[Urun]: Sab Goblin 700 orange Competition Kutu Açılımı Kit Ve Setup Montaj

[Urun]: Yeni Helim Sab Goblin 700 orange Competition 12s Setup Çalışmam

Muammer Akbulut' Alıntı:
Kit + servolar + fbl ünite + bec alındı . geriye kalan alınacaklar motor + esc + becup guard + piller konnektör çoğu gitti azı kaldı :bravo: :halay: :yuppi: :RCKolik: :saygilar:
Gerçekten çoğu gitmiş azı kalmış Muammer :thumbup:

evet ama mehmet bey sizi yetişemedim :D sizin maiden ne alemde bu pazar heralde maiden uçuş çekimini izleriz :bravo:

Muammer Akbulut' Alıntı:
evet ama mehmet bey sizi yetişemedim :D sizin maiden ne alemde bu pazar heralde maiden uçuş çekimini izleriz :bravo:
%95 bitti final rötüşler kaldı ama bu ve önümüzdeki hafta sonu full doluyum ne yazık ki :-\ Bakalım nasip :)

benim malzemelerde kargoda haftaya gelirler 900$ daha lazım amabilmiyorum geriye kalanları alsammı yada kiti birleştirdikten sonra alırım sağolsun rckolik üyelerimiz banada yardımcı oldular bu konuda indirim ve gümrük konularında onlarada tekrar teşekkür ederim ve siz kurucularada %p :RCKolik: :saygilar:

Muammer Akbulut' Alıntı:
benim malzemelerde kargoda haftaya gelirler 900$ daha lazım amabilmiyorum geriye kalanları alsammı yada kiti birleştirdikten sonra alırım sağolsun rckolik üyelerimiz banada yardımcı oldular bu konuda indirim ve gümrük konularında onlarada tekrar teşekkür ederim ve siz kurucularada %p :RCKolik: :saygilar:
Nasılsa mekanik toplaması da vakit alacak. Yerinde olsam 1 ay sonra alırdım ki, kredi kartı azıcık nefes alsın :laugh: :D

arkadaşlar konu başlığı ve içeriği değişmiştir ve un boxing videosu eklenmiştir sürekli resim ve videolarla güncellemeler olacaktır :saygilar: :RCKolik:

Muammer Akbulut' Alıntı:
arkadaşlar konu başlığı ve içeriği değişmiştir ve un boxing videosu eklenmiştir sürekli resim ve videolarla güncellemeler olacaktır :saygilar: :RCKolik:
Hadi gozun aydin Muammer, demek sen de kavustun yeni minik kusuna :thumbup: Video ozellkle intro kismi dahil olmak uzere cok guzel olmus, ellerine saglik :bravo:

O seri numarasini heliye monte ediyoruz. Sonra Sab web sayfasina girip, seri numarasi ile beraber kayit oluyoruz. Eger modelle ilgili kritik bir guncelleme falan olursa, mail yoluyla sana bilgilendirme yapiliyor.

Gelismeleri ve maiden merakla bekliyoruz ;)

Gözünüz aydın Muammer Bey , gerçekten çok orjinal , her parçası özenle paketlenmiş , modelcilerin rüyasını süsleyen bir model.
Kırımsız ,kazasız , güzel uçuşlarını izlemek dileklerimle.... :saygilar:

Ynt: [Urun]: Sab Goblin 700 orange Competition Kutu Açılımı Kit Ve Setup Montaj

Muammer giriş On Numara 5 yıldız. Eline emeğine sağlık.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Muammer çok garantici. Elinden geldiğince şansızlıkları ortadan kaldırıyor. Şimdiden hayırlı olsun.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Muammer çok garantici. Elinden geldiğince şansızlıkları ortadan kaldırıyor. Şimdiden hayırlı olsun.
Sana katılıyorum Erhan. Her ne kadar seçtiği elektronikler pahalı olsa da :embarras: hep destek alabileceği ürünleri seçiyor bu da devreye alırken işini çok kolaylaştıracak ;)

hocalarım sağlam bizim yaptığımız biraz hazırcılık oluyor fakat benimde prensiplerimde olmuşken iyisi olsun üstelikte bu konuda benden kat kat üstün insanlar bu sistemi tercih etmişse vardır bir bildikleri elbet diyorum yani artık bu işin bedeline de katlanmak gerekiyor. Sizlerin sayesinde bu işi başaracağıma inanıyorum

Muammer Akbulut' Alıntı:
hocalarım sağlam bizim yaptığımız biraz hazırcılık oluyor fakat benimde prensiplerimde olmuşken iyisi olsun üstelikte bu konuda benden kat kat üstün insanlar bu sistemi tercih etmişse vardır bir bildikleri elbet diyorum yani artık bu işin bedeline de katlanmak gerekiyor. Sizlerin sayesinde bu işi başaracağıma inanıyorum
Muammer bu iş zevk meselesi, sonuçta nihai karar senin ve kim ne derse desin, tercihlere sağlı duymak durumundayız. Kaldı ki tercihlerin zaten su götürmez bir şekilde iyi ve hatta o kadar ki, problem sadece maliyet kısmında.

Fakat genel anlamda tüm arkadaşlar için bir hatırlatma olsun : Heli işinde 1 kere alayım ve en iyisini alayım da bir daha uğraşmayayım diye bir durum yok. Zira özellikle modelciliğin ilk yıllarında aldığımız tüm modeller bir nevi sarf malzeme oluyor. Artı yine pilotaj seviyemize bağlı olarak kullandığımız ekipmanların performansları önem taşımaya başlıyor ki, bu durum bile aslında göreceli.

Özetle yeni modelin yeniden hayırlı uğurlu olsun. Allah palleri yere sürttürmesin :thumbup:

teşekkürler ilker bey artık acemi bir goblinci daha var aranızda ama ben goblini ilk gördüğüm anda demiştim benim modelim bu diye zaten . mehmet abi heli konusu değil genel anlamda genelde güçüm yettiğince en iyisini tercih ederim ama dediğiniz gibi en iyisi ve ya kaliteli olduğu için iyi uçulamaz öncelikle pilotajı geliştirmek lazım ama bu konuda azimliyim bu zaman kadar isteyipte yapamadığım bişey olmadı belki hemen olmayacak ama zaman la kendimi geliştireceğime inanıyorum . bu gün bir dağ buluşması daha gerçekleştirdik şafakta ordudan geldi trex 600e efl modelini teslim aldı ve benim 450 yede açı ayarı yaptık meğerse benim açılar aşırı fazla idi invertte çakılmamın ve taklaların loop şeklimde olmasının sebebini azda olsa çözdük şafak 450 küçük bir gösteride yaptı sağolsun. yani deyeceğim şafağında mazisi fazla değil fakat kendini baya geliştirmiş genç olmasınında etkisi var sanırım :D . birde uçakla fpv yaptık fatih kesik kardeşim teşekkürler . ortaya şeker olsun bu video buluşmaya ayrı konu açmıyorum %p :bravo: :halay: :yuppi: :saygilar: :RCKolik:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol