1 Haziran Arslanbey Buluşması

Açık Öğretim Sınavı Nedeniyle

• Cumartesi ve Pazar Uçuşları IPTAL EDILMIŞTIR

Oy: 0 0.0%
  • Cumartesi ve Pazar Uçuşları IPTAL EDILMIŞTIR

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Az önce Ömer abimiz hocalar ile görüştü. Ne yazık ki her iki günde de öğlenden sonra 14:00 başlayan sınav var :embarras:

Solaklar Muhtarı ile de görüşüldü. Otlar kesilmiş ama henüz balyalanmamış. Solaklar önümüzdeki haftasonu müsait olacakmış.

Bu durumda ne yazık ki Cumartesi ve Pazar Uçuşları IPTAL.

Bu son dakika gelişmesi için başta Istanbul ekibi olmak üzere, tüm arkadaşlardan özür dileriz :-\

Mehmet Küçüksarı

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar Selam :) bu hafta cumartesi alanda kimse olmayacakmı ? konu açan olmamış :) ben istanbul tayfasından birkaç kişşi ile geliyorum arslanbeye :) Mehmet abi ve Türkere quadını teslim edeyim hava çekimi yapalım :) uçaklarımızı kapıp geliyoruz bir mahsuru yok ise :)

bizde liste şöyle

1- Mesut AKIN : Harmon Rocket III + Trex 600
2- Oğzuhan Zağif : Seagull Low wing EP + Trex 700
3- Özgür Sar : Harmon Rocket III + fpv uçağı + fpv quadı + trex 450
4- Mert Kulluk : Seagull Low wing + Extra 300 Depron + Seagull Space Walker EP
5- Yiğit Kulluk : Seagull Low wing + Extra 300 Depro + Seagull Space Walker EP
6- Mahmut Yücel Ungan : Boomerang 2 Nitro Trainer

Ooooooooo bu Cumartesi kaçmaz o zaman. :bravo:

Bugün netleşecek benim programda. Ama hiçbirşey yapamasam bu ekiple görüşmek için uğrarım mutlaka. :laugh:

Ekip süper görünüyor, çok seviniriz :)
Ben de gelmeye çalışacağım.
Selamlar Sevgiler

Evet güzel bir buluşma olacak
Mehmet ve Türker beylerden haber bekliyoruz.
Selamlar...

İzmit ekibi bu hafta sayı olarak az olacak demişti dün mehmet abi :( şenlendirelim Arslanbeyi arkadaşlar :) havalarda düzeliyor :D düzeliyordan kastım bugünkü 30 derecelik sıcaklık 25 dereceye geriliyor , yanıp kavrulmadan güzel bi gün geçirebiliriz :)

Evet kısmetse yarın oradayız,
Yeni aldığım benzinli uçakları toplamadığım için acaip bir benzinli uçak merakı içerisindeyim.
Yarın ekipten benzinli uçak getirecek birileri varmı acaba ?

Ynt: 1 Haziran Arslanbey Buluşması

Yavuz abide vardı ama gelirmi bilmiyorum :)

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Evet kocaeli ekibi , hangi uçaklar geliyor sahaya yarın :)

Arkadaşlar,

2-3 gündür işler o kadar yoğun ve karışık ki, foruma yeni girebildim. Böyle bir buluşma kaçmaz diyor ve allahtan bir manimiz çıkmaz ise 11:00-12:00 civarı sahadayım diyorum :D

Bu arada konuya ANKET ilave edilmiştir ;)

Bildiğimiz üzere çalışan arkadaşlarımız olmasından dolayı, genelde Cumartesi buluşmaları daha az katılımlı oluyor. Bakalım izmit ekibinden kimler geliyor ben de merak ediyorum :)

arkadaşlar açıköğretim sınavı var acaba aslanbey müsait olmaya bilirmi ist. gelecekler boşuna gelmeş olasın diye soruyorum.
bilen varmı?

Güzel bir buluşma olacak gibi, Orada sizlerle olmayı çok isterdim, 2006 yılında gebzeden esenlere oradanda Antalyaya taşındım, İstanbul ve gebze beni çok yorduğu için oradan kurtulduğuma her aklıma geldikçe dua ediyordum, taki bu hobiye başlayana dek, şimdide keşke gebzede olsaydım diyorum :D kısmet değilmiş demekki, size iyi eğlenceler...

hakan' Alıntı:
arkadaşlar açıköğretim sınavı var acaba aslanbey müsait olmaya bilirmi ist. gelecekler boşuna gelmeş olasın diye soruyorum.
bilen varmı?
Hadi ya bu hafta mı sınav :rolleyes: Hemen irtibata geçip sonucu netleştirelim. ;)

o okulda sınav varmı ? onu öğrenmek gerek sanırım .

Arkadaşlar maalesef her iki günde tam gün sınav var belki saat 16:00 dan sonra :(

Ynt: 1 Haziran Arslanbey Buluşması

Arkadaslar bilgilendirme icin yaziyorum erteleme dusunirseniz obur haftaSbs ve obur iki hafta Lys var.29unda ehliyet sinavi teorik sinav var.bilginize..

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi