220mm Mini H quad Yapalım mı ?

Nesimi hocam,

Ben hiç beklemeden sipariş geçeyim, ancak gelir. %p İsterseniz sizin içinde alabilirim.

Ynt: 220mm Mini H quad Yapalım mı ?

Fatihsultanmehmed' Alıntı:
Nesimi hocam,

Ben hiç beklemeden sipariş geçeyim, ancak gelir. %p İsterseniz sizin içinde alabilirim.
Valla olabilir neden olmasin. Kac cm lik almayi dusunuyorsun?

SM-N900 cihazımdan gönderildi

10cm 'lik planlıyorum. sitede mevcut.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

10cm 'lik planlıyorum. sitede mevcut.

Ok bu bana uyar ama bir sorun var. Benim vericiler RP-SMA uçlu. Benim aşağıdaki adaptöre de ihtiyacım olacak.

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Ok bu bana uyar ama bir sorun var. Benim vericiler RP-SMA uçlu. Benim aşağıdaki adaptöre de ihtiyacım olacak.

Nesimi Hocam, sizden cevap gelinceye kadar sabredemedim, bastım tuşa, geçtim siparişi. 1 adet 10cm lik 1 adet te 20cm lik aldım, emin değilim ama sizin ihtiyacınız olan sma geçişlerden bende vardı... kontrol ederim. %p

Nesimi Hocam, bangood'dan aldığım paketin içerisinde mevcut, onlardan birisini ben kullanırım diğerini size gönderirim. :lollol:

Elde varsa gerek yok tabi. O fotodaki parça uygundur.

Biraz önce elimdeki karta Cleanflight kurdum. Bakalım nasıl bir şeymiş bu CF. Tabii ki şu ana kadarki izlenimler çok olumlu. Buraya birde One Shot lı ESC patlattık mı yeme de yanında yat. :yuppi: :yuppi:

Hayırlı olsun %p Allah'tan bende naze yok, yoksa CF kurup bekleyemezdim, çoktan ESC'lerin siparişini geçmiştim. şimdi bile içim içimi yiyor, bir an önce yeni sistemi topla diye, zor tutuyorum kendimi. :halay: Allah sabır versin. yalnız bizim dys 1806 motorlara oneshot nasıl olur , izlediğimiz videolardaki gibi vızır vızır olmaz gibime geliyor. :eek:

Hayırlı olsun %p Allah'tan bende naze yok, yoksa CF kurup bekleyemezdim, çoktan ESC'lerin siparişini geçmiştim. şimdi bile içim içimi yiyor, bir an önce yeni sistemi topla diye, zor tutuyorum kendimi. :halay: Allah sabır versin. yalnız bizim dys 1806 motorlara oneshot nasıl olur , izlediğimiz videolardaki gibi vızır vızır olmaz gibime geliyor. :eek:

Salih ben bunu yeni gördüm. One Shot motorlara aşırı yükleme yapan bir durum değil. Sadece daha verimli kullanmanı sağlıyor. Diğer taraftan DYS leri de küçümsüyorsun ama bu motorlarda çok iyidir. Vızır vızır olma durumu motorun gücü ve modelin ağırlığı ile ilgili. Hafif bir model olursa o da olur.

Cleanflight karıştırmaya başladım. CC3D de bluetooth adaptörü kullanamıyordum. Dün bağlantısını yaptım basit bir şekilde. Artık uçuşa giderken telefonumun yanımda olması yeterli olacak. Modelde biraz değişiklik yaptım. Hafta sonu hava güzel olursa denemelerini yapacağım. Sonrasında telemetri ayarları ve OSD kurulumu olacak. Bu iş hoşuma gitti. Düşündüğüm gibi olursa CC3D Naze32 den daha kullanışlı bir kart olacak gibi görünüyor. Bakalım nasıl olacak.

Minik bir frame daha çıkıyor :)

Kendisi 40 gr mış. Nekadar dayanıklı bilmiyorum ama çok hafif gerçekten.

Bana göre eksisi 1306 motor ve 4045 pervane istemesi, elimde bu parçalar yok çünkü ;D

Acaba 2206 motor ve 5030 pervane ile kullanamazmıyız ?