150 TL'ye kadar havya önerisi

Kaan Kaya

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Merhabalar, öncelikle lehim ile ilgili konu indeksini incelediğimi belirtmek isterim pat diye konu açmadım yani.

Linkteki seti aldım lakin kaçak mı var ne varsa 3 kez üst üste sigorta attı. 2 kez lehim yaptım 2. kullanışta param çöpe gitti :embarras: :

( Benim yaptığım hatayı yapıp bu ve benzeri leş setleri almayın!)

Belirttiğim fiyat aralığında veya ona yakın fiyatlarda bir havya önerebilir misiniz? 1 sene idare etse bile yeter sonrasında Weller alıp bu işi kökten çözeceğim...

Merhaba, Ben bunu kullanıyorum menunum

• Beğen
Tepkiler: Kaan Kaya

Bunun aynı görüntüsünde 30 W bir havyayı üç-dört yıl sorunsuzca kullanmıştım. Köpük yakarken kullandığım için lehim eritemez durumda şu an ama.

Sizdeki havyaya ne oldu? Elektrik kesintisi başka sebeplerden de olabilir. Özellikle çamaşır makinesi, buzdolabı çok fazla doldurulmuşsa.

• Beğen
Tepkiler: Kaan Kaya

Bunun aynı görüntüsünde 30 W bir havyayı üç-dört yıl sorunsuzca kullanmıştım. Köpük yakarken kullandığım için lehim eritemez durumda şu an ama.

Sizdeki havyaya ne oldu? Elektrik kesintisi başka sebeplerden de olabilir. Özellikle çamaşır makinesi, buzdolabı çok fazla doldurulmuşsa.

Ben içten bir hasar olduğunu düşündüm elektrikçi bir arkadaşım da yüksek ihtimal kaçak olabileceğini söyledi.

Ben 200 liralık bu seti aldım. Gayet kaliteli ve kullanışlı. İçerisindeki parçalar sayesinde. Çok fazla lehim yapmadım ama Kalın bir lehimi çözmüştüm. Dereceyi arttırınca hemen çözdü. Tavsiye ederim vaktiniz varsa.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol