ZMR H250 CF Mini Quad Multicopter

Ynt: ZMR H250 CF Mini Quad Multicopter

tayip demir' Alıntı:
Merhaba abilerim benim bi sorum olacaktı bu gün parçalarım geldi ve baktım motorlarda vida yok bende elimdeki vidalar la baktım uyan var elimde fakat vidalar quadın motor yerindeki frame delikleri için biraz kalın ordaki delikleri biraz genisletsem sorun olurmu çünkü uymuyor ne yapmamı önerirsiniz
3 mm matkap ucu oneririm. Her derde devadir. Sabah, ogle ve aksam birer olcek yeterlidir. :)

SM-N900 cihazımdan gönderildi

Tamam abi bilgi için çok teşekkür ederim bide bi sorum daha olacak pover board ile kontrol kartının altına konan plastik çubuklar var banggoodta aradım bulamadım abi onun linkini veya tam ismi neyse bana söyleyebilirmisin bide som sorum acronaze 32 için kumanda ve kontrol kartı kablosu almam lazım servo kablosu diye geçiyo ama aldığım konnektör ler gibi yanlış tercih edip okadar beklemek istemiyorum bana önerebileceğin kabloda varsa abi bu iyiliklerini asla unutmam

Ynt: ZMR H250 CF Mini Quad Multicopter

O parcalarin adi farkli isimlerde geciyor. Standoff ingilizcesi. Bir bakayim bunun icin kargo beklemene gonlum razi olmaz.

Kullanacagin kumanda ve aliciyi yazarsan ona gore oneride bulunayim. Yarin pc basina gecince gerekirse link eklerim. Telden zor oluyo bu isler.

SM-N900 cihazımdan gönderildi

Abi ben kumandayı işte yarın siparis vericem kabloda yanında isticem ona göre kumanda frsky tranis plus düşünüyorum

tayip demir' Alıntı:
Abi ben kumandayı işte yarın siparis vericem kabloda yanında isticem ona göre kumanda frsky tranis plus düşünüyorum

Bak işte bu güzel haber. O zaman aşağıdaki alıcıyı da mutlaka almanı tavsiye ederim.

Yanına bir ölçek bundan

Bir ölçekte bundan Bu nedir deme çok lazım olacak.

Banggoodda standof lar için bir şey bulamadım.

abi son verdiğin link açılmıyor o yüzden onu göremedim bide bu alıcıyı tavsiye ediyosan onu alıcam işte benim amacım bu gün bütün paketi toplayıp siparişimi vermek son link açılmadığı için bakamadım

Evet ne hikmetse bende açamadım ama şimdi düzelttim. JST konektör linkteki.

tayip demir' Alıntı:
abi son verdiğin link açılmıyor o yüzden onu göremedim bide bu alıcıyı tavsiye ediyosan onu alıcam işte benim amacım bu gün bütün paketi toplayıp siparişimi vermek son link açılmadığı için bakamadım

Tayip elinde neler var yazarsan eksik bir şey olup olmadığını söyleyebilirim. Siparişini ona göre şekillendirirsin.

Yeni aldığım hazır ZMR 250 Quad ilk uçuş denemem sizlerle paylaşmak istedim... En yakın zamanda resimleri de paylaşırım...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

nesimi abi elimde olanları yazıyorum daha gelicekler var

2 adet yeşil turuncu

konnektörler büyük geldi onları değiştirebilirim gerekirse

abi bide acro naze32 full versiyon kart var onu unutmuştum yazmayı düzelttim

abi şu anda elimde olanlar bunlar geliceklerde

abi işte almayı düşündüğüm parçalarda bunlar

abi seninde önerilerini bekliyorum eklemem gereken neler var

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Yeni aldığım hazır ZMR 250 Quad ilk uçuş denemem sizlerle paylaşmak istedim... En yakın zamanda resimleri de paylaşırım...
Hayırlı uğurlu olsun Musa :thumbup: Bol keyifli ve paylaşımlı :laugh: uçuşların olsun :halay:

Standoff dediğiniz bu linktekilermi?

Adı her neyse baya işe yarıyor bir paket almanı öneririm Tayip :)

Tayip eksik bir şey göremedim. Başlangıçta FPV parçalarını düşünmüyorsun tabi. O zaman geldiğinde diğer parçalara bakılır.

Yalnız pervane az olur. Bol miktarda pervane almanı tavsiye ederim. Çok kırım olacak bu meretde. Özellikle aşağıdaki pervaneleri alırsan daha iyi olur. 3 palli pervaneden daha verimlidir.

tamerkaymakci' Alıntı:
Standoff dediğiniz bu linktekilermi?

Adı her neyse baya işe yarıyor bir paket almanı öneririm Tayip :)

Aynen Tamer bende bunu arıyordum. Eklediğin link 88 parça olan. 160 parça olanı da var 2$ farkla. Onu almak daha iyi olur.

Musa hayırlı olsun. İlk uçuş için gayet güzel. Kullandığın konfigürasyon nedir acaba?