08.11.2014 Güzel bir hafta sonu buluşması. :)

Mesut SERT

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Hava güzel olunca uçmadan olmaz dedik. Ve guzel bir buluşma gerçekleştirdik. Kameraman arkadaşım a Teşekkürler. İyi seyirler...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut Bey ellerinize sağlık,kareler çok güzel , ne kadar ciddi bir tavırla poz vermişsiniz , tıpkı soyadınıza benzemiş :laugh: ,,Rahat olun relaaaax..... :halay: :halay:
Amca kimdir , baba mı ?....Allah uzun ömür , sağlık sıhhat versin , ve sizden hep böyle kareler görmek dileklerimizle....... :bravo:

Ynt: 08.11.2014 Güzel bir hafta sonu buluşması. :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mesut Bey ellerinize sağlık,kareler çok güzel , ne kadar ciddi bir tavırla poz vermişsiniz , tıpkı soyadınıza benzemiş :laugh: ,,Rahat olun relaaaax..... :halay: :halay:
Amca kimdir , baba mı ?....Allah uzun ömür , sağlık sıhhat versin , ve sizden hep böyle kareler görmek dileklerimizle....... :bravo:
Resimde niyeyse ciddi çıkmısim.[emoji1] Aramızda en büyük modelci abimiz. Cengiz abi.insaat mühendisliği bölümünde Prof. Kendisi.onunda ucak ve helikopteri var. Kendisine yeni bir trex 550 dfc topladık. Denemeleri yapıldı.

Adana her zaman oldugu gibi pırıl pırıl :) zaten bu hafta buluşma yapılmasa ayıp olurmuş :) :)

Cepten bağlıyim o yüzden video yorumu sonra inşallah.

Unutmadan kameraman her kimse ben de ayrıca tesekkur ederim, ellerine saglık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Demek kamereman Selcuk Bey mis, ben de acaba kimdi diye merak etmistim :) selcuk bey sizin de ellerinize saglik, Tesekkur ederiz.

Bu arada 700 pal sesi icin goblin aratmiyormus, ozellikle hakkini vererek ucunca, guzel ucus icin sana da tebrikler Mesut, stiklerine saglik :thumbup:

Ayrica sinekler demek bir tek bizim burada degil, sizin orada da varmis :laugh:

Son olarak ucus oncesi kumanda Timer on mu dedi, bana mi oyle geldi. Timer manual start etmiyorsun degil mi Mesut ? ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Demek kamereman Selcuk Bey mis, ben de acaba kimdi diye merak etmistim :) selcuk bey sizin de ellerinize saglik, Tesekkur ederiz.

Bu arada 700 pal sesi icin goblin aratmiyormus, ozellikle hakkini vererek ucunca, guzel ucus icin sana da tebrikler Mesut, stiklerine saglik [emoji106]

Son olarak ucus oncesi kumanda Timer on mu dedi, bana mi oyle geldi. Timer manual start etmiyorsun degil mi Mesut ? ;)
Evet mehmet abi. Uçuş sırasında sinek kulağıma geldi. Zaten belli oluyor uçuşta. Timer a gelince, manuel değil abi. Gazı verdiğim gibi devreye giriyor. Öyle ayarladim. Sesli komutu

Mesut Sert' Alıntı:
Evet mehmet abi. Uçuş sırasında sinek kulağıma geldi. Zaten belli oluyor uçuşta. Timer a gelince, manuel değil abi. Gazı verdiğim gibi devreye giriyor. Öyle ayarladim. Sesli komutu
Nasil yakalamisim ama :lollol: :lol:

Bu arada 700 pal sesi icin goblin aratmiyormus, ozellikle hakkini vererek ucunca, guzel ucus icin sana da tebrikler Mesut, stiklerine saglik :thumbup:

selamlar saygilar Mehmet bey/abi
Gta style ucus alanimizdan phantom 2 ile goruntu almaya calistim Bay Mesuta kameramanlik disinda hobi olarak multikopterle de ugrasiyorum yani[emoji1]
Fpv sistemi olmadan pek saglikli olmadi ama oldugu kadar isallah gelecek ay dji mini osd alici verici monitor ekipmanlari gelince daha hos olacak
Adananin cilgin cumartesi gecelerinden yeni geldigim icin video editleme bu saate kaldi [emoji12]
En kisa zamanda videoyu ekliyorum
Kimse bakmasa bile Mehmet bey/abimiz bizi yalniz birakmaz diye dusunuyorum[emoji4]

Selcuk oncelikle su beyi her ikimizde kaldiralim ne dersin :) Bence Adana ekibini sadece ben degil, tum forum yakindan takip ediyor, netice su an en aksiyonu bul , video oncesi ve sonrasi supriz yorumlar ile en eglenceli ekip :thumbup:

Bu gece cumaretsi gununlugu nedeniyle bence sadece bakmakla yetindiler .

Bu arada quadro ile havadan cekim suprizi harika. Desene ucuslari farkli acidan izleme imkanimiz olacak, ee daha ne olsun :yuppi: :halay:

Uçuş ve fotolar çok güzel :) ve adana amcamın mekanı :D yazın bazen gelebiliyorum eğer bu yazda gelirsem sizin uçuşlarınıza misafir olmak isterim :)

Selcuk oncelikle su beyi her ikimizde kaldiralim ne dersin :) Bence Adana ekibini sadece ben degil, tum forum yakindan takip ediyor, netice su an en aksiyonu bul , video oncesi ve sonrasi supriz yorumlar ile en eglenceli ekip :thumbup:

Bu gece cumaretsi gununlugu nedeniyle bence sadece bakmakla yetindiler .

Bu arada quadro ile havadan cekim suprizi harika. Desene ucuslari farkli acidan izleme imkanimiz olacak, ee daha ne olsun :yuppi: :halay:
Eyvallah derim :saygilar:
Mehmet abi ben de isterdim frame frame editlemeyi geçişler yapmayı videoya göre yabancı müzik eklemeyi başlık atmayı vs vs ama siz de bilirsinizki video editlemek için güçlü bilgisayar ve hızlı internet gerekiyor 2008 model Acer bilgisayarımda intel centrino inside yazmakta ;D ayrıca aşırı yorgunluğa bağlı uykusuzluk var :eek: o yuzden bu aralar her dakika dinledigim şarkıyı klibe koyarak yaklaşık 40 dakikalık videodan kesitler aldım, artık ekranda çıkan pallerin kusuruna bakmazsınız :lollol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

selçuk abi çekimler güzel olmuş :) ama millet şeytan taşlar gibi seni taşlamaya çalışmış :lollol: :lol:

yusuf bakar' Alıntı:
selçuk abi çekimler güzel olmuş :) ama millet şeytan taşlar gibi seni taşlamaya çalışmış :lollol: :lol:
Teşekkürler eğlenceli oldu daha güzel olacak işallah ;)
ilk defa multikopter görünce korktu galiba :laugh:

Selcuk Koyu' Alıntı:
Teşekkürler eğlenceli oldu daha güzel olacak işallah ;)
ilk defa multikopter görünce korktu galiba :laugh:
abi sen çelik construksiyon falan tak yada flash bombası falan saldırıları bertaraf et :D

yusuf bakar' Alıntı:
Uçuş ve fotolar çok güzel :) ve adana amcamın mekanı :D yazın bazen gelebiliyorum eğer bu yazda gelirsem sizin uçuşlarınıza misafir olmak isterim :)
Her zaman bekleriz. [emoji6] [emoji6]