[Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Hayırlı olsun. Çok doğru bir karar vermişsin .

Yalnız alan arkadaşlara fbl Ünitesi olarak self leveler bir ünite alırlarsa kırım sıkıntısından kurtulunabilir. Malum yedek parçalar pahalı.

Bende az önce ünitesiz olanla değiştirmeleri için, Rasim'in bana gönderdiği metni fastlad'a yazdım bakalım sonucu bekliyeceğiz.

Arda Erkan' Alıntı:
Arkadaşlar benide özendirdiniz , bende ünitesiz olandan sipariş vermiş bulunuyorum. Hadi hayırlısı bakalım.

Alan herkese hayırlı olsun. Konu sahibi Rasim kardeşimede bizimle paylaştığı için teşekkürler. :thumbup:
O zaman sana da hayırlı olsun Arda :thumbup:

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Bende az önce ünitesiz olanla değiştirmeleri için, Rasim'in bana gönderdiği metni fastlad'a yazdım bakalım sonucu bekliyeceğiz.
Onlar büyük ihtimal 10 da açıyor dükkanı. 2 saat rötarlı[emoji2] [emoji2]

Emre Kaman' Alıntı:
Mevlüt abi hayırlı olsun :D Diğer alan arkadaşlara da hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Teşekkür ederim Emre hepimize kırımsız ve kayıpsız uçuşlar

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Teşekkür ederim Emre hepimize kırımsız ve kayıpsız uçuşlar
Pardon seni unutmuşum Mevlüt :embarras: Sana da hayırlı uğurlu olsun, bol keyifli kırımsız uçuşlar inşallah %p

Abi herkesin ne helikopter alası varmış yav :) Herkese hayırlı uğurlu olsun. Forza Rc kolik diyorum.

250 lik quadın pabucunu dama attı bu Forza 450 :)

Bolca videolarını izleriz artık. Hayırlı olsun herkese.

Yaw model iyi hoş kaliteli falan da bi frame e baktım 20$ goblin 630-700 ün frame i bile 18$ bu nedir arkadaş
bu model için Fast Lad geleceğe yatırım yapıyo bence :) yedekleri pahalı harici 10 numero model :saygilar:

İlker Sönmez' Alıntı:
Abi herkesin ne helikopter alası varmış yav :) Herkese hayırlı uğurlu olsun. Forza Rc kolik diyorum.
Şimdi alanları yani "FORZA RCKOLIK TEAM " sayacak olursak :halay:

1- Erhan Yılmaz
2- Mevlüt Yılmaz
3- Tevfik Sıkılı
4- Arda Erkan
5- Murat Kurdoğlu

Unuttuğum var mı arkadaşlar :rolleyes:

Adamlara bi mail de ben attım, Tevfik ve Mevlüt abilerim için. Hataya geç olmadan müdahale etmemiz iyi oldu. Yoksa elimizde tags mini çöplüğü olabilirdi.

JR helilerle ilgili fazla bilgi sahibi değilim, üniteye baktım hem servolar hem alıcı-ünite arası bağlantılar için giriş sayısı az geldi. Biraz araştırdım durum böyleymiş. Eksik bilgilendirme yapmış oldum, kusuruma bakmayın.

Usame BATTAL' Alıntı:
Yaw model iyi hoş kaliteli falan da bi frame e baktım 20$ goblin 630-700 ün frame i bile 18$ bu nedir arkadaş

Gaui x3 frame'in de tek tarafı 19 dolar küsür ona bakılırsa üstad... Zaten frame kıracak kadar ciddi bir kırımda her bir parçayı ayrı ayrı almak yerine komple air frame almak daha mantıklı :) Stokta yok ama 121 dolar elektronik harici komple herşey...

Benim koala boşta duruyor, her an bir tane de ben yapıştırabilirim ;D

Rasim Öztürk' Alıntı:
... Benim koala boşta duruyor, her an bir tane de ben yapıştırabilirim ;D
Bu kadar kişinin almasına neden oldun. Şimdi sen almasan olmaz Rasim ;) Seni de ilave ediyoruyozm FORZA Team'e :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu kadar kişinin almasına neden oldun. Şimdi sen almasan olmaz Rasim ;) Seni de ilave ediyoruyozm FORZA Team'e :halay:

Abi bu sabah gemileri yaktım, bir adet forza 450 ünitesiz, bir gens ace 2200mah, bir align havlu bir de dsmx satellite koydum sepete... Tam checkouta ilerledim ki şunu dedi;

"Products marked with *Insufficient Stock - Try Reducing your quantity* dont exist in desired quantity in our stock."

Bunu forza 450 için diyor... Erittik stokları... Kendimi geçtim de inşallah Mevlüt ve Tevfik abilerin işi çözülür.. Ben zaten keyfi alacaktım, modeli toplayıp birkaç uçuş uçarım, sonrasında gaui x3 e devam niyetindeydim. Hayırlısı buymuş... Arkadaşlara faydam oldu, kendime olmadı :laugh:

EDIT: Stoklar yenilendi şimdi, stokta bolca var görünüyor ünitesiz olan... Garip işler oluyor... Hala yapıştırabilirim. ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şimdi alanları yani "FORZA RCKOLIK TEAM " sayacak olursak :halay:

1- Erhan Yılmaz
2- Mevlüt Yılmaz
3- Tevfik Sıkılı
4- Arda Erkan
5- Murat Kurdoğlu

Unuttuğum var mı arkadaşlar :rolleyes:

6- Rasim Ozturk :halay: :yuppi: :yuppi: