13.12.2015 İzmir Sasalı

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bugün ben ve Tamer abi ufak bi buluşma yaptık bi süre Gökhanda aramıza katıldı fakat çok duramadi. Bugun Tamer abi g380 ve edge 540 maiden yaptık ama malesef edge kırım yaşadı. Tekrardan geçmiş olsun diyorum Tamer abiye. Bir kaç video çektik iyi seyirler :)

Benim Forza 450 uçuşum Sk450c ilk ayarı bazı ince ayarlar yapmak gerekiyor
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tamer abi G380 maiden

Edge 540 maiden

13.12.2015 İzmir Sasalı

Berkay senin ucuslar guzeldi. Ben hala korkularimi yenmis degilim. Ucamiyorum hala :):)

Goblin 380 le ucusumuzu yaptik ama uniteden ayarlamam gerekiyor. Idle 2 de kuyruk titrettik biraz :)

Edge i hic koymasaydin Berkay. Onun dususu gorunce Bulent Ersoy un bayilmasi geldi aklima. Ayni sekilde bire bir dusmus Bulent Ersoy ve benim edge :lollol:

13.12.2015 İzmir Sasalı

tamerkaymakci' Alıntı:
Berkay senin ucuslar guzeldi. Ben hala korkularimi yenmis degilim. Ucamiyorum hala :):)

Goblin 380 le ucusumuzu yaptik ama uniteden ayarlamam gerekiyor. Idle 2 de kuyruk titrettik biraz :)

Edge i hic koymasaydin Berkay. Onun dususu gorunce Bulent Ersoy un bayilmasi geldi aklima. Ayni sekilde bire bir dusmus Bulent Ersoy ve benim edge [emoji38]lol:
Sagol abi :) sana ucustan once icki icirmek lazim yoksa olmucak ahhahaah
Abi sen edge feln birak lil ripper cndir [emoji2]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13.12.2015 İzmir Sasalı

Lil ripper candir. Ucmayanini gormedim daha :D

13.12.2015 İzmir Sasalı

Durun bir saniye arkadaşlar. Şimdi İzmir ekibinden 380 alan Kadir değil miydi, yoksa ben mi karıştırdım ??

Neyse Tamer yeni modelin hayırlı olsun. Goblin değil mi hanig boy olursa olsun sesi bir başka :thumbup:

Berkay yine uçmuşsun. Bak böyle olmuyor 1 haftada 2 uçuş ;D Uçan var, uçamayan var :lol: Şaka bir sana sticklerine sağlık yine zevkle izlediğim güzel bir uçuşun olmuş :yuppi:

13.12.2015 İzmir Sasalı

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Durun bir saniye arkadaşlar. Şimdi İzmir ekibinden 380 alan Kadir değil miydi, yoksa ben mi karıştırdım ??

Neyse Tamer yeni modelin hayırlı olsun. Goblin değil mi hanig boy olursa olsun sesi bir başka :thumbup:

Berkay yine uçmuşsun. Bak böyle olmuyor 1 haftada 2 uçuş ;D Uçan var, uçamayan var :lol: Şaka bir sana sticklerine sağlık yine zevkle izlediğim güzel bir uçuşun olmuş :yuppi:

Mehmet abi İzmir'de 3 tane 380 ve 3 tane de uçamayan pilot var ;D

En tazemiz Kadir :D Ben Kadir den önce almıştım ama bugune nasipmiş maiden. Benden de eski Tufan var :laugh:
Tufan bu ara işi gereği bizimle olamıyor. Gelsin, kısmetse 3 kardeşi mangal partili bir buluşmada buluştururuz :)

En minik goblin olmasına rağmen, belkide alışık olmadığımız içindir, sesi baya bir gür geldi bana.
İnce ayarların üstesinden gelirsek güzel güzel uçarız işallah :)

13.12.2015 İzmir Sasalı

tamerkaymakci' Alıntı:
Mehmet abi İzmir'de 3 tane 380 ve 3 tane de uçamayan pilot var ;D

En tazemiz Kadir :D Ben Kadir den önce almıştım ama bugune nasipmiş maiden. Benden de eski Tufan var :laugh:
Tufan bu ara işi gereği bizimle olamıyor. Gelsin, kısmetse 3 kardeşi mangal partili bir buluşmada buluştururuz :)

En minik goblin olmasına rağmen, belkide alışık olmadığımız içindir, sesi baya bir gür geldi bana.
İnce ayarların üstesinden gelirsek güzel güzel uçarız işallah :)
Heey maşallah diyoruz o zaman :bravo: Muhteşem 3'lüyü en kısa süre içerisinde bir arada görmek isteriz doğrusu :halay: :yuppi:

Bu arada size öyle gelmiyor Tamer, goblin miniklerinin bile sesi farklı maşallah :laugh: :D

13.12.2015 İzmir Sasalı

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Neyse Tamer yeni modelin hayırlı olsun. Goblin değil mi hanig boy olursa olsun sesi bir başka [emoji106]

Berkay yine uçmuşsun. Bak böyle olmuyor 1 haftada 2 uçuş ;D Uçan var, uçamayan var [emoji38] Şaka bir sana sticklerine sağlık yine zevkle izlediğim güzel bir uçuşun olmuş :yuppi:
Mehmet abi cok tesekkur ederim :) begenmene sevindim :)

13.12.2015 İzmir Sasalı

Edge'in kırımı haricinde çok keyifli bir buluşma olmuş. :thumbup:

Modeller ve uçuşlar çok güzeldi. :bravo: 380 tekrar hayırlı uğurlu olsun, pilotların da sticklerine sağlık.

Paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

13.12.2015 İzmir Sasalı

Sorma Mehmet Abi
Goblin evde maiden yapmayı bekliyor bu hafta emir büyük yerden gelince alışverişe gittik,,, 2 haftadır uçamıyoruz zaten kan beynim de :laugh:.. İnşallah bu pazar güzel bir buluşma yaparız,,,her ne kadar pilotaj olmasa da böyle makinaları alıyoruz ama :)

13.12.2015 İzmir Sasalı

Türker Akgün' Alıntı:
Edge'in kırımı haricinde çok keyifli bir buluşma olmuş. [emoji106]

Modeller ve uçuşlar çok güzeldi. :bravo: 380 tekrar hayırlı uğurlu olsun, pilotların da sticklerine sağlık.

Paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:
Rica ederim abi izleyip yorum yaptigin icin ben tesekkur ederim :)

13.12.2015 İzmir Sasalı

kadir kocaman' Alıntı:
.....her ne kadar pilotaj olmasa da böyle makinaları alıyoruz ama :)
Bu durum cogumuz icin gecerli zaten :laugh: o yuzden bence aldigimiz keyfe bakalim, gerisi hikaye :D