[Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Arda Erkan' Alıntı:
Takip numarası verdiler mi arkadaşlar . Bende dün için göndereceklerini yazmışlardı fakat takip no yok henüz.

Bana takip no verdiler hatta sabah ptt kargo takibinde görünüyordu.

Ben cuma öğleden sonra aldım. Takip kodu gelmedi de muhtemelen önümüzdeki hafta içinde elime ulaşmaz, ondan sonraki hafta pzt salı gibi bekliyorum. Zaten elimde şarj aleti de yok şu aralar, singapurdan çıktı denizde bir yerde...

Konunun ilk mesajına videoları ve faideli linkleri editledim. Daha derli toplu oldu.

FORZA RCKOLIK TEAM %p

Fastlad genelde takip numarası yazmaz , royal mail kargo elllerine ulaşınca kargo takip numarasını mailinize yollar. Takip numarsız olarak ucuz kargoyla verilmiş olanlardada gene royal mail kargo yola çıktı diye mail atar.

royal mail'den mail gelmedi henüz zaten.

cadılar bayramı ve haftasonu etkilemiş olabilir. genelde 2 gün kadar onların yurtdışına sevketmesi, 1,5 gün kadar da ingiltereden türkiyeye seyehati sürüyor. gerisi ptt nin insafına kalmış ama gümrüğe takılmazsa PİM ile bir günde istanbuldan buraya, bir gün de burdaki dağıtım... ortalama 1 hafta... acelemiz yok zaten, havalar buz kesiyor :)

Cuma günü banada takip numarası verdiler ptt kargoda görünüyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Rasim kardeşimin eklediği videolara bakarken bunu gördüm,çok hoşuma gitti...
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
......Konunun ilk mesajına videoları ve faideli linkleri editledim. Daha derli toplu oldu.
Ilk mesaj gayet guzel olmus elinsa saglik Rasim :thumbup: RCKOLIK FOAZ TEAM ise tek kelime ile harika. Herhalde Turkiye de 1 gunde hic boyle 8 kisilik bir ekip kurulmamistir :halay:

Bu arada ilk Mesajdaki dayaniklilik videosuna itirazim var :lol: Bence olay tamamen reklam kokuyor. Oyle dusecek paller ve shaft yamulmayacak oyle mi :lollol: Yoktur boyle bir sey :laugh: Blade 180 bile hasar gorur diye alinmaz derken 450 sinifi bir helinin boyle bir performans gostermesi nedense bana pek inandirici gelmiyor ;D

murat kurdoğlu' Alıntı:
Rasim kardeşimin eklediği videolara bakarken bunu gördüm,çok hoşuma gitti...
Sari skid ve sari Canopy bakarsak ayni reklamci cocuk, yani düşürüp sonra alip ucmaya devam eden :lol:

Paylasim icin ayrica tesekkurler murat :halay:

Saka bir yanabu modeli alanlarin kesinlikle bu skid ve Canopy almalari lazim. Malum model kucuk ve sari renk gorsellik anlaminda ucus sirasinda cok buyuk bir avantaj sagliyor ;)

Kanopisi 44 dolar, renkli skidler 8 dolar... Ben olduğu gibi kullanılması taraftarıyım ;D

Eleman ne yapmış öyle yaa, yağmur çamur dinlememiş, köprüye tersten inmiş :eek:

Ben teşekkür ederim mehmet bey.Bu arada modelin üniteli fiyatı 199,99 pound olmuş.34 pound zam yapmışlar...

murat kurdoğlu' Alıntı:
Ben teşekkür ederim mehmet bey.Bu arada modelin üniteli fiyatı 199,99 pound olmuş.34 pound zam yapmışlar...

vergili fiyatı o ;) sisteme giriş yapın, VAT kadar düşecek...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Kanopisi 44 dolar, renkli skidler 8 dolar... Ben olduğu gibi kullanılması taraftarıyım ;D

Eleman ne yapmış öyle yaa, yağmur çamur dinlememiş, köprüye tersten inmiş :eek:
Beni iyi kotu artik tanimissinizdir. Upgrade para harcam konusunda cok cimriyim :laugh: Ama soz konusu Canopy ve gorsellik olunca, inan hic acimadan para harcayabiliyorum :D Fakat ne yalan soyleyeyim $44+ kargo da bir 450 Canopy verilmez ki kardesim :'(

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Beni iyi kotu artik tanimissinizdir. Upgrade para harcam konusunda cok cimriyim :laugh: Ama soz konusu Canopy ve gorsellik olunca, inan hic acimadan para harcayabiliyorum :D Fakat ne yalan soyleyeyim $44+ kargo da bir 450 Canopy verilmez ki kardesim :'(
Evet abi hatırlıyorum. Yozgat ta beni çok sıkıştırmıştın. Upgrade konusunda. Çok iyi hatırlıyorum.

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Evet abi hatırlıyorum. Yozgat ta beni çok sıkıştırmıştın. Upgrade konusunda. Çok iyi hatırlıyorum.
:D :laugh: Erhan amacimiz acaba biz mi bir yerlerde birseyleri gozden kaciriyoruz bunu algilamaya calismakti :) :)