[Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Rasim naptın yaa , gece gece milletti galeyana getirmişsin, sanki bedava dağıtıyorlar :D
Murat beye katılıyorum , belki bu fırsat kaçmaz da , spesifik bir heli olduğu ortada , yarın fiyatlar normale gelince , bir main gear iki katı pahalı patlayıp da milleti oflatmasın.
Bari iyi düşüneydiniz de , forumca bir liste yapıp topluca alım yaparak , fiyatın daha da belini kıraydık. :D
Neyse , kime konuşuyorum ben , herkes zaten çoktan alımını yapmış bile , alan her arkadaşımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Bi JR'miz eksikti , o da tamam iyi mi.... :lol: :lol:

haklısınız. yedek parçaları pahalı. ben sıf bu yüzden kendi fbl ünitesini istemedim. üstüne gaui deki ikonu takıcam elimden geldiğince self leveler ile kırım oranını azaltıcam.

Hadi hayırlı olsun... Bakalım önce kimin eline ulaşacak...Erhan hocam toplarken teknik destek verirsin artık,

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Rasim naptın yaa , gece gece milletti galeyana getirmişsin, sanki bedava dağıtıyorlar :D
Murat beye katılıyorum , belki bu fırsat kaçmaz da , spesifik bir heli olduğu ortada , yarın fiyatlar normale gelince , bir main gear iki katı pahalı patlayıp da milleti oflatmasın.
Bari iyi düşüneydiniz de , forumca bir liste yapıp topluca alım yaparak , fiyatın daha da belini kıraydık. :D
Neyse , kime konuşuyorum ben , herkes zaten çoktan alımını yapmış bile , alan her arkadaşımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Bi JR'miz eksikti , o da tamam iyi mi.... :lol: :lol:

Hakan abi, bedavadan biraz pahalı :) Gaui hiç olmasa, elde trex falan olsa anında alıyordum. O derece cazip fiyat... Benim eski 450 toplama konusunu hortlatayım;

İkinci sayfada demişim ki (13 haziran 2014 tarihinde);

""Şunun üzerinden devam edelim;

127$ --- Tarot 450 Pro FBL Kit (banggood)
50$ --- Tarot ZYX Flybarless Unit (infinityhobby)
20$ --- Tarot 450MX (3500KV) brushless motor (banggood)
71$ --- Corona 929MG x3 , Rotorstar RS-3868MGT x1, YEP 40A SBEC Brushless ESC, YEP Programming Card (hobbyking)

Toplam 268$... 560TL... Bir 450 için makul bir seviye sanırım..."""

Şimdinin kuru ile 590 lira yapıyor hatta... Şimdi soruyorum, yukarıda yazan setupın neresi JR forza 450 den daha kaliteli? Açıkçası hiçbir yeri, yani ben öyle düşünüyorum :)

tamerkaymakci' Alıntı:
Rasim konunun linkini fast lad a yolla, kesin birtane eşantiyon alırsın :)

Aklımdan hiç geçmedi Tamer hocam, daha önce de dediğim gibi Gaui ile tarifsiz bi bağ var aramda... Esc yandı geçenlerde, bi haftasonu boş geçtim yani diğer araba mikro falan takıldım ama hiç tat almadım, moral düştü... Bu haftasonu ve 29 ekimde tekrar uçmaya başladı x3, çocuklar gibi şen oldum :)

Rasim haklısın , haklısın da , ne yapalım kardeşim , asgari ücretli evi kira adamız , ben en iyisi bakmıyayım bu konuya yoksa gece uyku uyuyamıyacağım........ :D

murat kurdoğlu' Alıntı:
Hadi hayırlı olsun... Bakalım önce kimin eline ulaşacak...Erhan hocam toplarken teknik destek verirsin artık,

NE DEMEK TABİKİ ZATEN BENDE TOPLARKEN VARSA İNCE NÜANS BAHSEDERİM. ŞUAN BENİ DÜŞÜNDÜREN ESC Yİ GOVERNORUNU AYARLAMAK :):):)

Arkadaşlar bende alma aşamasına gelmişken yedek parçalarına baktım sizce pahalı değil mi ? 450 sınıfı heli için. :embarras:

Çoğu yedek parçası 600-700 sınıfından pahalı. :( Tabi şu andaki fiyatı kitin bana göre gerçekten bedava fakat ileriye dönük ne kadar avantajlı olur bilemedim.

1 Tane Main Şaft 9.5 $ :eek:

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Arda Erkan' Alıntı:
Arkadaşlar bende alma aşamasına gelmişken yedek parçalarına baktım sizce pahalı değil mi ? 450 sınıfı heli için. :embarras:

Çoğu yedek parçası 600-700 sınıfından pahalı. :( Tabi şu andaki fiyatı kitin bana göre gerçekten bedava fakat ileriye dönük ne kadar avantajlı olur bilemedim.

Arda haklısın. Ama dediğim gibi self leveler özellikle bir fbl sistemi ile kırım en aza indirilebilir.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yedeklerde de fastladden bakıp kıyaslarsınız... Skid, shaft, gear, boom gibi temel şeyler uygun, diğer markalarla aynı paralelde gibi... Ama cnc parçalar, kanopi, model üzerindeki elektronik biraz pahalı tabii rakiplerine göre... Onları da çok kırmamak lazım :)

Haklısın Arda hocam, zaten normal satış fiyatı 650 dolarlar seviyesinde olan, yurtiçi 1700 tl leri bulan model için bu durum böyle... Ama yukarıda dediğim gibi çok kırılabilen bazı parçaları da kabul edilebilir seviyede...

Benim takıldığım nokta ise şu; Bu jr tags mini ünitesini bilmiyoruz. Herkesin jr kumandası yok. Bunun diğer alıcılarla bağlantısı nasıldır? Deniz bu konuyu biliyordur eğer takip ediyorsa...

Mehmet ÖZER' Alıntı:
1 Tane Main Şaft 9.5 $ :eek:

Siteye kullanıcı girişi yap Mehmet, o zaman fiyat 8 dolara düşüyor, ikilisi 13 dolar...

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Haklısın Arda hocam, zaten normal satış fiyatı 650 dolarlar seviyesinde olan, yurtiçi 1700 tl leri bulan model için bu durum böyle... Ama yukarıda dediğim gibi çok kırılabilen bazı parçaları da kabul edilebilir seviyede...

Benim takıldığım nokta ise şu; Bu jr tags mini ünitesini bilmiyoruz. Herkesin jr kumandası yok. Bunun diğer alıcılarla bağlantısı nasıldır? Deniz bu konuyu biliyordur eğer takip ediyorsa...

Siteye kullanıcı girişi yap Mehmet, o zaman fiyat 8 dolara düşüyor, ikilisi 13 dolar...
Ben biraz araştırdım. Galiba sadece satalite olarak dsmm sata kabul ediyor. Diğer protokoller için alıcı olması lazım galiba. Ilk izlenimim öyle. O yüzden fbl üniyesiz aldım.

Yutup accountumu bulun orda değişik bir videosu var [emoji2]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Üniteyi merak ettim biraz bakayım dedim neye benziyor... Ne göreyim ??? Üzerinde giriş sayısı çok az... Ee buna normal alıcı nasıl takılacak dedim, kablolaması nasıl diye baktım. Spektrum Futaba Hitec camiası için... Diyorlar ki Tags Mini sadece JR kumandalarla çalışıyor. Kumandası DMSS protokollü olmayanlar siparişleri ünitesiz olan 222 dolarlığa çevirsinler bence.

Bu konuda Deniz ne söyler?

Neyse hızlı bir giriş oldu, araştırdıkça öğrendik. Mevlüt abinin sipariş değişikliği için girişimde bulunduk. Tevfik abiye de özelden ne şekilde bir metin yazacağını gönderdim.

Tags mini ünite işe yaramayacak. O bakımdan 137.5 poundluk olan mantıklı... İçine artık kim ne ünite koyarsa...

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Bende aldım gece gece gene karta yüklendik :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mevlüt abi hayırlı olsun :D Diğer alan arkadaşlara da hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Arkadaşlar benide özendirdiniz , bende ünitesiz olandan sipariş vermiş bulunuyorum. Hadi hayırlısı bakalım.

Alan herkese hayırlı olsun. Konu sahibi Rasim kardeşimede bizimle paylaştığı için teşekkürler. :thumbup: