V931 kutu içerik inceleme

FERDİ İKİZ

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar, üyesi bulunduğum foruma sayfaları okuyup yorum yazmaktan daha güzel bir katkıda bulunmak istedim. Bu yüzden hazırlandım ve ilk kez bir unboxing videosu çektim. Yani ilk kez bir unboxing videosu çeken birinin eksiklikleri, hataları elbette olacaktır. Elimden geldiği kadar faydalı olmaya çalıştım. Bu unboxing videosundan sonra pilotajımı biraz daha ilerletip modeli uçarkende videoya alıp paylaşmayı düşünüyorum.
Bu yüzden eksiklerimi ve hatalarımı belirtirseniz, bundan sonraki paylaşımlarımda daha güzel videolar sunabilirim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arkadaşlar kodu bir türlü ekleyemiyorum. Video youtube'a yüklü, görünürlük herkese açık. Şu konuyuda okudumhttps://www.rckolik.com/youtube-video-link-paylasimi-nasil-yapilmali-t2204.0.html
Herşeyi buna göre yaptım. Neden hala olmuyor?

FERDİ İKİZ' Alıntı:
Arkadaşlar kodu bir türlü ekleyemiyorum. Video youtube'a yüklü, görünürlük herkese açık. Şu konuyuda okudumhttps://www.rckolik.com/youtube-video-link-paylasimi-nasil-yapilmali-t2204.0.html
Herşeyi buna göre yaptım. Neden hala olmuyor?
Ferdi aslında bir sıkıntı yok "-MAJW_txOak" şeklinde yazmalıydın. "-" unutmuşsun. ;)

Ferdi gayet başarılı kutu açılımı videosu olmuş teşekkürler.
Modeli'nde çok güzel güle güle kullan. %p

Ferdi güle güle kullan , gerçekten çok güzel anlatımlı bir unboxing yapmışsın.Nerdeyse alasım geldi.. :D , kırımsız uçuşları olur inşallah..... :thumbup:

Ynt: V931 kutu içerik inceleme

Hayırlı olsun kirimsiz uçuşlar

Levent Uygun' Alıntı:
Ferdi aslında bir sıkıntı yok "-MAJW_txOak" şeklinde yazmalıydın. "-" unutmuşsun. ;)
Levent abi, link sorunu "-" işaretinden kaynaklı değilmiş, onu ekleyincede düzelmedi.

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Ferdi gayet başarılı kutu açılımı videosu olmuş teşekkürler.
Modeli'nde çok güzel güle güle kullan. %p
Teşekkür ederim İsmail abi gerçekten çok güzel bir model. Videomun başarılı olmasına sevindim. Kırımsız uçuşlar dilerim :saygilar: :RCKolik:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ferdi güle güle kullan , gerçekten çok güzel anlatımlı bir unboxing yapmışsın.Nerdeyse alasım geldi.. :D , kırımsız uçuşları olur inşallah..... :thumbup:
Sağol Hakan abi, sana da kırımsız uçuşlar dilerim. Amatörce bir video çektim sanıyordum, güzel olmasına sevindim. :agreed: :saygilar: :saygilar: :RCKolik:

Kusura kalma Ferdi, konuyu ve video ancak izleme fırsatım oldu :embarras: Bence ilk inceleme için gayet başarılı :thumbup: Şimdiden kırımsız, bol keyifli uçuşlar :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kusura kalma Ferdi, konuyu ve video ancak izleme fırsatım oldu :embarras: Bence ilk inceleme için gayet başarılı :thumbup: Şimdiden kırımsız, bol keyifli uçuşlar :RCKolik:
Olsun Mehmet abi, tecrübeli arkadaşlarımın fikrini görmek güzel oluyor. Başarılı olmam beni teşvik etti yeni videolar için. İnşallah daha güzel paylaşımlarda bulunacağım. Sanada bol keyifli uçuşlar Mehmet abi. :saygilar:

Ferdi hayırlı uğurlu olsun. :bravo: Model maşallah çok güzel, görür görmez insanda uçma isteği uyandırıyor bence. :thumbup:

Unboxing videosu da bence gayet başarılı olmuş, bu güzel videoların devamını ve ilk fırsatta bu modelin uçarken bir videosunu görmeyi çok isteriz. :RCKolik:

Kırımsız uçuşlar. :halay:

Türker Akgün' Alıntı:
Ferdi hayırlı uğurlu olsun. :bravo: Model maşallah çok güzel, görür görmez insanda uçma isteği uyandırıyor bence. :thumbup:

Unboxing videosu da bence gayet başarılı olmuş, bu güzel videoların devamını ve ilk fırsatta bu modelin uçarken bir videosunu görmeyi çok isteriz. :RCKolik:

Kırımsız uçuşlar. :halay:
Teşekkür ederim Türker abi :), haklısın bu heli insanda bir an önce uçma isteği yaratıyor. Evet bende düşünüyorum uçuş videosu paylaşmayı. Aslında bildiğiniz gibi hayli acemiyim, alan turu, küçük çaplı daire çizme ve yumuşak iniş ve kalkış dışında birşey yapamıyorum henüz. Bu yüzden pilotajımı biraz daha ilerletip 3d bir video planlıyorum, yani uçuş videom için biraz zamana ihtiyacım var. Ama emin olun seyir zevki yüksek bir video paylaşacağım. İlk uçuş paylaşımımda 3d çok havalı olacak. ;D

Ferdi eline saglik kardesim.
unboxing basarili olmus :thumbup:
3d icin bence acele etme ferdi.
yumusak inis, kucuk alan turuda olsa yine de yapabildiklerini videoya al.
guzelim modelin bir an pert olmasi istenmeyecek bir durum :RCKolik: