10.12.2015 İzmir Aşık Veysel

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Dün gene 2 kişilik bir buluşma yaptık forumdan Gökhanla hava hafif ruzgarlıydı ama eğlendik ve kırım yok :) Kırım yok ama hcpyi biraz haşat ettim 1 set pal ve 2 tane ana dişli yedim hala canavar maşallah :D Forza ile de kbarla son uçuşlarını yaptık haftasonu sk540 takılıyor :yuppi: :yuppi:
İyi seyırler
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Elinize sağlık.

Masallah diyelim nazar degmesin :thumbup: Funnel tek kelime ile harikaydi Berkay :bravo: :halay:

Berkay biz olmadan uctugun icin pazar gunu sana ceza kesecegiz. :D

Eline saglik guzel ucuslar %p

Tebrik ederim Berkay, boş zamanları es geçmiyor ve hergün üzerine koyuyorsun. :bravo:

tamerkaymakci' Alıntı:
Berkay biz olmadan uctugun icin pazar gunu sana ceza kesecegiz. :D

Eline saglik guzel ucuslar %p
Eski başkan geçen buluşmada da bana gofretleri kitlediniz zaten bu sefer ne kitliceniz ahahah sağolasın :saygilar:
Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Tebrik ederim Berkay, boş zamanları es geçmiyor ve hergün üzerine koyuyorsun. :bravo:
Teşekkür ederim abi :saygilar:

Berkay gofretler bundan sonra sana kitli, gecen sefer baslangicti :lollol:

izmirin gururu helal sana :) Tamer sadece gofret ile olmaz sk540 ı var artık kolaları da ona kilitleyelim....

kadir kocaman' Alıntı:
izmirin gururu helal sana :) Tamer sadece gofret ile olmaz sk540 ı var artık kolaları da ona kilitleyelim....

Tamam Kadir neden olmasin ;D

kadir kocaman' Alıntı:
Sagol baskann[emoji1] yav ogrenci adama bi seyler kitlemeye ne meraklisiniz [emoji1] [emoji1]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkay Eğmür' Alıntı:
Sagol baskann[emoji1] yav ogrenci adama bi seyler kitlemeye ne meraklisiniz [emoji1] [emoji1]

Madem ogrencisin sim calisip heli ucuracagina, kalem tut ders calis. Kadir le benim alan turuma engel oluyorsun. Seni gorunce moralimiz bozuluyor. Bu pazar sapanla geliyoruz. Eger idle i actigini gorelim taslicaz helini ;D ;D :lollol:

tamerkaymakci' Alıntı:
Madem ogrencisin sim calisip heli ucuracagina, kalem tut ders calis. Kadir le benim alan turuma engel oluyorsun. Seni gorunce moralimiz bozuluyor. Bu pazar sapanla geliyoruz. Eger idle i actigini gorelim taslicaz helini ;D ;D [emoji38]lol:
Ahahhhhahaha ayıp size ya hahahaah

Berkay Eğmür' Alıntı:
Ahahhhhahaha ayıp size ya hahahaah

Ayip ettin Berkay sevdigimizden takiliyoruz. Sen devam et boyle, biz sana tezahuratimizi yapmaya devam ederiz, assalalaa Berkay.. :D