20.12.2015 İzmir Sasalı

20.12.2015 İzmir Sasalı

Hepinize teşekkür ederim,, Berkay'ın kulaklarını bugün fena çektik zaten Tamer ' le bir daha yapmayacak söz verdi....

20.12.2015 İzmir Sasalı

kadir kocaman' Alıntı:
Hepinize teşekkür ederim,, Berkay'ın kulaklarını bugün fena çektik zaten Tamer ' le bir daha yapmayacak söz verdi....
Niye benim boyle bi sozden haberim yok [emoji2] [emoji2] [emoji2]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20.12.2015 İzmir Sasalı

Türker Akgün' Alıntı:
Vayyy İzmir ekibi de coşmuş. :bravo: :halay: :halay:

Berkay paylaşımlar süper oluyor eline sağlık. :RCKolik: Keyifle izliyoruz hemde muhabbetlerden kopmamış oluyoruz. [emoji106]

Senin pilotaj aldı yürüdü maşallah. :coolxf: Ama adrenalini yükseltmek için insan bedeni kullanmak hiç iyi bir fikir değil bence de. :laugh: Şimdi hareketleri yere doğru alsan o zamanda modele yazık olacak :laugh: en iyisi Rasim'in söylediği gibi hareketleri side-in'e veya en azından çapraza almaya çalışmak olur. %p

Tamer'in uçakta maşallah hem güzel hemde kullanıcı dostu. :laugh: Uçuşu güzel ve keyifliydi, epey bir heyecanlıydı ayrıca. [emoji106] Yalnız Tamer bunun heli versiyonundan yapabilirsen öyle makbule geçerki bilemezsin. ;D

Kadir'in 380'de hayırlı uğurlu olsun. Maiden'i da yapılmış, artık ruhsatı çıktı. :laugh: Bundan sonra bol bol uçuşları olur olur inşallah. :halay:
Tesekkur ederim abi daha dikkatli olmaya calisicam [emoji4]
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İzmir ekibi harikasınız, allah muhabbetinizi arttırsın ve nazarlardan saklasın [emoji106] :bravo:

Kadir Goblin 380 hayırlı olsun [emoji106] Inşallah güzel günlerde zevkli uçuşların olur.

Tamer sana da Edge 540 maiden hayırlı olsun. Model sanki biraz fazla agresif. Sanki kumandadan biraz daha Expo istiyor gibi geldi ama uçuşu gayet güzeldi.

Berkay sana gelince, yine gayet güzel uçmuşsun. Son zamanlarda yapmaya başladın hareketler gün geçip, uçuş sayısı arttıkça daha da güzel oturuyor. Sadece Rasim ve Türker abilerinin yorumlarına ben de aynen katılıyorum diyeyim ;)
Tesekkur ederim abi :)
Gökhan Ceylan' Alıntı:
Berkay Gene Süpersin Biladerim Parcalamışsın :bravo: Gününüz Güzel Ve Kırımsız Gcmiş Sevindim. İnş Bnm Mazemede Gelirde Aranıza Katılırım [emoji106] :RCKolik: :RCKolik:
Hacı sagolasin senin forzayida canavar yapicaz [emoji2]
Mehmet ÖZER' Alıntı:
G380 hayırlı olsun İzmir Ekibine :)

Kardeşim sen hayırdır Thunderpower magna 70c aldın da haberimiz mi yok,forza overspeedvari uçuşlara başlamış, eline sağlık çoook geride kaldım KPSS yüzünden, o yüzden sticklerim seninle ;D Favori pilotumsun Maşallah aksiyonu bol olmuş uçuşlarının :coolxf:
Hahahah sagol kardo donusunu bekliyoruz [emoji106]
Kadir Kurt' Alıntı:
İzmir ekibi kesintisiz haftalık uçuşlarına devam ediyor maşallah :)
Berkay kanka kendine dikkat et yakın uçuş falan noluyor :D
Bi nasip olmadı ne zaman izmire gelsem buluşmaya katılamadım. Sizlerle bi buluşmaya katılmak isterim. Kırımsız uçuşlar :)
Eyw sagolasin bekliyoruz Izmire[emoji106]

20.12.2015 İzmir Sasalı

İnş Haci Sabırsızlıla Beklıyorum Üniteyi :thumbup:

20.12.2015 İzmir Sasalı

Berkay çok tehlikelisin biraz sakin bence :D
çekimler , pilotajlar bir harika :bravo:
bende microyla alıştırmalara devam :)

20.12.2015 İzmir Sasalı

İzmir ekibi baya neşeli ve hareketli bir buluşma yapmış uçaklar heliler felan. Elinize sağlık görseller için teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

mevlüt yılmaz' Alıntı:
İzmir ekibi baya neşeli ve hareketli bir buluşma yapmış uçaklar heliler felan. Elinize sağlık görseller için teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mevlut abi bu aralar hava yagisli bulusamiyoruz pek :)

Kaan sende katilirsin artik aramiza. En son Yozgat ta gorusmustuk ;D ;D

20.12.2015 İzmir Sasalı

Kaan ÖZLER' Alıntı:
Berkay çok tehlikelisin biraz sakin bence :D
çekimler , pilotajlar bir harika :bravo:
bende microyla alıştırmalara devam :)
Hahah sagolsin sen kayboldun gene piyasadan [emoji2]

20.12.2015 İzmir Sasalı

Yeni model hayırlı olsun. Kırımsız uçuşlar :thumbup:

Modeller, uçuşlar ve buluşma harika olmuş elinze sağlık. Paylaşım için teşekkürler :thumbup:

20.12.2015 İzmir Sasalı

tamerkaymakci' Alıntı:
Mevlut abi bu aralar hava yagisli bulusamiyoruz pek :)

Kaan sende katilirsin artik aramiza. En son Yozgat ta gorusmustuk ;D ;D

Katılıcam Muhakkak Tamer abi Biraz ara verdim sadece
Şuan v977 havada asılı tutabiliyorum. Acelem yok yavaş yavaş : :)

Berkay Eğmür' Alıntı:
Hahah sagolsin sen kayboldun gene piyasadan [emoji2]

Ben yozgattan sonra biraz ara vermem gerekti berkay. Alıştırmalara devam tabi ;)