[Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Almayan pişman olur benden söylemesi :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

murat kurdoğlu' Alıntı:
Rasim hocam,yaktın beni,modeli çok beğendim.çok inceleyemedim,detaylı mercek altına alacam,yedek parça sorunu olmaz değil mi,neticede spesifik bi heli,her 450 parçasını bünyesi kabul etmez...

Ben de içten içe fena yanıyorum Murat hocam, anlatamam :) Ben manualini indirdim şöyle üstünden göz gezdirdim. Model 450 size için kaliteli... Tabii gaui x3 size olarak biraz daha ufak olabilir, ama bu fiyata daha iyisi yoktur öyle diyeyim.

Yedeklerde de fastladden bakıp kıyaslarsınız... Skid, shaft, gear, boom gibi temel şeyler uygun, diğer markalarla aynı paralelde gibi... Ama cnc parçalar, kanopi, model üzerindeki elektronik biraz pahalı tabii rakiplerine göre... Onları da çok kırmamak lazım :)

DenizSERT' Alıntı:
Almayan pişman olur benden söylemesi :)

Modelle ilgili asıl detaylı bilgi sende Deniz ;) Var mı şöyle uçuş videosu falan?

Rasim gece gece beni 180 pound masrafa soktun. ;D Şaka bir yana çok teşekkür ederim. :saygilar:
Modelin yanında birkaç parça ihtiyacım olan ürün ekledim 22.18 pound indirim oldu. :halay:

bende almış bulunuyorum. ama fbl kitsiz olanı aldım. gaui nx4 deki ikonu kullanıcam. bi tanede gence 3s 2200 mah 60c pil aldım 2. yi eklediğimde kargo aşıyodu çünki. zaten elimde pulse 35c pil de var sıfır ayarında yeter heralde. şimdilik. ilerde belki 6s e çevirebilirim. esc aynı kalıyor galiba.

O zaman Tevfik Bey ve Erhan, her ikinizi de hayırlı uğurlu olsun diyelim :thumbup:

Rasim çok fenasın biliyorsun dimi . :mad: :laugh: :lollol:

Tutmayın beni ben de bi liste oluşturuyorum,blade 130x'lerden birini satışa çıkardım bile :) En azından forzanın yarısını karşılasın...

Türker Akgün' Alıntı:
Rasim çok fenasın biliyorsun dimi . :mad: :laugh: :lollol:

Özellikle seni bekledim abi, 450 sınıfına olan zaafını biliyorum çünkü :laugh:

Peynir ekmek gibi gider oldu, Tevfik abi aldı, Erhan aldı, Mevlüt abi alıyor gibi... JR sinerjisi yaratalım diyecem de... Çok seviyorum be abi Gaui'yi :embarras:

Şeytan diyor al bunu da koy kenara, illa işin düşer :D

Bu arada dipnot, kutudan dmss satellite de çıkıyormuş, JR kumanda sahiplerine duyrulur ;)

evet arkadaşlar son heliler kaldı. tarot 450 fiyatına full jr 450 forza gelllllllllllllllllll almayan pişmannnnnnnn :halay: :halay: :halay: :halay:

jr 450 forza manuel linki

esc manual

Oooh süper. Alan alana :thumbup: Bu durumda ben 2.elini beklemeye karar verdim :laugh: ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Oooh süper. Alan alana :thumbup: Bu durumda ben 2.elini beklemeye karar verdim :laugh: ;D

Bu çok iyiydi işte :D :D :D

Yalnız bu fiyattan tükenince, ikinci eli şimdinin sıfır fiyatından çok olabilir Mehmet abi, onu iyice düşün bence ;D

Bende aldım gece gece gene karta yüklendik :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Rasim naptın yaa , gece gece milletti galeyana getirmişsin, sanki bedava dağıtıyorlar :D
Murat beye katılıyorum , belki bu fırsat kaçmaz da , spesifik bir heli olduğu ortada , yarın fiyatlar normale gelince , bir main gear iki katı pahalı patlayıp da milleti oflatmasın.
Bari iyi düşüneydiniz de , forumca bir liste yapıp topluca alım yaparak , fiyatın daha da belini kıraydık. :D
Neyse , kime konuşuyorum ben , herkes zaten çoktan alımını yapmış bile , alan her arkadaşımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Bi JR'miz eksikti , o da tamam iyi mi.... :lol: :lol:

Rasim konunun linkini fast lad a yolla, kesin birtane eşantiyon alırsın :)

Bir kaç hafta sonra forza konuları bizi bekliyor olacak :)