08.11.2014 Denizli buluşması

Türker Akgün' Alıntı:
Kağan Bey elinize sağlık. :bravo:

Denizli de hiç bilmediğimiz ne kadar güzel bir modelci ortamı varmış, sayenizde öğrenmiş ve görmüş olduk. :halay: :halay:

İnşallah heliciler de biraz çoğalırsa tadından yenmez olur. :thumbup: Bu konu size emanet. :laugh:

Nice buluşmalarda Denizli'yi görmek dileğiyle, paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Teşekkür ederim, ortam hakikaten güzel, bundan sonraki buluşmaları da paylaşacağım %p

Gürcan Kavakçı' Alıntı:
Vay memleketim benim ya, Denizlimde de böyle insanların olduğunu görmek beni çok duygulandırdı. Keşke zamanımız olsada memlekete gidince bi buluşma ayarlayabilsek :)

Sizi de her zaman bekleriz , her türlü organizasyon itinayla düzenlenir :lol: :lollol: Şaka bir yana çok mutlu oluruz, her zaman bekleriz %p

heliciler biraz ezilmiş sanki :D :D Yak 54 ve aeroworks extra süper duruyor :) şaka bir yana Maşllah diyelim , görsellerde şahane

Maşallah siteye bir kaç gün giremedim. Keyifle okuduğum ve izlediğim kaçıncı konu oldu sayamadım. ;D

Elinize sağlık. Çok güzel kareler çıkmış. Biraz uçakçı fazlaymış ama olsun uçakta seviyoruz. :laugh: