[Video]:27.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Merakla Beklenen Sürpriz Video :)

[Video]:27.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Uçuşlara Devam & Yeni Pil:GensAce 55c

1.45 ten itibaren :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Uçuş yine mükemmel Arda hocam :saygilar: Bence o cycle servolar sizi kesmez olmuş :coolxf:

Mehmet hocam haklısın hk922mg servolar var helide yinede tatminkar sonuç, parasının hakkını sonuna kadar verdiğiden şüphe yok.

Ben olsam bu servoları seçmezdim ama üstünde geldiği için kullanıyorum. İlerleyen zamanda değiştiririm belki. Aşama aşama gidiyoruz hepberaber farkı görerek. :RCKolik:
Rasim Öztürk' Alıntı:
1.45 ten itibaren :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Yeni pillerle beraber heli daha fazlasını istiyor gerçekten gaza getiriyor insanı yüksek c pil. :laugh:

Arda çok güzel pilotaj, maşallah. :bravo: :bravo: :bravo:

İnşallah Eskişehir'de canlı canlı da izleyeceğiz. :halay: :yuppi:

Kurtarışta çok güzeldi, genç adamın refleksleri başka oluyor tabi. :thumbup:

Aynen devam kardeşim. :RCKolik:

Arda videoda montaj yok degilmi :D

Ellerine saglik gercekten cok guzel ucus :agreed:

Arda......Ardaaaaaaaa :eek: , ne yaptın makineye , hormonlanmış gibi , sesi falan değişmiş.... :D ....Uçuşun hakikaten tam seyirlik , biraz daha seriye bağlarsan bu makineyi , sanacaktım Nick Maksvell ... :halay: Her gün biraz daha değişiyor , aman nazar olmayasın , Maşallah .... :thumbup:

Can Sismaneli' Alıntı:
Pilotaj şahane, hayran kalmamak elde değil Arda hocam :bravo: Eskişehir'de canlı canlı görürüz inşallah :laugh:

Teşekkürler kardeşim. Eskişehir'de görüşürüz inşallah. :)

Türker Akgün' Alıntı:
Arda çok güzel pilotaj, maşallah. :bravo: :bravo: :bravo:

İnşallah Eskişehir'de canlı canlı da izleyeceğiz. :halay: :yuppi:

Kurtarışta çok güzeldi, genç adamın refleksleri başka oluyor tabi. :thumbup:

Aynen devam kardeşim. :RCKolik:

Abi çok teşekkürler. Abilerimizi örnek alıyoruz. :laugh: Yeni yeni başlıyorken senin uçuşları hayranlıkla izliyordum. :)

Daha çok çalışmak , çok uçuş yapmak lazım. Sadece sizlerin güzel yorumları benim için yeterli geliyor. :RCKolik: Başka bir amacımda yok zaten. :)

tamerkaymakci' Alıntı:
Arda videoda montaj yok degilmi :D

Ellerine saglik gercekten cok guzel ucus :agreed:

:laugh: :laugh: :lol:

Abi çok teşekkür ettim. Bende tam bu yüzden fazla zorlamıyordum. Montaj denilmesin diye, :laugh: şaka bir yana daha çok fırın ekmek yememiz lazım. :lol: :lol:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Arda......Ardaaaaaaaa :eek: , ne yaptın makineye , hormonlanmış gibi , sesi falan değişmiş.... :D ....Uçuşun hakikaten tam seyirlik , biraz daha seriye bağlarsan bu makineyi , sanacaktım Nick Maksvell ... :halay: Her gün biraz daha değişiyor , aman nazar olmayasın , Maşallah .... :thumbup:

Abi düşündüğüm gibi ilk rodaj uçuşu sonrası piller tam performansını vermemişti, şimdi verdi. Özelikle videoda invert yaklaşırken inanılmaz sesler çıkmış. İdle curveleriminde etkisi var; 100 100 100 100 100 :laugh:

:lol: İşin ilginç yanı elimde bir video daha var 5dk'lık, fakat resmen telefon pallerin sesini kısmış gürültü algıladı galiba. Bende koyamadım tatsız olduğu için.

Abi Nick Maksvell'in e325 videosu bana hızlandırılmış geldi yalnız. :lol: :lol:

Uçuş varrrr :yuppi:

Loading %40

Arda Erkan' Alıntı:
Uçuş varrrr :yuppi:

Loading %40
Super :halay: biz de bugün yine öğle arası arka bahçe yaptık ama videoları yarın yüklene yapabileceğim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugün forumdan Recep kardeşimle beraberdik. Hava biraz tatsızdı ama bir kaç uçuş yaptık. :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Super :halay: biz de bugün yine öğle arası arka bahçe yaptık ama videoları yarın yüklene yapabileceğim :)

Merakla bekliyorum abi sizin uçuşlarıda. :saygilar:

Hava tatsız olsa da , uçuş yine mükemmel olmuş Arda...Video sanki ışığın açısından mıdır , ya da benim monitör mü ayarsız bilemedim , sanki biraz karanlık olmuş gibi ama uçuş harika görünüyor... :halay:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Hava tatsız olsa da , uçuş yine mükemmel olmuş Arda...Video sanki ışığın açısından mıdır , ya da benim monitör mü ayarsız bilemedim , sanki biraz karanlık olmuş gibi ama uçuş harika görünüyor... :halay:

Yok abi senin monitörün sağlam. :) Dediğim gibi hava tatsız oda pozlamayı bozmuş baya. :(

bugun gercekten cok guzeldi ucustan sonra bol bol sohbet etme imkanimiz pldu Arda kardesim her zamanki gibi modelin sonuna kadar hakkini verdi ve cidden bize guzel bi ucus seyrettirdi :halay:

Arkadaslar harikasıniz. Hafta ici buluşma ve muhabbet daha ne olsun :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Arkadaslar harikasıniz. Hafta ici buluşma ve muhabbet daha ne olsun :halay:

Tesekkurler abi. :thumbup: Recep'in nitroya yeni aldigi sk 720 yi kurduk bakalim maiden ucusunu yapicaz bulusma oncesi kismet olursa. :)