[Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Ynt: Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Kağan Kazancı' Alıntı:
Abi Mehmet Isparta 'da zaten, ancak biz Denizli'den gelmek isteriz bir haftasonu ayarlayalım, Denizli - Burdur - Isparta heli funfly yapalım :D Burdur'a geliriz , Göller yöresi funfly 2014 yaparız :D
Neden olmasın , uygun bir zamanda düzenlersek , Kocaeli grup , Antalya grup bile gelir....... :D
Ben şimdiden sağlam bir sponsor firma arayışlarına girişeyim bari..... :laugh:

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
:D :laugh: Erhan amacimiz acaba biz mi bir yerlerde birseyleri gozden kaciriyoruz bunu algilamaya calismakti :) :)

yok abi biliyorum ve yaptığın incelemeyi çok beğenmiştim. :saygilar: :saygilar: :saygilar: :saygilar:

Re: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Hayırlı olsun, guzel makine arkadaşlar.Gule gule kullanın.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Bana takip no verdiler hatta sabah ptt kargo takibinde görünüyordu.

Ben cuma öğleden sonra alınca onların tatile denk geldi. Bugün de ayılamadılar sanırım daha... Takip no yok piyasada... Hayırlısı :) haftasonu zaten şehirdışına gidiyorum, o bakımdan zamanlarını kullanabilirler geniş geniş.

Rasim , maillerine baktın değilmi bende siteden güncellenecek diye düşünüyordum. İlker abinin uyarısıyla maillerime baktım royal mail olarak takip no atmışlar.

Kargo şu anda Türkiyede hatta.Umarım Pim ile direk gelir.

Arda Erkan' Alıntı:
Rasim , maillerine baktın değilmi bende siteden güncellenecek diye düşünüyordum. İlker abinin uyarısıyla maillerime baktım royal mail olarak takip no atmışlar.
Kargo şu anda Türkiyede hatta.Umarım Pim ile direk gelir.

Ben zaten fastlad sistemden bakmıyorum, mailimi takip ediyorum ki zaten cepten de sürekli bildirim geliyor yahoo mail applicationa. Royal mail daha önceki siparişlerimde iki gün içinde göndermişti takip kodunu. Bunda aradan cumartesi de geçti pazartesi de...

Fastlad contact us kısmına yazdım durumu, bir sıkıntı mı var diye. Bakalım x3 ile devam :) Havalar da buz gibi bu aralar... Araziye çıkıyoruz soğuk içimize işliyor resmen, iç anadolu çok fena :eek:

Bana takip no 31 Ekim de gelmişti ama sanırım benim ürün kenar köşe bir yerde kaldı, daha ülkeye giriş yapmadı.Oysaki bugüne kadar Fastlad'den yaptığım tüm alışverişler 5 günde elimde olmuştu. :-\

bendeki takip numarasında da canlılık yok,bekleyecez napalım...

Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Burdan sorgulayınca daha güncel sonuçlar çıkabiliyor. :)

Hadi bakalım , ilk kime nasip olacak ve bol fotolu , görselli konuyu kim yapıştıracak çok merak ediyorum doğrusu........ :laugh:

Bendede takip kodu var ama henüz Türkiyeye giriş yok bekliyeceğiz :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Rekor rekor rekor :eek:

Bu fastlad ne iş çeviriyor nasıl oluyor da oluyor bilmiyorum ama şu anda JR Forza 450 elimde :thumbup:

Cuma öğleden sonra sipariş verdim, 7 kişilik ekibimizden 6. alandım. Bugün salı ve ürün teslim edildi. Yurtiçinden alsam böyle çabuk gelmezdi sanırım. Takip kodu da gelmedi bu sefer maile ama kendi geldi, sorun yok.

Hayırlı olsun Rasim, fotoları ve uçuş videolarını bekliyoruz :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Rekor rekor rekor :eek:

Bu fastlad ne iş çeviriyor nasıl oluyor da oluyor bilmiyorum ama şu anda JR Forza 450 elimde :thumbup:

Cuma öğleden sonra sipariş verdim, 7 kişilik ekibimizden 6. alandım. Bugün salı ve ürün teslim edildi. Yurtiçinden alsam böyle çabuk gelmezdi sanırım. Takip kodu da gelmedi bu sefer maile ama kendi geldi, sorun yok.
Hadi gözün aydın Rasim :halay: :yuppi:

Rasim, adamlar sanırım forumu takip ediyor :laugh: sana kıyak geçmişler ;D