3-4 ağustos solaklar

• Konbuyu başlatan ekmekci
  • Başlangıç tarihi
  • 3,956
  • Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

bu haftasonu kimler var görelim.

• cumartesi ne yapar eder gelirim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • ekmekçi'nin kırımlarını seyredip gülmek için iki gün de gelirim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
E

ekmekci

Guest
bir davet te ben açayım dedim. artık çayımız ve mangalımızın yanında gölgeliğimiz de var.
şimdi show zamanı. haydi millet sahaya. :D

C

CAGDAS

Guest
3-4 ağustos solaklar

Burhan abi bu hafta ne tarz bir model kırmayı planlıyorsuz ? :lollol:

E

ekmekci

Guest
3-4 ağustos solaklar

bir değil 2 yeni modelle geliyorum. ve emektar wingdragon. :lol: :lol:

M

maydin67

Guest
3-4 ağustos solaklar

Burhan bey,sen modelleri bırak ta hamit varmı hamit sen onu söyle... :laugh:

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Ynt: 3-4 ağustos solaklar

Pazar günü uğramak istiyorum :)

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

A

altan

Guest
3-4 ağustos solaklar

Şaka şaka hafta sonu I'll be funny in FOÇA BEACH's :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

M

maydin67

Guest
3-4 ağustos solaklar

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hamit nedir ya da kimdir acaba :rolleyes:
Mehmet bey, bildiğin gibi Burhan bey,bonkör bir arkadaşımız...Nevalesiz gelmiyor sahaya.Yine donanımlı gelecekmisin diye sormak istedim :D

E

ekmekci

Guest
3-4 ağustos solaklar

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Burhan bey,sen modelleri bırak ta hamit varmı hamit sen onu söyle... :laugh:
olmazmı abim benim. cumartesi tam donanımlıyım :thumbup:. pazar erken kaçmam gerekebilir diye sade geleceğim sanırım. :embarras:
ondan sonraki 2 hafta izmitte bile olmayacağım.

Mesut AKIN' Alıntı:
keşke mesut bey. beklerim herzaman. davetinize icabet edemememin burukluğu hala içimde.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli

Mesut AKIN' Alıntı:

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Öğleden sonra ben de muhabbetine uğrayacağım :D

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Mehmet bey, bildiğin gibi Burhan bey,bonkör bir arkadaşımız...Nevalesiz gelmiyor sahaya.Yine donanımlı gelecekmisin diye sormak istedim :D
Evet abi, Burhan Bey meğer çok bonkör bir arkadaşımızmış %p Gerçi bu özelliği ramazanda ortaya çıktı :laugh:bu nedenle henüz nasiplenemedik ama :-\, inşallah ramazan sonrası açısını çıkaracağım :lol:

Omer Erkan' Alıntı:
Ha, ha, ha! You were always funny in Solaklar, too!...(Especialy with the devil eye group!) :lollol: :lol:
Abi süpersin ya :lollol: :lol: Gece gece beni güldürdün ya, allah da seni güldürsün abi :D

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
3-4 ağustos solaklar

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
olmazmı abim benim. cumartesi tam donanımlıyım :thumbup:. pazar erken kaçmam gerekebilir diye sade geleceğim sanırım. :embarras:
ondan sonraki 2 hafta izmitte bile olmayacağım.
Bak ya desene ramazan sonrası 3 hafta beklemek zorundayım :'(

M

maydin67

Guest

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet abi, Burhan Bey meğer çok bonkör bir arkadaşımızmış %p Gerçi bu özelliği ramazanda ortaya çıktı :laugh:bu nedenle henüz nasiplenemedik ama :-\, inşallah ramazan sonrası açısını çıkaracağım :lol:
Mehmet bey,Burhan bey her sene ramazan ayında oruç tutmayanlara hayır yaparmış. ;D Bu böyle geleneksel olarak yıllardır süre geliyormuş :D Korkarım sen bu hayırdan nasiplenemeyeceksin gibi görünüyor zira ramazan sonrası hayırlara devam etmezmiş :laugh:

E

ekmekci

Guest

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Mehmet bey,Burhan bey her sene ramazan ayında oruç tutmayanlara hayır yaparmış. ;D Bu böyle geleneksel olarak yıllardır süre geliyormuş :D Korkarım sen bu hayırdan nasiplenemeyeceksin gibi görünüyor zira ramazan sonrası hayırlara devam etmezmiş :laugh:
bu kadar çok evlenmemden de anlaşılacağı gibi kolay kolay "hayır" diyemem :laugh: ama mangal sözkonusu oldumu "hayır" yaparım :thumbup: . anca beraber kanca beraber arkadaş. :thumbup:

A

AYDIN67

Guest
3-4 ağustos solaklar

Meehaba arkadaşlar merakla bugünkü buluşma foto ve videolarını bekliyoruz. :saygilar: