12/06 Çayırova Buluşması

12/06 Çayırova Buluşması

Türker Akgün' Alıntı:
Ediz kardeşim tebrikler. :bravo: Ama senden daha çok beklentilerimiz var bilesin. :laugh:

teşekkur ederım abı saolasın , inan ki abi mesut abı bıle bu yuzden baya takılıyor bana cok gıtmek ıstıyorum orhanlıya ama bu sene başından beri heralde 5 -6 defa falan gittim desem abartmış olmam , battalında oraya genelde okuldan sonra basıp gıdıyorum hafta ıcı saolsun oda kırmıyor benı , işin esası şu uçuş yapamıyorum sadece similasyon ile cidden bu kadar oluyor cesaret de edemıyorum cok fazla , yanı hanı teorık tecrube var evet ama saha tecrubesı de eyvallah ama uçuş olarak vakit bulamıyorum , biraz daha fazla uçabilsem abi vakit ayırabilsem cidden bn bu yola gönül koydum ve istiyorum bundan daha ıyı olabilecegimede inanıyorum ...

sizin gibi abilerimiz destegi ve yardımı ile de cok daha kısa surede daha ust sevıyelere gelecegiz inşallah ben ve benım gibi modelciler ...

12/06 Çayırova Buluşması

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi gözün aydın Ediz :halay: Darısı benim gibi henüz bu hareketin yanından bile geçemeyenlere :lol: Gerçi ben bu hareketi hiç sevmiyorum :lollol: ;D

Üstad sana da tekrar teşekkürler. Valla emek verip, yükledin ve paylaştın. Sayende hafta içi güzel bir süpriz oldu bizler için :yuppi:

:D :D saol abi , inşşallah hep beraber güzel seviyelere cıkıcaz ;) bızım bıraz eksıgımız sanırım cesaret kısmı , birazda benım ıcın fırsat yada ( çeşitli sebebplerden dolayı ) fazla onem verememden dolayı cok fazla geliştiremedim pilotaj anlamında , cunku cıdden cok fazla ucamıyorum , duzenli uçuş yapabilsem cok daha fazla hakım olacagım ...

12/06 Çayırova Buluşması

Bu arada Battal kardeşimizin 630 ucuş videosu çıkmadı değil mi üstad :rolleyes:

Ya bir nasip olmadı şu goblin 630 6S uçuş videosunu izlemek :embarras: Neyse Yozgatta belli canlı canlı izleyebiliriz, inşallah :)

12/06 Çayırova Buluşması

var abı aslında ılk video battalın goblın 630 6s , gerçi biraz kısa ama fikir verir ;)

12/06 Çayırova Buluşması

byedz' Alıntı:
var abı aslında ılk video battalın goblın 630 6s , gerçi biraz kısa ama fikir verir ;)
Izledim ama cok kisa oldu icin anlayamadim :laugh:

12/06 Çayırova Buluşması

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arada Battal kardeşimizin 630 ucuş videosu çıkmadı değil mi üstad :rolleyes:

Ya bir nasip olmadı şu goblin 630 6S uçuş videosunu izlemek :embarras: Neyse Yozgatta belli canlı canlı izleyebiliriz, inşallah :)

yok abi onu yanlışlıkla silmişim sanırım, bu haftasonu benim planlarda değişiklik oldu , kız biraz rahatsızdı, pazar uçuşa gittim, battalın uçuşunu tekrar çektim senin için.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

12/06 Çayırova Buluşması

Mesut AKIN' Alıntı:
yok abi onu yanlışlıkla silmişim sanırım, bu haftasonu benim planlarda değişiklik oldu , kız biraz rahatsızdı, pazar uçuşa gittim, battalın uçuşunu tekrar çektim senin için.
Teşekkürler üstad, akşam sesi açık bir şekilde seyredeyim, eline koluna sağlık :thumbup: :halay:

12/06 Çayırova Buluşması

Mesut AKIN' Alıntı:
Sesi açtım, elimde çay ile keyifle izledim üstad. Gerçekten özellikle bu video için teşekkür ederim, eline sağlık :thumbup:

Böylece Goblin 630'un 6S konfigurasyonlu uçuşunu da sayende izlemiş olduk ;)