti diyor, kimisi batacak diyor. En kotusu kimsenin telefona maile cevap vermemesi. Takim pilotlarindan biri batma falan yok, yeni fabrikaya tasiniyorlar demis. Butun aksakliklar duzelecek demis.

Her neyse, muhtemel yeni model seceneklerimden mostroyu cikardim. Her ne kadar en sevdigim dizayna sahip olsa da, beni en cok ceken olsa da, gerek parcasi, gerek aksesuari kolay bulunur bi marka tercih ederim. Gaui ve sab atbasi gidiyorlar kafamda su anda :D

Emre Kaman' Alıntı:
Estagfrullah abi, iyi ki sizler varsiniz :) Keske hobiye cok daha once baslasaymisim da, daha once tanissaymisim sizlerle. Neyse, Gaui candir :D

Az once HF'de mostroyla ilgili bi konu okuyordum da, benim de mostrodan uzaklasmama neden olan konulardan biri ne kitlerin, nede yedeklerin bulunamamasiydi. Amerikada mostro kullanicilari resmen isyanda, adamlar en basit kirimlarda bile modeli aylarca rafa kaldiriyorlarmis. Kimileri batti diyor, kimisi batacak diyor. En kotusu kimsenin telefona maile cevap vermemesi. Takim pilotlarindan biri batma falan yok, yeni fabrikaya tasiniyorlar demis. Butun aksakliklar duzelecek demis.

Her neyse, muhtemel yeni model seceneklerimden mostroyu cikardim. Her ne kadar en sevdigim dizayna sahip olsa da, beni en cok ceken olsa da, gerek parcasi, gerek aksesuari kolay bulunur bi marka tercih ederim. Gaui ve sab atbasi gidiyorlar kafamda su anda :D
Emre bence sen bir daha düşün, baksana Avant'daki şu modellere :laugh: .
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Zafer SAHIN' Alıntı:
Emre bence sen bir daha düşün, baksana Avant'daki şu modellere :laugh: .
skidler fena

Skidler mi ? Nerede ?

Emre gaui taraftarısın, imzanda bana göre gobline yer yok :D

Bu type r ı git gide merak etmeye başladım. 380 - 700 arası tüm sizelarda çıkarırlarmı acaba. :)

Avant skidleri ile ilgili insanlar memnun değiller, yerine Align skidleri takıyorlar. Şunlardan:

Ama sadece skide göre karar verirsem hanımla sorun çıkabilir. Heli almak zaten zor :D
Yoksa Goblin skidleri de güzel, Gaui skidleri de:

:lol: :lol: :lol:

tamerkaymakci' Alıntı:
Emre gaui taraftarısın, imzanda bana göre gobline yer yok :D

Bu type r ı git gide merak etmeye başladım. 380 - 700 arası tüm sizelarda çıkarırlarmı acaba. :)

İlk etapta 700 çıkacaktır, sonrasına belki daha küçük bir model olur. Ya 360 ya 380 palli olur diye düşünüyorum. Ama 700 olan en az 715-720 pallerle gelecektir bence. İmzaya çok takılmam heralde. Zaten şu anda aktif olarak sadece X7'yi kullanıyorum. Bakalım yaz sonu neler olacak, belki hiç kıpırdamam...

Emre Kaman' Alıntı:
Avant skidleri ile ilgili insanlar memnun değiller, yerine Align skidleri takıyorlar. Şunlardan:

Ama sadece skide göre karar verirsem hanımla sorun çıkabilir. Heli almak zaten zor :D
Yoksa Goblin skidleri de güzel, Gaui skidleri de:

:lol: :lol: :lol:
Bu skidlerde iyimis yaa ;D

Has skiddir git modellere bak,çok hoş modeller.... :lollol: