Yeni bir 700 seçmek için araştırmadayız...

srimok 90 nasıl bi model sizce thk da cengiz abnin elinde olab bir model bi ara dusunmedım deil ama cok acemiyim ? :D

Srimok 90 bir ara moda olmasına rağmen şimdilerde biraz geri planda olan bir marka. Kaliteli olduğu kesin ancak uçurmak için profesör olmak lazım diye okudum. Genede kullanan varsa daha detaylı bilgi verebilir.

Şahsen Srimok görünüş olarak ısınmadım bir model. Gerçi son versiyonlarını bilmiyorum. Kaliteli bir ürün olarak biliniyor. Ama Antalayada yaşayan Tugra abinin hic açmadığı kitlerdeki pazarlanma olayı epey can sıkıcı olmuştu. Aynı şartlarda bulunan Align dahil diğer helilerde hic bir sorun yokken, bunun shaft gibi metal akşamlarda ciddi paslanmalar yaşandı.

Hatta firma ile yaziyildi ama firma kaile almadı. Bununla ilgili özel video ve İngilizce seslendirme ile Helifreak konusu bile açıldı.

Uçuruma konusunda nasıl uzmanlık gerekiyor bilemiyorum. Ama zamanında Deniz'in ucurmuslugu var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şahsen Srimok görünüş olarak ısınmadım bir model. Gerçi son versiyonlarını bilmiyorum. Kaliteli bir ürün olarak biliniyor. Ama Antalayada yaşayan Tugra abinin hic açmadığı kitlerdeki pazarlanma olayı epey can sıkıcı olmuştu. Aynı şartlarda bulunan Align dahil diğer helilerde hic bir sorun yokken, bunun shaft gibi metal akşamlarda ciddi paslanmalar yaşandı.

Hatta firma ile yaziyildi ama firma kaile almadı. Bununla ilgili özel video ve İngilizce seslendirme ile Helifreak konusu bile açıldı.

Uçuruma konusunda nasıl uzmanlık gerekiyor bilemiyorum. Ama zamanında Deniz'in ucurmuslugu var.

Sent from my iPhone using Tapatalk
srimok harika bir makina ama işin piri olmanız lazım zira çok detaylı mekanik var uçuşu yağ gibi zaten flybarlı hali flybarless gibi uçuyor flybarless ise sorma gitsin :)

Her güzelin bir kusuru oluyor demek ki. Bununda karışık mekaniği sıkıntı. Genel kabul modelin mümkün mertebe basit ve az parçadan oluşması yönünde. Mesela Protoss şimdi bir 700-800 model çıkarmış. Acaip basit görünüyor model. Kutudan hem 700 , hemde 800 olarak kullanmak için iki ayrı boyda boom ve kayış çıkıyormuş :) Bakalım daha neler yapacaklar.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlker Sönmez' Alıntı:
Her güzelin bir kusuru oluyor demek ki. Bununda karışık mekaniği sıkıntı. Genel kabul modelin mümkün mertebe basit ve az parçadan oluşması yönünde. Mesela protoss şimdi bir 700-800 model çıkarmış. Acaip basit görünüyor model. Kutudan hem 700 , hemde 800 olarak kullanmak için iki ayrı boyda boom ve kayış çıkıyormuş :) Bakalım daha neler yapacaklar.
Ürünün linki ve canopy resmi de buymuş. Ama o nasıl bir ana dişli böyle :D

Haydi buyrun yeni goblin F3C modeli ortaya çıktı Goblin Urukay :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlker Sönmez' Alıntı:
Haydi buyrun yeni goblin F3C modeli ortaya çıktı Goblin Urukay :
Valla bu işin sonu yok, her gün yeni bir model :embarras:

İlker bey
bu videolar ,fotoğraflar bizleri hasta ediyor,
nasıl olacak bu iş?

Goblinin zaten görünüşü değişikti şimdide 3 palli heli yapmış. 3 palin 2 pale göre avantajı/dezavantajı nedir?

Evet bugün trex 700 pro dfc siparişimi verdim,
teslim aldığımda sizlerle kurulum videolarını paylaşacağım...

Mordo Ortasi' Alıntı:
Abi hayırlı uğurlu olsun :thumbup: Şimdiden bol keyifli kırımsız uçuşlar :) Unboxing videosu harici kurulum videoları gerçekten harika olur :halay:

Ynt: Yeni bir 700 seçmek için araştırmadayız...

Mordo Ortasi' Alıntı:
Hayırlı olsun, keyifle kırımsız uçuşlar.

Mordo Ortasi' Alıntı:
Vaaaay , hayırlı olsun Mordo abi , bakıyorum şaka maka artık sende 700 'cü oluyorsun. :bravo:
Bütün aşamaları takipteyiz, kolay gelsin....... ;) :bravo: