ZMR H250 CF Mini Quad Multicopter

Ynt: ZMR H250 CF Mini Quad Multicopter

Alper bey ilk zamanlarda seri ucuslar yapmaniz zor olacaktir en azindan olaya alisana kadar. Bu donemde Gens piller kullanilabilir. İlerleyen zamanda daha performansli pilleri degerlendirirsiniz.

SM-N900 cihazımdan gönderildi

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Alper bey ilk zamanlarda seri ucuslar yapmaniz zor olacaktir en azindan olaya alisana kadar. Bu donemde Gens piller kullanilabilir. İlerleyen zamanda daha performansli pilleri degerlendirirsiniz.

OK, teşekkür ederim. :saygilar:

Nesimi bey bu piller haklında ne düşünüyorsunuz? (Ürün değil genel olarak marka) genellikle güzel Denmiş

http://m.banggood.com/ZOP-Power-11_1V-1500mAh-35C-Lipo-Battery-XT60-Plug-p-961321.html

Harun Küçükler' Alıntı:
Nesimi bey bu piller haklında ne düşünüyorsunuz? (Ürün değil genel olarak marka) genellikle güzel Denmiş

Denemeden veya görmeden bir şey söylemek doğru olmaz. Evet yorumlar iyi diyor ama sadece o yorumlara bağlı kalmamak lazım.

Frsky Taranis ler hobbyking de indirime girmiş. Almaya niyeti olanlara duyurulur.

Tüh kazıklandık diye baktım da şimdi kargo parası eklenince banggood yine daha hesaplı. Kargoyla 250 dolara geliyor hobbyking de.

Banggoodda aynı paraya combo X8R alıyorsunuz. Yanlış bilgi kusura bakmayın

Yine bir video paylaşim dedim... Bu sefer gözlük ile ilk uçuşlarım. tabi gözlüğe alışamadığım için biraz mesafe sorunları yaşıyorum ve inişleri sert yapıyorum :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Yine bir video paylaşim dedim... Bu sefer gözlük ile ilk uçuşlarım. tabi gözlüğe alışamadığım için biraz mesafe sorunları yaşıyorum ve inişleri sert yapıyorum
Tebrikler Musa :thumbup: Gozluk ile ucuslar baslamis :halay: Artik gerisi alismaya kali, sadece zaman meselesi %p

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Yine bir video paylaşim dedim... Bu sefer gözlük ile ilk uçuşlarım. tabi gözlüğe alışamadığım için biraz mesafe sorunları yaşıyorum ve inişleri sert yapıyorum :D

Tebrikler Musa güzel uçuş. Naze ayarları da iyi görünüyor. Çok dikkat etmedim gerçi ama yine de model gayet stabildi. Yalnız o iki ağacın arasında bir şey var model oradan geçince birden hızlanıyor. :laugh: :laugh:

Gözlük senin değil galiba. Biran önce kendi gözlüğünü alıp o şekilde uçmalısın. Çabuk alışacağında belli oluyor zaten. Darısı başıma. Bugün öğleye kadar acayip güneşli hava ama öğleden sonra fırtına başladı yine. Bu hafta da bana uçuş nasip olmayacak.

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Tebrikler Musa güzel uçuş. Naze ayarları da iyi görünüyor. Çok dikkat etmedim gerçi ama yine de model gayet stabildi. Yalnız o iki ağacın arasında bir şey var model oradan geçince birden hızlanıyor. :laugh: :laugh:

Gözlük senin değil galiba. Biran önce kendi gözlüğünü alıp o şekilde uçmalısın. Çabuk alışacağında belli oluyor zaten. Darısı başıma. Bugün öğleye kadar acayip güneşli hava ama öğleden sonra fırtına başladı yine. Bu hafta da bana uçuş nasip olmayacak.

Abi teşekkürler... gözlük benimde şu biraz basit olan gözlüklerden mesafeyi tam ayarlıyamıyorum... abi ağaçların orayı gelince basasım geliyor gaza :D

Nesimi Sakmak' Alıntı:

Geldi abi kendileri...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Musa abi uçuş güzel gerçekten bide ben uçabilsem. Kullandığınız gözlük nasıl imkanım olmadığı için bundan almayı düşünüyorumda.bi yorum yaparsanız sevinirim.

veysel güler' Alıntı:
Musa abi uçuş güzel gerçekten bide ben uçabilsem. Kullandığınız gözlük nasıl imkanım olmadığı için bundan almayı düşünüyorumda.bi yorum yaparsanız sevinirim.

Gözlük konusunda pek bilgim yok aslında bende alırken sorup soruşturdum. En sonunda Dominatör v2 aldım neden aldın diye sorarsan piyasadaki en yeni model ve en iyisi dediler :D ... Ama önceki kullandığım gözlük de fena değil en azından kötü değil birnevi görüntü alıyorsun, zaten görüntü var ise geri kalanı senin elinde mesafeleri ayarlayıp güzel bir uçuş yapmak istiyor isen alışman gerekiyor...

Bugün baya gezip dolaştım ve aradığım çantayı koçtaş da buldum... ilerleyen zamanlarda içerisine köpük de kesmeyi düşünüyorum ama bu şekilde de cuk oturdu diyebilirim...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gozluk hayirli olsun Musa. Guzel bir cihazdir.

Bugun bende Koctasta bu cantayi inceledim. Baska secenek yoktu zaten. Onumuzdeki gunlerde bende alacagim bundan.