12/06 Çayırova Buluşması

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
iş çıkışı kaçak köçek kısa bir buluşma yaptık :) biraz rüzgarlı ama nispeten güzel bir hava vardı :) uçtuk eğlendik sohpet ettik :D

vidyolar bittikçe eklenecek :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

12/06 Çayırova Buluşması

12/06 Çayırova Buluşması

Mesut AKIN' Alıntı:
iş çıkışı kaçak köçek kısa bir buluşma yaptık :) biraz rüzgarlı ama nispeten güzel bir hava vardı :) uçtuk eğlendik sohpet ettik :D

vidyolar bittikçe eklenecek :)
Görseller şahane :thumbup: videolar tadımlık :D Eline sağlık üstad :halay: Hafta içi kaçak buluşmanın da tadı başka oluyor zaman. :)

Bu arada Ediz neyi test ediyor, merak ettim doğrusu :rolleyes:

12/06 Çayırova Buluşması

Ediz bu modeli 2 hafta önce düşürdü abi , pilotajdan değil , kuyruktaki yatay fini tutan parça gevşekmiş titreşimden zamanla boomu inceltmiş boom ordak koptu :D onu topladıda ayarlarına bakıyordu ama yine bi sıkıntı var modelde ana dişli ile oto dişlisi arasına pulu koymamış one way kilitlenmişti vidyoda bi yerde ses çıkıyor baya garip zaten, oda pinyon gevşemesinden :)

ama goblin 700 ile güzel bi uçuşu var ilk pirofliplerini yaptı adam çatır çatır :D

vidyonun biri 1GB olduğundan upload uzun sürüyor :D

12/06 Çayırova Buluşması

Ediz'in kırımda oldukça enteresan olmuş :rolleyes: Neyse çok büyük bir hasar olmamış anladım kadarı ile.

1 GB videoyu ve Ediz'in ilk pirofliplerini merakla bekliyoruz :halay: Bu arada her modelle olan KLASIK MA Pozu da dikkatlerden kaçmadı belirteyim :D

12/06 Çayırova Buluşması

vidyolar 5 10 dk içinde hazır olacak abi :) MA pozunuda benim konuma ekliyim bari :D :D :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ;D ;D ;D

12/06 Çayırova Buluşması

vidyolar sıcak Full HD özelliği birazdan aktif olur Ediz 2. vidyoda 3:15 ten sonra piroflip denemesini başarılı bir şekilde atlattı :halay: :halay:

12/06 Çayırova Buluşması

Videolar gizlidir diye bir mesaj alıyorum.Acaba sistemimde bi sorun mu var. :)

12/06 Çayırova Buluşması

x50 deki one way gitmiş , aartık yeter dedi degişme vaktin geldi diyor :D bizde degişicez mecbur :D o gelen catırdı aslında one wayden geliyor yüke binince devire kaçırma yapıyor ...

12/06 Çayırova Buluşması

Mesut AKIN' Alıntı:
Hakan abi gizlilik ayarını düzenledim :halay:
Neden gizliydiki zaten, yoksa biz seyretmeyeyim diye mı :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

12/06 Çayırova Buluşması

Mesut abi saolasin ilk piroflip videom olmus oldu , ilk half videomu da sen cekmiştin hatta :D

12/06 Çayırova Buluşması

byedz' Alıntı:
Mesut abi saolasin ilk piroflip videom olmus oldu , ilk half videomu da sen cekmiştin hatta :D
Ediz kardeşim tebrikler. :bravo: Ama senden daha çok beklentilerimiz var bilesin. :laugh:

12/06 Çayırova Buluşması

Mesut AKIN' Alıntı:
Üstad süpersiniz. :thumbup: Çok güzel bir buluşma olmuş. :halay:

Sende olmasan mahrum kalacağız valla bu görsellerden. :bravo:

12/06 Çayırova Buluşması

byedz' Alıntı:
Hadi gözün aydın Ediz :halay: Darısı benim gibi henüz bu hareketin yanından bile geçemeyenlere :lol: Gerçi ben bu hareketi hiç sevmiyorum :lollol: ;D

Üstad sana da tekrar teşekkürler. Valla emek verip, yükledin ve paylaştın. Sayende hafta içi güzel bir süpriz oldu bizler için :yuppi: