20.02.2016 cumartesi - izmir buluşması

Kağan Kazancı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar merhaba,
İşim çıktı Manisa'ya geldim, haftasonu manisadayım, izmir-manisa civarlarında uçuş var mı?
Sasalıda filan olursa yine de gelebilirim %p
Uzun süredir uçamıyorum doğru düzgün elim ayağım titriyor resmen :lol: :lollol:
Organizasyon varsa ben de katılmak isterim

Kağan hoşgeldin :)

Pazar günü buluşmayı düşünüyoruz aslında. Ama hava biraz rüzgarlı gibi. Pazar sabahtan belli olacak sanırım. Eğer rüzgar izin verirse 3 tane depron maidenı olacak :) Biri kesin kırılacak ama diğer ikisinin uçma şansı var :laugh:

tamerkaymakci' Alıntı:
Kağan hoşgeldin :)

Pazar günü buluşmayı düşünüyoruz aslında. Ama hava biraz rüzgarlı gibi. Pazar sabahtan belli olacak sanırım. Eğer rüzgar izin verirse 3 tane depron maidenı olacak :) Biri kesin kırım olacak eminim ama diğer ikisinin uçma şansı var :laugh:
Hoşbulduk :saygilar:
Ben cumartesi de uçmak niyetindeyim, heli var mı pazar organizasyonunda? Ben cumartesi manhata bir bakarım açıksa orda uçarım o zaman

Heli olmaz mi hic

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kagan helisiz olmaz, onu saymiyoruz zaten. Arada bir ucak ile susluyoruz bulusmalari:)

:saygilar:büyük buluşma gerçeklesecekmi acaba herkese selamlar :thumbup:

tamerkaymakci' Alıntı:
Kagan helisiz olmaz, onu saymiyoruz zaten. Arada bir ucak ile susluyoruz bulusmalari:)
İşte buna sevindim :thumbup:

Tamamdır, pazar günü buluşursanız yer ve zamanı kararlaştırdığınızda haber verirseniz gelirim %p

Tamam Kağan burdan yazarım havanını durumunu :)

Saat 1 gibi buluşabiliyoruz genelde.

Buluşmayı Takip Mode : ON

Tamer rüzgar fena gözüküyor pazar için ben buluşabileceğimizden pek emin değilim.

Kağan abi gelirsen ben cumarteside pazarda varım [emoji2] [emoji2]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlısı bakalım buralarda da havalar soğuyacakmış yine ama Mevlüt abi ile şöyle bi çıkarız sanırım. Rüzgar da olacak gibi izmir kadar olmasa da... Takipteyim ben de bu arada :)

Bizimde şansımıza bir tek pazar rüzgarlı. Ama bakalım benim umudum var Kadir karamsar olma bukadar :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hayırlısı bakalım buralarda da havalar soğuyacakmış yine ama Mevlüt abi ile şöyle bi çıkarız sanırım. Rüzgar da olacak gibi izmir kadar olmasa da... Takipteyim ben de bu arada :)
Takipleri forumdan da yapabiliyoruz Rasim ;)

Mehmet abi bize torpil geçmiş :laugh: Eskişehir varmış... İzmiri göremedim ama :rolleyes: ;D