20.02.2016 cumartesi - izmir buluşması

Bu mezarligimiz :laugh:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Keyifli gündü, rüzgar sabote etti baya bi ama yine de kırım olmadı çok şükür :bravo:

Çok teşekkürler :saygilar:

Eğlenceli bir gün olmuş ellerinize sağlık. :thumbup:

bak sen bensiz misafir de ağırlarlarmış :bravo: :halay:

Kağan'ında süpriz katılımıyla güzel bir buluşma olmuş, paylaşım için teşekkürler :saygilar:
uçaklara üzülmedim desem yalan olur Tamer, sen gözden çıkarmıştın ama yine de emek var ya :(
daha da iyisini toplayacağına eminim :thumbup:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Kağan'ında süpriz katılımıyla güzel bir buluşma olmuş, paylaşım için teşekkürler :saygilar:
uçaklara üzülmedim desem yalan olur Tamer, sen gözden çıkarmıştın ama yine de emek var ya :(
daha da iyisini toplayacağına eminim :thumbup:

İbrahim emek var ama heli kadar ayarı ve masrafıda pek olmadığından genelde sevindirici ve eğlenceli kırımlar oluyor :) Veya kırım değilde heliler öncesi nazar çıkarıyoruz diyelim :)

Güzel bir buluşma olmuş. :halay: Selfi çubuğu falan, görseller de şahane. :thumbup:

Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar. :RCKolik:

Uçaklarda kırımlar olmuş ama keyifler kaçmamış neyseki. :halay: Tamer muhtemelen bir sonraki buluşmaya daha güzelleriyle gelecektir. :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Güzel bir buluşma olmuş. :halay: Selfi çubuğu falan, görseller de şahane. :thumbup:

Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar. :RCKolik:

Uçaklarda kırımlar olmuş ama keyifler kaçmamış neyseki. :halay: Tamer muhtemelen bir sonraki buluşmaya daha güzelleriyle gelecektir. :thumbup:

Bu haftaki uçağı geçen haftadan yapmıştım zaten, elektroniğini taşıyacağım sadece :laugh:

tamerkaymakci' Alıntı:
İbrahim emek var ama heli kadar ayarı ve masrafıda pek olmadığından genelde sevindirici ve eğlenceli kırımlar oluyor :) Veya kırım değilde heliler öncesi nazar çıkarıyoruz diyelim :)

oo bak heli deyince akan sular durur, eğer onların nazarını çıkarıyosa bu şirin kırılganlar, sıkıntı yok kırılsın o zaman :lol: :lollol:

Güneşli günde güzel bir buluşma olmuş belli :bravo: :halay: Paylaşım için teşekkür ederiz arkadaşlar :RCKolik:

Güzel buluşma oldu gerçekden :) her ne kadar benim 500 su koysada :)

kadir kocaman' Alıntı:
Yerdeyken istediği kadar sukoyverebilir bence Kadir, aman havada birşey olmasında. :laugh:

Hepinizi tesekkurler :) Kağan abiyide İzmir ekibi listesine akledik artk bulusmalarımızda onu da gorebilirsiniz :) :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kadir kocaman' Alıntı:
Hayırdır ne oldu Kadir ? Ne gibi bir sorun çıktı :rolleyes:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hayırdır ne oldu Kadir ? Ne gibi bir sorun çıktı :rolleyes:

Mehmet Abi,
pitch pumplarda kuyrukda bir sallanma oluyor diye ünitenin ayarlarını kurcaladım biraz, kuyruk servosun da sola dayandığında cızırdama oluyor diye travel dan kısmıştım ama çok kısmışım kuyruk yeterli açıyı alamadı, rate modda gibi kalktı heli rüzgarda vardı bereket kazasız indirdim :)... Ama akşam ayarladım tekrar fazlada uğraşmıyacam artık pitch pump da yapmayız olur biter :)