28.03.2015 Ömerli ClubRc Pist buluşması

Selalettin abi foto ve videolar için teşekkürler. Hava çok güzelmiş, ben tshirt ü evde giyerken siz maşallah alanda dolaşmışsınız :)

Bazen meteoroloji dinlememek gerekiyor. Ben bugün dinleyip sağnak yağış var diye model almadım yanıma. Ama hava çok güzeldi pişman oldum. Vaktim dardı ama 2-3 sıkıştırı verirdim araya :)

tamerkaymakci' Alıntı:
Selalettin abi foto ve videolar için teşekkürler. Hava çok güzelmiş, ben tshirt ü evde giyerken siz maşallah alanda dolaşmışsınız :)

Bazen meteoroloji dinlememek gerekiyor. Ben bugün dinleyip sağnak yağış var diye model almadım yanıma. Ama hava çok güzeldi pişman oldum. Vaktim dardı ama 2-3 sıkıştırı verirdim araya :)

Aynen Tamer cumartesi-pazar-pazartesi sağanak yağış var dediler . Bende hiç düşünmüyordum. Oğlanda hastalanınca tamamen boşa çıktım atladım gittim pili bile alanda doldurdum.Hatta bir ara öyle bir güneş çıktı ki otur güneşlen.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Selçuk maalesef üye sayımız doldu alan o kadar büyük olmadığı için mecburen sınırlı sayıda üye kabul edildi ve kuruluş esnasında alınan karar nedeniyle sayı artırılamayacak.
Ama misafir edebiliriz tanışmış oluruz.
Anliyorum abi caniniz sagolsun misafir oluruz bizde[emoji106] ... o kadar cok istememe ragmen ve ozellikle bulusmalara katilin denmesine ragmen bir turlu katilabilecegim bir bulusma bulamadim.

Selçuk anladığım kadarıyla( hobbyrc de mesajını gördüm) avrupa yakasındasin Kilyos tarafında etkin olarak buluşan bir grup var.Orası sana uygunsa katılabilirsiniz.

Selçuk anladığım kadarıyla( hobbyrc de mesajını gördüm) avrupa yakasındasin Kilyos tarafında etkin olarak buluşan bir grup var.Orası sana uygunsa katılabilirsiniz.
Tesekkur ederim abi orayada katilmayi deniyim bakalim insallah bir yer bulurum. Tekbasina zevksiz tatsiz olmaya basladi.

Selçuk TUNÇER' Alıntı:
Tesekkur ederim abi orayada katilmayi deniyim bakalim insallah bir yer bulurum. Tekbasina zevksiz tatsiz olmaya basladi.
Kesinlikle Selcuk. Bu hobi grupla yapınca kat ve kat daha zevkli. Umarım hem sana yakın hem de kafana uygun bir grup bulabilirsin.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kesinlikle Selcuk. Bu hobi grupla yapınca kat ve kat daha zevkli. Umarım hem sana yakın hem de kafana uygun bir grup bulabilirsin.
Aynen Mehmet abi. Basindan beri yanlizim bu hobimde. Kimse yok ecvremde. Kirimim oluyo ariza oluyo yine tek basimayim, birseyeler ogreniyim diyorum e yine kimse yok. Bu pazar bir hevesle kalktim sabah 9 da ciktim evden hexamida aldim, yagmur yagmis, ruzgarda vardi tekbasima biryer bulup 15 dakika uctum geldim. Tshirtumude giymistim Hic tat almadim. Resim bile cekilemiyorum :) bagajimda Hpi truggy trophy off road arac var 1 senedir yatio bagajda bi servo arizasi var, inan kimse yok etrafimda diye tamire girismiyorum parca almiyorum. Bakalim dedigin gibi guzel bir gruba dahil olursam sevinicem.

bende elimdeki görselleri ekliyim arkadaşlar, hava gerçekten çok istikrarsızdı ama en kotu muhabbet ederiz diyerek alana gittik ve bizi bir sürpriz karşıladı :)

Üye alımımız şuan yok mağlesef ama sohpet muhabbet etmeye herkes gelebilir kapımız hep açık, ClubRC 1 nisanda yayına girecek serverdaki aylık kotamızı aşmışız .

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut ellerine sağlık :saygilar: arkadaşlar çekinmeyin bazı resimleri wallpaper yapabilirsiniz. :thumbup:
Ben mustang'i cep telefonuna wallpaper yaptım bile.Mesut ellerine sağlık fotoğraf ustalığını da göstermişsin. %p

Ustad resim sanatciligini konusturmus yine, emegine saglik :thumbup: :bravo:

Mesut ellerine sağlık :saygilar: arkadaşlar çekinmeyin bazı resimleri wallpaper yapabilirsiniz. :thumbup:
Ben mustang'i cep telefonuna wallpaper yaptım bile.Mesut ellerine sağlık fotoğraf ustalığını da göstermişsin. %p
Abi sahsen ben de mustang resmine bittim gercekten tam wallpaper bir resim olmus :halay:

Çok güzel bir gün olmuş. :bravo:

Görsellerin hepsi birbirinden güzel. Kadayıfta resmen günün kaymağı olmuş. :D

Ellerinize sağlık. :thumbup:

Tadını çıkarın! Bizler kös kös oturuyoruz burada! :( Mustang resmini ben de çok beğendim doğrusu, eline sağlık Mesut, çok güzel bir resim. %p

Bence foruma küçük bir köşede fotoğraf çekme ipuçları bölümü açılsa baska forumlardan öğrenesiye sizlerden öğrenelim forumda çok güzel buluşma fotoğrafları çıkıyor :) Fotoğraflar çok güzel, mustang başka güzel :bravo: