28.03.2015 Ömerli ClubRc Pist buluşması

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Allah kısmet etti bugün pistin yolunu tuttum.Meteoroloji her ne kadar sağanak yağmur da dese Allah yüzümüze güldü süper bir hava vardı çok güzel bir gün oldu.
Bugün Özgür(Buka) nın son icadı şeytan makinası kadayıf'ın maideni başarıyla bitti hepimiz ağzımız bir karış açık nasıl yani dedik.
Buyrun videolar biraz zaman alır resimleri önden sürelim baskıya. :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Resimler super,modeller de,pist de,hava da,ekip de ... Daha ne olsun...
Ozgur kardesimiz heli mi ucak mi tartismasina cozum olacak bi model ortaya koymus...elinize saglik...

Evet abi şansına bugün hava gayet güzeldi. İnan senden cok sevindim havanın guzel olmasına. Pist, modeller şahane. Paylaşım ıcın teşekkurler abi :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Herkese merhaba,

Çok güzel bir gün olmuş belli ki. Benim de minik bir köpük uçağım var, şu an 4-5 parça halinde :(. Tek parça haline getirebilirsem ben de yeniden uçacağım... Ben fazla yer bilmediğimden Maltepe sahiline gidiyorum ancak bu klüp de gayet güzel bir yermiş. Bir gün ben de gelmek isterim ancak yerini bilmiyorum. Klübün web sayfası da açılmadı. Biraz bilgi vermeniz mümkün mü?

Şimdiden çok teşekkürler.

Bu arada Kadayıf çok iyiymiş :agreed:

B. Murat Özdemir' Alıntı:
Herkese merhaba,

Çok güzel bir gün olmuş belli ki. Benim de minik bir köpük uçağım var, şu an 4-5 parça halinde :(. Tek parça haline getirebilirsem ben de yeniden uçacağım... Ben fazla yer bilmediğimden Maltepe sahiline gidiyorum ancak bu klüp de gayet güzel bir yermiş. Bir gün ben de gelmek isterim ancak yerini bilmiyorum. Klübün web sayfası da açılmadı. Biraz bilgi vermeniz mümkün mü?

Şimdiden çok teşekkürler.

Bu arada Kadayıf çok iyiymiş :agreed:

Murat bey pist Ömerli barajı yakınında ama maalesef sınırlı sayıda üye ile bir şahıstan kiralanan bir yer üye sayısı dolmuş durumda.Dışarıdan uçuş ve üye maalesef kabul edilemiyor.Ama sizi misafir edebiliriz tanışmış oluruz..

Çok güzel buluşma olmuş. Paylaşım için eline sağlık abi. :saygilar:

Paylaşım için teşekkürler. Çok güzel bir çalışma olmuş, emeğinize sağlık.

Abi ellerine saglik, videolari yeni izleyebildim :thumbup: sayende urugay soyle guzel bir ucus videosunu da gormus olduk :halay:

Ozgur yaptigi seytan modeli ilk HK cikinca bir ara almayi dusundum ama sonra vakit ayiramayiz diye faz gecmistim :laugh:

celalattin abi hani bizede haber vericektin pistte giderken bulaşacaktın beraber gidecektin ekildikmi ne oldu :halay: resimler güzel güzel bir katılım olmuş darısı başımıza artık :thumbup:

fatih cebir' Alıntı:
celalattin abi hani bizede haber vericektin pistte giderken bulaşacaktın beraber gidecektin ekildikmi ne oldu :halay: resimler güzel güzel bir katılım olmuş darısı başımıza artık :thumbup:
Fatih bu planlı bir gidiş değildi. :) oğlan hastalanınca antremana götürmedim o aralık boşa çıkınca da apar topar alana gittim. ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Abi ellerine saglik, videolari yeni izleyebildim :thumbup: sayende urugay soyle guzel bir ucus videosunu da gormus olduk :halay:

Ozgur yaptigi seytan modeli ilk HK cikinca bir ara almayi dusundum ama sonra vakit ayiramayiz diye faz gecmistim :laugh:

Mehmet fiyat fazla Özgür sadece rotoru HK dan almış kalanını kendi yapmış clubrc de detaylı paylaşacak izin verirse buraya da alıntı yaparız.Bu arada üst rotor sadece rüzgar gücüyle çalışıyor sıfır havada pek uçurmak mümkün değil.

Linkteki modelde rotoru da fırçalı bir motor çeviriyor Özgürdeki model de sadece rüzgarla kendisi dönüyor.

Bende sizlerle tanismak ve bulusmalarda olmak isterim. Hep yanliz ucuyorum ve zevk vermiyo. Yer var mi bizede aranizda

Selçuk TUNÇER' Alıntı:
Bende sizlerle tanismak ve bulusmalarda olmak isterim. Hep yanliz ucuyorum ve zevk vermiyo. Yer var mi bizede aranizda

Selçuk maalesef üye sayımız doldu alan o kadar büyük olmadığı için mecburen sınırlı sayıda üye kabul edildi ve kuruluş esnasında alınan karar nedeniyle sayı artırılamayacak.
Ama misafir edebiliriz tanışmış oluruz.

Kaptanım görüntüler çok güzeldi... :thumbup: En çok da kadayıf hoşuma gitti , Mesut usta'ya da helal olsun , ne ettiler , adam gibi bir pist yaptılar arkadaşlarıyla.Hepsine de neşeli ve kırımsız uçuşlar diliyorum... :saygilar: