22.04.2016 Kahramanmaraş/Elbistan Buluşmalara Devam

Mustafa ÇOBAN

Kıdemli Uye
Web sitesi
www.kervansaraykahve.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Bu cuma İsmail hocamla İş çıkışı buluşması yaptık sizlerlede Videolar paylaşmak isterim Malum forum yavaşladı eğlence olur, İş yerinden izlersiniz. Bende yeni yeni hareketler denemeye çalışıyorum boş durmak yok. :saygilar: :saygilar:
Videolar arada blur oluyor ama çok kesip biçmek istemedim, doğal videolar her zaman iyidir, İyi seyirler. ;D

İlk video İsmail hocamdan Glideri Art Tech ASK-21 ile kısa bir görüntü.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlarda benim uçuş videoları.

İlk video

ikinci Videomuz

her zamanki gibi güzel bir buluşma gerçekleştirilmiş :bravo:
sen yanına buldun bir modelci Mustafa, bir ben kaldım yalnız başıma buralarda ;D

Paylaşım için teşekkürler, maşallah makine de iyi kafa devri var ha Mustafa :laugh:
Ben de bu kadar ses yok :halay:

Ellerinize sağlık Mustafa :) Yarın izleyelim.

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
her zamanki gibi güzel bir buluşma gerçekleştirilmiş :bravo:
sen yanına buldun bir modelci Mustafa, bir ben kaldım yalnız başıma buralarda ;D

Paylaşım için teşekkürler, maşallah makine de iyi kafa devri var ha Mustafa :laugh:
Ben de bu kadar ses yok :halay:
%100 throttle kullanıyorum hoşuma gidiyor, inşallah sende bulursun birini illaki vardır denk gelmeli bence,

Mustafa eline sağlık. :thumbup:

450 özellikle de %100 curvele çok agresif bir makine. :laugh: Maşallah sende hakkını veriyorsun. %p

Uçuş süresi biraz kısalıyordur muhtemelen ama pal sesi muazzam. :coolxf: Pilotajdaki ilerleme de hissediliyor. :halay:

Haftaya güzel bir başlangıç oldu, İsmail hocama da selamlar. :saygilar: Buluşmaların devamı bekliyoruz. :RCKolik:

O nasıl bir uçuştur. Tebrikler. Gaui R5 izlediğimi sandım.

Mustafa Hocam valla çok zevkli bir uçuş olmuş.... 450 ile böyle ise model büyütünce süper olacaktır kesin.....

Ortalık resmen pal sesi ile inlemiş :thumbup: Bir de model büyük olsa kimbilir neler olacak %p

Tunalar, Elevator-Aileron Tictoc lar, Half -Pironun çıkışı... daha ne olsun. Harikasın Mustafa aynen devam :bravo: :thumbup:

İsmail hocam'ın uçuşları daha bir netleşmeye başlamış :thumbup: Kısaca ekip, aynen devam :halay:

Bir de 2.Videonun 00:45 sn bir Overspeed denemesi yok değil mi :laugh: :D

mustafa hocam bravo zevkle izledim tebrik ederim pilotaj hızla ilerliyor :bravo: :saygilar:

Elinize sağlık paylaşım için teşekkürler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ortalık resmen pal sesi ile inlemiş :thumbup: Bir de model büyük olsa kimbilir neler olacak %p

Tunalar, Elevator-Aileron Tictoc lar, Half -Pironun çıkışı... daha ne olsun. Harikasın Mustafa aynen devam :bravo: :thumbup:

İsmail hocam'ın uçuşları daha bir netleşmeye başlamış :thumbup: Kısaca ekip, aynen devam :halay:

Bir de 2.Videonun 00:45 sn bir Overspeed denemesi yok değil mi :laugh: :D
Kendi overspeed olduysa bilmiyorum ama bilinçli birşey yapmadım :) kafa turunuda ölçemiyorum ya abi heralde overspeed uçuyorumdur. :laugh: inşallah buluşmanın birine gelebilirsem bakarız bir kafa turlarına.

Mustafa Atabek' Alıntı:
Elinize sağlık paylaşım için teşekkürler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben teşekkür ederim önemli olan paylaşmak izleniyorsa ne güzel benim için. :saygilar:

fatih cebir' Alıntı:
mustafa hocam bravo zevkle izledim tebrik ederim pilotaj hızla ilerliyor :bravo: :saygilar:
Teşekkür ederim Fatih hocam :saygilar:

Oldukça keyifli uçuşlar olmuş. Ellerine sağlık..

Büyük model zamanı gelmiş gibi artık :D

Ateş seni çağırıyor Mustafa hocam. Ellerinize sağlık. :):):)

Buluşma olmuş güzel olmuş. Model ortalığı yırtmış. Plotaj arasına bakmadan ilerlemeye devam ediyor.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi