16.10.2016 Burdur park buluşması

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Şafak kardeşim ,çok teşekkür ederim :saygilar: ,
Senin yaşında olsam , Tareq kadar güzel uçabilir miyim diye kendime gaz verirdim....Bizim yaşımıza göre bu uçuş yeterli , ama senin önünde gerçekten performans uçuşları yakalayabileceğin yılların ve takıldığın her noktada , canlı canlı hemen başvurabileceğin çok mükemmel hobidaşların var...Kıymetini bil kardeşim.... :saygilar:

Aynen abi bende de hep o gaz var ama Tareq değil de Türker abi kadar uçabilir miyim diye düşünüyorum :D O seviyeye gelsem benim için tam anlamıyla yeterli inş.
Sağolsun Mehmet abi Türker abi çok ilgileniyorlar benimle. Ve inş olacak bu iş. Hem bakarsınız usta çırağı geçmezse meslek ölür derler ya belki öyle olur :D mesleği öldürmeyiz :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Aynen abi bende de hep o gaz var ama Tareq değil de Türker abi kadar uçabilir miyim diye düşünüyorum :D O seviyeye gelsem benim için tam anlamıyla yeterli inş.
Sağolsun Mehmet abi Türker abi çok ilgileniyorlar benimle. Ve inş olacak bu iş. Hem bakarsınız usta çırağı geçmezse meslek ölür derler ya belki öyle olur :D mesleği öldürmeyiz :D
Arkadaşlar Tareq kadar olmak sadece yetenekle de ilgili değil, biraz da imkan meselesi aynı zamanda bence. :rolleyes: Hedef olarak iddialı ve güzel, başarması imkansız değil fakat zor. ;)

Ama benim seviyemde uçabilmek belli bir zaman alacak ama kesinlikle ulaşılabilecek birşey. Uçmaya devam edin sonucu göreceksiniz. :halay:

Nasıl uçarsanız uçun en önce güvenli ve keyif alarak uçun gerisi hikaye. :thumbup: :RCKolik:

Hakan abi eline sağlık. :thumbup: Oldukça keyifli ve kontrollü bir uçuş olmuş. :saygilar:

Arda Erkan' Alıntı:
Hakan abi eline sağlık. :thumbup: Oldukça keyifli ve kontrollü bir uçuş olmuş. :saygilar:

Bak şimdi.... :D. Sağolasın Ardam .... :saygilar: Uçuşumu usta pilotlar da beğenince ,insan bir başka şımarıyor canım. ;D