ZMR H250 CF Mini Quad Multicopter

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Kutusu güzelmiş. Sırf kutusu için bile alınabilir ;D :lollol: :lollol:

Şaka bir yana bu frame le ilgili çok çekimserim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tamam PDB olması güzel ama hafifleteceğiz diye delik deşik yapmışlar. İşin en kötüsü en sağlam olması gereken kolla gövde bağlantı yerleri çok şekilsiz. Sanki bana ilk düşüşte dağılacakmış gibi geliyor. Malzemenin CF olmaması da cabası. Yedek parçası da yok. Kullan at gibi olmuş sanki. Valla dün Kadir arkadaşımızda aynı parçayı sordu ve benzer cevapları verdim. Siparişine eklemişti. Yanına her ihtimale karşı bir tane de ZMR frame ekledik listeye. İstersen bekleyip görelim. İşin garibi bende merak etmiyor değilim. Görmek lazım.
Abi aldık bakalım yanında dediğin gibi başka bir frame daha aldım olmadı bunu toplarım kenarda dursun biraz göze hitap ediyor ben böyle şeyleri seviyorum aslında artık gelince hep beraber görücez bakalım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tamerkaymakci' Alıntı:
Benim de hoşuma giden şu frameler,

Tarot hafif ama elektronik yerleşimi nasıl olur bilmiyorum.
Reptile olan biraz ağır gibi ama malzeme olarak kalın, kırıma dayanıklı olur diye düşünüyorum.

Gerçi bunları araştırmak için daha erken. Önce elimdekileri pert etmem veya satmam gerek :)

Tarot'la aynı frame olan ama farklı bir marka var. Fiyat olarak da uygun ancak elektronik yerleşimi benimde kafamı kurcaladı.

Ahmet SAĞIR' Alıntı:
Tarot'la aynı frame olan ama farklı bir marka var. Fiyat olarak da uygun ancak elektronik yerleşimi benimde kafamı kurcaladı.

Tarot'un kopyasını yapmışlar. Çinlilerden beklenen bir hareket.

Bu frame le ilgili RcGroupsta uzun bir konu var. İnceleyip kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

Frame düşünenlere fikir açısından,

1- Vazgeçilmezim Minion 220mm 6" kollarla :yuppi: 80gr
2- GLITCH 240mm(Yakında satışa çıkacak) :eek: 99gr

Merhabalar,

FPV için siparişi vermiştim.

Bunun için nasıl bir pil kullanmam gerekiyor. Lipo mu, kaç s/mah, vb... Bağlantı için connector falan gerekiyormu. Birkaç sipariş daha vereceğimde onuda alayım diyorum.

Alper Sahin' Alıntı:
Merhabalar,

FPV için siparişi vermiştim.

Bunun için nasıl bir pil kullanmam gerekiyor. Lipo mu, kaç s/mah, vb... Bağlantı için connector falan gerekiyormu. Birkaç sipariş daha vereceğimde onuda alayım diyorum.

3S bir pil yeterli olur. Kafanıza takacağınız için çok ağır olmayacak bir pil seçmek mantıklı olur. Mesela 1.000-1.300 Mah gibi. C değeri önemli değil. Set zaten XT60 konektöre hazır geliyor. Buna uygun bir pil almak sizi lehim işinden kurtarır.

Nesimi Sakmak' Alıntı:
3S bir pil yeterli olur. Kafanıza takacağınız için çok ağır olmayacak bir pil seçmek mantıklı olur. Mesela 1.000-1.300 Mah gibi. C değeri önemli değil. Set zaten XT60 konektöre hazır geliyor. Buna uygun bir pil almak sizi lehim işinden kurtarır.

Teşekkürler Nesimi bey

1000Mah turnigy nano 3s siparişi verdim.

Ayrıca 1500 Mah. Turnigy nano 35-70c de indirim vardı. Ondanda sipariş verdim.

İlk siparişlerim iki haftada geldi. İki sipariş daha Türkiye ye gelmiş bu hafta getirirler herhalde. Mart başına tüm siparişlerim tamamlanmış olur sanırım. Heyecanlandım şimdiden :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Alper Sahin' Alıntı:
İlk siparişlerim iki haftada geldi. İki sipariş daha Türkiye ye gelmiş bu hafta getirirler herhalde. Mart başına tüm siparişlerim tamamlanmış olur sanırım. Heyecanlandım şimdiden :)
Gözün aydın Alper, çok güzel duruyorlar :thumbup:

O kumandası kendinden büyük şey nedir öyle ya :)

Linkini alabilir miyim ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gözün aydın Alper, çok güzel duruyorlar :thumbup:

Teşekkür ederim Mehmet bey. Biraz yavan ama siparişlerim geldikçe eksikler tamamlanacak :)

Fatih Birkan' Alıntı:
O kumandası kendinden büyük şey nedir öyle ya :)

Linkini alabilir miyim ?

Fatih linki

İnanılmaz zevkli bir mikro Quad. Neredeyse her siparişime bir tane ekledim. Ofisde arkadaşlar da aldı. Mikro quad parkuru yaptık. Çok eğlenceli oluyor. Ama alacaksanız yedek pervane ve pervane koruyucusu da alın.

Ayrıca Mehmet beyin inceleme videosu da vardı bununla ilgili

abi aslında o quad wifili olucaktı kumanda yerine telden kullan süper olurdu

tayip demir' Alıntı:
abi aslında o quad wifili olucaktı kumanda yerine telden kullan süper olurdu

Öyle de güzel olabilir ama bence kumandalı daha güzel. Çok güzel el alıştırması oluyor (En azından benim gibi yeniler için) Simülasyon çalışmaktan daha zevkli

Nesimi bey selam,

Atas mini power board stoğa girmiş. Hala almayı düşünüyorsanız haberiniz olsun.