08.11.2014 Güzel bir hafta sonu buluşması. :)

Ynt: 08.11.2014 Güzel bir hafta sonu buluşması. :)

Selcuk Koyu' Alıntı:
Eyvallah derim :saygilar:
Mehmet abi ben de isterdim frame frame editlemeyi geçişler yapmayı videoya göre yabancı müzik eklemeyi başlık atmayı vs vs ama siz de bilirsinizki video editlemek için güçlü bilgisayar ve hızlı internet gerekiyor 2008 model Acer bilgisayarımda intel centrino inside yazmakta ;D ayrıca aşırı yorgunluğa bağlı uykusuzluk var :eek: o yuzden bu aralar her dakika dinledigim şarkıyı klibe koyarak yaklaşık 40 dakikalık videodan kesitler aldım, artık ekranda çıkan pallerin kusuruna bakmazsınız :lollol:

Eline sağlık Selçuk her zaman ki gibi süper olmuş video. şimdiye kadar böyle güzel videolar koydugumuzu hatırlamıyorum.[emoji6] [emoji6] [emoji6] Benim minik uçak yerinde durmadigi için seni bayagi zorladım idare et. [emoji4] [emoji4] [emoji4] .Gelecek sefere helikopter ile çekim yapmak dileğiyle tekrar Teşekkürler. [emoji6] [emoji6] [emoji6]

Mesut bey çok güzel bi uçuş ellerinize sağlık

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Mesut bey çok güzel bi uçuş ellerinize sağlık
Teşekkür ederim ismail bey.

Selcuk Koyu' Alıntı:
Eyvallah derim :saygilar:
Mehmet abi ben de isterdim frame frame editlemeyi geçişler yapmayı videoya göre yabancı müzik eklemeyi başlık atmayı vs vs ama siz de bilirsinizki video editlemek için güçlü bilgisayar ve hızlı internet gerekiyor 2008 model Acer bilgisayarımda intel centrino inside yazmakta ;D ayrıca aşırı yorgunluğa bağlı uykusuzluk var :eek: o yuzden bu aralar her dakika dinledigim şarkıyı klibe koyarak yaklaşık 40 dakikalık videodan kesitler aldım, artık ekranda çıkan pallerin kusuruna bakmazsınız :lollol:
Valla video merak ettim ama ne yazik ki 3g bagli olunca telif nedeni ile video izletmiyor :embarras: gecenin ilerleyen saatlerine kaldi artik :(

Dedigin gibi video editleme isi icin hem zaman hem de iyi bir donanim gerekiyor ne yazik ki :-\ Bu arada unutmadan soyleyeyim ben 1 ay once Ilker hocama DVD gondermistim icinde 2 adet editleme yazili vardi. Istersen ondan bir kopya al. Ozellikle upload olayinimepey bir hizlandiriyor. Takildigin her olursa kullanimi hakkinda konusuruz, gerci ben DVD icine kisa bir kullanim videosu da cekip koymustum ;)

Bu arada bugun biz de Mordo Abi'mizin Trex 700E kamera takarak cekim yaptik, Heli olarak gayet basarili bir calisma oldu :halay:

Bakalim ben ne zaman duzenleyip, yayinlayabilecegim :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla video merak ettim ama ne yazik ki 3g bagli olunca telif nedeni ile video izletmiyor :embarras: gecenin ilerleyen saatlerine kaldi artik :(

Dedigin gibi video editleme isi icin hem zaman hem de iyi bir donanim gerekiyor ne yazik ki :-\ Bu arada unutmadan soyleyeyim ben 1 ay once Ilker hocama DVD gondermistim icinde 2 adet editleme yazili vardi. Istersen ondan bir kopya al. Ozellikle upload olayinimepey bir hizlandiriyor. Takildigin her olursa kullanimi hakkinda konusuruz, gerci ben DVD icine kisa bir kullanim videosu da cekip koymustum ;)
Keyifli pazarlar Mehmet abi :saygilar: bu iş için bir çok yazılım mevcut program konusunda sıkıntım yok yine de ilker abiyle görüştügümüzde bilgi alırım teşekkür ederim ilgin için :)p
uzun videolarda bilgisayar donanımı video işlemeye yeterli olmadıgından convert işlemini başlatıp uyku moduna geçiyorum bitince pc kapanıyor sabaha hazır olmuş oluyor gopro 1080p 60fps ile kayıt yaptıgımdan dosyalar çok büyük oluyor haliyle youtube upload zaman alıyor
videoları 1-2 dakika yapıp ya da kaliteden ödün verirsem problem kalmaz herhalde ;D ama full hd alışınca diğer videolar annanemin tvsini hatırlatıyor bana neyse bir şekilde hallederiz ileride

Dediginde haklisin Selcuk ama bu 2 yazilim ile 720p (Sikistirilmis yani boyut olarak nerede ise 1/3 düşüyor) ve Full HD olmasa da HD kalitesi olarak beni gayet tadmin ediyor. Yoksa dedigin gibi duzenlemek ve sonra Youtube yuklemek tam bir eziyet :-\

Sen mutlaka bir dene, memnun kalirsan kullanirsin :)

Dediginde haklisin Selcuk ama bu 2 yazilim ile 720p (Sikistirilmis yani boyut olarak nerede ise 1/3 düşüyor) ve Full HD olmasa da HD kalitesi olarak beni gayet tadmin ediyor. Yoksa dedigin gibi duzenlemek ve sonra Youtube yuklemek tam bir eziyet :-\

Sen mutlaka bir dene, memnun kalirsan kullanirsin :)
hmm denerim tabi tavsiye ediyorsan ismi neydi belki de elimden geçmiştir bir dönem araştırmıştım

bekliyoruz videoları :yuppi:

Selcuk Koyu' Alıntı:
hmm denerim tabi tavsiye ediyorsan ismi neydi belki de elimden geçmiştir bir dönem araştırmıştım

bekliyoruz videoları :yuppi:
Camtasai ve corel videostudio

Mesut Bey elinize sağlık, çok güzel bir uçuş olmuş. :bravo:

Tahmin ediyorum forumca keyifle izledik. :thumbup:

Adana ekibinin ortamı kıskandırıyor bazen. :laugh:

Paylaşımlar için teşekkürler. :yuppi:

Selcuk Koyu' Alıntı:
....... ayrıca aşırı yorgunluğa bağlı uykusuzluk var :eek: o yuzden bu aralar her dakika dinledigim şarkıyı klibe koyarak yaklaşık 40 dakikalık videodan kesitler aldım, artık ekranda çıkan pallerin kusuruna bakmazsınız :lollol:
Video ancak izleyebildim :embarras: Görüntüler, müzik ve düzenleme gerçekten harika Selcuk, ellerine sağlık :bravo: :bravo:

Video baş ve son kısmında birisi suikast düzenlemek istemiş galiba :laugh: Bu arada uçuş alanının güzelliği bu video ile bir kez daha net bir şekilde ortaya çıkmış %p

Uçak ile taksi görüntüsüne de bittim doğrusu :D

NOT: Youtube ayarlarına sana zahmet bir kontrol edebilir misin. Video sadece youtube üzerinde izlettiriyor. Forum içindeki player çalışmıyor, kullanıcı öyle tanımlamış diyor :rolleyes:

Türker Akgün' Alıntı:
Mesut Bey elinize sağlık, çok güzel bir uçuş olmuş. :bravo:

Tahmin ediyorum forumca keyifle izledik. [emoji106]

Adana ekibinin ortamı kıskandırıyor bazen. :laugh:

Paylaşımlar için teşekkürler. :yuppi:
Ben teşekkür ederim Türker bey. Elimizden geldiğince güzel dakikaları sizlerle paylaşıyoruz. Herkesi keyiflendirebiliyorsak ne mutlu bize. Her hafta daha güzel videolar paylaşacaz. Selçuk kardeşim ile birlikte güzel görüntüler çekeceğiz. Bakalım birlikte görecez.inşallah [emoji6] [emoji6]

Video ancak izleyebildim :embarras: Görüntüler, müzik ve düzenleme gerçekten harika Selcuk, ellerine sağlık :bravo: :bravo:

Video baş ve son kısmında birisi suikast düzenlemek istemiş galiba :laugh: Bu arada uçuş alanının güzelliği bu video ile bir kez daha net bir şekilde ortaya çıkmış %p

NOT: Youtube ayarlarına sana zahmet bir kontrol edebilir misin. Video sadece youtube üzerinde izlettiriyor. Forum içindeki player çalışmıyor, kullanıcı öyle tanımlamış diyor :rolleyes:
Arada böyle suikast yapıyorum[emoji48] [emoji48] . Güzel oluyor. Selçuk gerçekten güzel müzik seçmiş. Bayıldım. Video ile bayagi uğramış eline sağlık. İnşallah videolarin gerisi gelecek Mehmet abi.

Begendigine sevindim Mehmet abi :saygilar:
Açıkçası paylaşım aklımda yoktu foruma katılmama sebep olan Mesutun ısrarı ile paylaştım bundan sonra da osd ile daha güzel kareler paylaşırız işallah

sizin yıllardır yaptıgınız paylaşımlar adına da teşekkür ederim her videonuzdan bir çok şey öğreniyorum :saygilar:
Videoya baktım genel olarak seçilmiş neden öyle bir hata verdigini anlamadım çözmeye çalısayım %p

Mesut Sert' Alıntı:
Arada böyle suikast yapıyorum[emoji48] [emoji48] . Güzel oluyor. Selçuk gerçekten güzel müzik seçmiş. Bayıldım. Video ile bayagi uğramış eline sağlık. İnşallah videolarin gerisi gelecek Mehmet abi.
Telif hakkı falan yazıyor sayfada kapıma dayanırlarsa ben de bayılabilirim :laugh: oysa tanıtım yapıyorum 2 kişi ilk defa duymuş şarkıyı neyse haftaya senin helikopter videosunu yabancı rock seçeriz slow şarkı heliciyi bozar :halay: