ZMR H250 CF Mini Quad Multicopter

Ynt: ZMR H250 CF Mini Quad Multicopter

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Gozluk hayirli olsun Musa. Guzel bir cihazdir.

Bugun bende Koctasta bu cantayi inceledim. Baska secenek yoktu zaten. Onumuzdeki gunlerde bende alacagim bundan.

Teşekkür ederim abi daha iyisi senin olsun... Aynen abi Koçtaşdan başka yerde yok var da özel kesim yapıyorlar oda pahalıya kaçıyor. Koçtaşda da en büyük boyutu bu.

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Bugün baya gezip dolaştım ve aradığım çantayı koçtaş da buldum... ilerleyen zamanlarda içerisine köpük de kesmeyi düşünüyorum ama bu şekilde de cuk oturdu diyebilirim...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

abi çanta kaç lira bende almayı düşünüyorum

Bugün yeni gözlükle uçuş yaptım uçuş farkı oldu diyebilirim. Nesimi abi uçuş süresi nasıl sence. ağırlığını daha ölcemedim onun için terazi almam gerekiyor...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bugün yeni gözlükle uçuş yaptım uçuş farkı oldu diyebilirim. Nesimi abi uçuş süresi nasıl sence. ağırlığını daha ölcemedim onun için terazi almam gerekiyor...

En azından 2200 lük pil kullanıyorsun galiba. Bu şekilde uçuş için normal. Agresif uçmaya başlarsan süre 1-2 dakika azalır ama. Zaten o tür uçuşlarda çok uzun olması pek istenmiyor. Dominator görüntü kalitesini çok merak ediyorum. Deneme fırsatım olur umarım. Alıcısını almayı düşünüyor musun? Bu şekilde çok pratik olmuyor doğrusu.

Nesimi Sakmak' Alıntı:
En azından 2200 lük pil kullanıyorsun galiba. Bu şekilde uçuş için normal. Agresif uçmaya başlarsan süre 1-2 dakika azalır ama. Zaten o tür uçuşlarda çok uzun olması pek istenmiyor. Dominator görüntü kalitesini çok merak ediyorum. Deneme fırsatım olur umarım. Alıcısını almayı düşünüyor musun? Bu şekilde çok pratik olmuyor doğrusu.

gens 3s 25c 1800 Mah pil kullanıyorum abi... Dominatör gayet iyi detayları net alabiliyorum renkler daha canlı. immersion 600mw vericisi salı günü geliyor inşallah. modulüm ve pilim var zaten abi... Dediğin gibi daha pratik olacak.

Musa bey çok özendim valla. Çok güzel olmuş. Kullandığınız kayıt kamerası mobius geniş açı sanırım. Mobiusun hangi versiyonu. Hangi lens(B-C) var üzerinde biliyor musunuz?

Alper Sahin' Alıntı:
Musa bey çok özendim valla. Çok güzel olmuş. Kullandığınız kayıt kamerası mobius geniş açı sanırım. Mobiusun hangi versiyonu. Hangi lens(B-C) var üzerinde biliyor musunuz?

geniş açı evet önünde uzuncana lens var... B-C olayını bilmiyorum ama banggod da sport diye geçiyor sanırsam.

Teşekkür ederim cevabınız için. Bende alacağımda hangisini alsam diye düşünüyorum.

C lens mobiusun en son çıkan lens modeli. Daha doğru dürüst bir inceleme göremedim. Parlaklık oranlarının siyah beyaz dengesinde daha iyi olduğunu ve lens flare etkisini
tamamen engellediğini iddia ediyor. Bir de 9 derece daha fazla geniş açı. Sizin görüntülerde lens flare var. Sanırım b lens sizinki.

Gördüğüm birkaç videoda renklerin b lens de daha iyi olduğunu düşündüm ama firma aksini iddia ediyor. Elimde olmadığı için karşılaştırmayı tam yapamadım. Hatta A lens(standart lens) hepsinden iyi gibi geldi ama ondada titreme daha fazla olacaktır.

Videolardan gördüğüm kadarıyla mobius fiyat/performans olarak harika bir ürün ama tek eksisi ters ışıkta görüntüyü çok karartıyor. Karşılaştırmak çok doğru değil ama gopro ters ışık ve düşük ışıkda okadar başarılıki biraz daha ona yaklaşabilse kusursuz olacak. Tabiki 7-8 katı fiyat da o kaliteyi sağlıyor :)

Alper Sahin' Alıntı:
Teşekkür ederim cevabınız için. Bende alacağımda hangisini alsam diye düşünüyorum.

C lens mobiusun en son çıkan lens modeli. Daha doğru dürüst bir inceleme göremedim. Parlaklık oranlarının siyah beyaz dengesinde daha iyi olduğunu ve lens flare etkisini
tamamen engellediğini iddia ediyor. Bir de 9 derece daha fazla geniş açı. Sizin görüntülerde lens flare var. Sanırım b lens sizinki.

Gördüğüm birkaç videoda renklerin b lens de daha iyi olduğunu düşündüm ama firma aksini iddia ediyor. Elimde olmadığı için karşılaştırmayı tam yapamadım. Hatta A lens(standart lens) hepsinden iyi gibi geldi ama ondada titreme daha fazla olacaktır.

Videolardan gördüğüm kadarıyla mobius fiyat/performans olarak harika bir ürün ama tek eksisi ters ışıkta görüntüyü çok karartıyor. Karşılaştırmak çok doğru değil ama gopro ters ışık ve düşük ışıkda okadar başarılıki biraz daha ona yaklaşabilse kusursuz olacak. Tabiki 7-8 katı fiyat da o kaliteyi sağlıyor :)

Ürün alttaki verdiğim linktir hocam. değerlendirme yaparsanız bende sevinirim. az biraz bilgi sahibi oluruz :D

Nesimi Abi aşağıdaki frame nasıl bir fikrini alim dedim

Nesimi Abi aşağıdaki frame nasıl bir fikrini alim dedim

Kutusu güzelmiş. Sırf kutusu için bile alınabilir ;D :lollol: :lollol:

Şaka bir yana bu frame le ilgili çok çekimserim.

Tamam PDB olması güzel ama hafifleteceğiz diye delik deşik yapmışlar. İşin en kötüsü en sağlam olması gereken kolla gövde bağlantı yerleri çok şekilsiz. Sanki bana ilk düşüşte dağılacakmış gibi geliyor. Malzemenin CF olmaması da cabası. Yedek parçası da yok. Kullan at gibi olmuş sanki. Valla dün Kadir arkadaşımızda aynı parçayı sordu ve benzer cevapları verdim. Siparişine eklemişti. Yanına her ihtimale karşı bir tane de ZMR frame ekledik listeye. İstersen bekleyip görelim. İşin garibi bende merak etmiyor değilim. Görmek lazım.

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Kutusu güzelmiş. Sırf kutusu için bile alınabilir ;D :lollol: :lollol:

Şaka bir yana bu frame le ilgili çok çekimserim.

Tamam PDB olması güzel ama hafifleteceğiz diye delik deşik yapmışlar. İşin en kötüsü en sağlam olması gereken kolla gövde bağlantı yerleri çok şekilsiz. Sanki bana ilk düşüşte dağılacakmış gibi geliyor. Malzemenin CF olmaması da cabası. Yedek parçası da yok. Kullan at gibi olmuş sanki. Valla dün Kadir arkadaşımızda aynı parçayı sordu ve benzer cevapları verdim. Siparişine eklemişti. Yanına her ihtimale karşı bir tane de ZMR frame ekledik listeye. İstersen bekleyip görelim. İşin garibi bende merak etmiyor değilim. Görmek lazım.

o zaman bekliyelim abi bende merak ettim :D

Benim de hoşuma giden şu frameler,

Tarot hafif ama elektronik yerleşimi nasıl olur bilmiyorum.
Reptile olan biraz ağır gibi ama malzeme olarak kalın, kırıma dayanıklı olur diye düşünüyorum.

Gerçi bunları araştırmak için daha erken. Önce elimdekileri pert etmem veya satmam gerek :)

Vallahi arkadaşlar sizleri gördükçe bende iştahlandım sağolsun nesimi abiyle bi sipariş oluşturduk hayırlısı bakalım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi