[Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Pardon seni unutmuşum Mevlüt :embarras: Sana da hayırlı uğurlu olsun, bol keyifli kırımsız uçuşlar inşallah %p
Teşekkür ederim Mehmet Bey tüm arkadaşlara kırımsız uçuşlar desekte bu hobinin cilvesi bu illaki kırım oluyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tamerkaymakci' Alıntı:
Jr napmış böyle anlamadım :)

Align ın yıllardır yaptığı bu, super combo paketlerin fiyatlarını uygun tutmak. Böyle böyle "piyasa standardı" oldular. JR tabii bi Align gibi yaygınlaşmaz sanırım da, yine de belli bir kesime ulaşması adına iyi oluyor böyle indirimler. Akşam başlık açtık, bir günde en azından 7 tane alım yaptık forumcak. Birbirimize teknik olarak destek anlamında yeterli bir sayıya ulaştık.

Bir de ben bu kargo beklemeklerden sıkılmaya başladım, bir ay çok uzun geliyor... Yurtiçi fiyatlar da hiç uygun değil hala... Fast lad gibi en geç 8-10 günde elime ulaştıracak yerlere ağırlık veriyorum. Orada olmayan heli markası yok gibi, stoklar da çok canlı...

Usame BATTAL' Alıntı:
Herkese şimdiden hayırlı uğurlu olsun, Erhan kardeşim de sağolsun onun vesilesiyle 450 lik modele ilk defa bulaştım :)
bu videoyu sununa kadar izleyin bize de böyle uçuş alanı şart oldu...

1.20 den sonrası... otların içine girmesi... hiçbirşey olmamış gibi çıkıp uçmaya devam etmesi :) uçuş alanı şahaneymiş... :)

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

fiyat uygunken birtane de ben mi alsam? diye sesli düşünüyorum [emoji4]

.:: Discovery-Tapatalk kullanılarak gönderildi ::.

Rasim Öztürk' Alıntı:
1.20 den sonrası... otların içine girmesi... hiçbirşey olmamış gibi çıkıp uçmaya devam etmesi :) uçuş alanı şahaneymiş... :)

Mikro misali ottan çıkardı geri havalandırdı :D sonra aynı yere yeniden sokmayı nası başardı anlamadım, ama ikincide en azından link mi servo mu bişey gitti, ben de rahatladım :p

Emre Kaman' Alıntı:
Mikro misali ottan çıkardı geri havalandırdı :D sonra aynı yere yeniden sokmayı nası başardı anlamadım, ama ikincide en azından link mi servo mu bişey gitti, ben de rahatladım :p
Aynen Emre, eger 2. Saglam ciksa diyecektim ki hile yapiyorlar. Aslinda otlarin arasinda daha once konula Heli var gidip onu aliyorlar sonra bakin ne kadar saglam urun diye reklam yapiyorlar :lollol: :lol:

Rasim sana çok teşekkür ederim, hem klon trex450 fiyatına kaliteli bir model almamıza vesile olduğun için, hemde siparişin değişimi sırasındaki ingilizce destek için. :bravo: :saygilar:

AYNEN RASİM ÇOK BÜYÜK İYİLİK YAPTI HEPİMİZE.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Rasim sana çok teşekkür ederim, hem klon trex450 fiyatına kaliteli bir model almamıza vesile olduğun için, hemde siparişin değişimi sırasındaki ingilizce destek için. :bravo: :saygilar:

Rica ederim abi yardımcı olabileceğim her konuda bir telefon kadar uzağındayım her zaman ;)
Modelin incelemesini Deniz daha önce yaptı, fiyatı görünce ben de foruma taşımak istedim böyle bir konuyu. Modellerimiz en geç 10 kasıma kadar gelmiş olur, bir de montaj konusu patlatırız :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
AYNEN RASİM ÇOK BÜYÜK İYİLİK YAPTI HEPİMİZE.

3d performansını da sizlerin videolarla görelim Erhan :) Malum bizdeki pilotaj belli...

Bu modelin montajlanmış vaziyette olanınıda, demonte halinide Deniz'in evinde görmüştüm ve Deniz alalım bundan sana çok kaliteli bir model demişti :laugh: demekki içine doğmuş ;D

Fiyatı gören model almış :laugh: Hepinize hayırlı olsun :bravo: 3 dk içinde 2 defa düşen helinin canopy çok güzelmiş. Sarı kuyruk pali ve sarı canopy güzel durmuş :)

Kadir Kurt' Alıntı:
Fiyatı gören model almış :laugh:

Biraz öyle oldu :laugh: Bu yıl sonlarını nasıl yapacağız bilmiyorum ki... Halloween var, Black Friday var, Christmas var... Bütün gavur bayramlarını öğrendik ...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Rica ederim abi yardımcı olabileceğim her konuda bir telefon kadar uzağındayım her zaman ;)
Modelin incelemesini Deniz daha önce yaptı, fiyatı görünce ben de foruma taşımak istedim böyle bir konuyu. Modellerimiz en geç 10 kasıma kadar gelmiş olur, bir de montaj konusu patlatırız :)

3d performansını da sizlerin videolarla görelim Erhan :) Malum bizdeki pilotaj belli...

estafurullah bir iki takla atarız.

Rasim Öztürk' Alıntı:
EDIT: Stoklar yenilendi şimdi, stokta bolca var görünüyor ünitesiz olan... Garip işler oluyor... Hala yapıştırabilirim. ;D

İkinci parti gelmiş sabah aniden stoklar yenilendi dediğimde. Bu fiyattan başka parti gelmeyecekmiş. Sonra daha normal bi fiyata çekecekler sanırım. Helidirectte 280 dolar ünitesiz olan... Burda da 300 falan olur.Tabii amerikada düşük fiyat gösterme opsiyonu sunmuyorlar ve amerika kargoları iki haftayı bulabiliyor, ingiltere ise ortalama bir haftada geliyor.

Şunlardan bazıları bizim :coolxf:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Almıycam ....almıycam....kuruyup tükensede almıycam...ııııhh ııııhhh almıycam , param yok ulan almıycaaaaaaaam :mad:

:lol: :lol: