31.12.2017 yılın son buluşması

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Evet yılın son buluşmasını Ömer ile beraber gerçekleştirdik.Hava soğuk olsa da , güzel bir buluşma oldu.Bataryamın birisi soğuktan çöktü.
Videolarda uçuştan ziyade diyaloglar daha güzel,uçuşlar zaten bildiğiniz gibi.Mutlu yıllar herkese :thumbup: :halay: :RCKolik:
İlk olarak Ömer ve tracking ayarı
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Sorunu giderdik ve uçuş
Sıra bana geldi :D
Ömer'e tekrar uçuş öğretiyoruz ;D
Soğukta zaten bayat olan pil nasıl çöküyor bakın

Haftayı boş geçmedik.İnşallah güzel havalarda daha güzel mekanlarda uçmak da nasip olur. :saygilar: :RCKolik:

Ömer ne kadar büyüğümüz öyle :eek: Valla soğakta görsem tanımam o kadar yani :D

Ömer artık "DELIKanlı" olunca uçuşta biraz "Hızlı ve Öfkeli" olmuş :laugh: Ama allahtan hocası çok iyi %p Fakat bugün kendisini biraz fazla agresif gördük :laugh:

Ömer yıllar sonra yine de hiç fena değil maşallah. Seni dinler ve biraz sabırlı olursa kısa zamanda güzel yerlere gelecektir.

250 modelimizin de maşallahı var. Yeniden güzel bir şekilde sahaya dönmüş oldu :hoppa:

Bol videolu güzel paylaşım için ellerinize, emeklerinize sağlık arkadaşlar :bravo:

Hakan abi sohbet muhabbet uçuşlar süper olmuş valla, izlerken çok iyi vakit geçirdim. ellerinize sağlık :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ömer ne kadar büyüğümüz öyle :eek: Valla soğakta görsem tanımam o kadar yani :D

Ömer artık "DELIKanlı" olunca uçuşta biraz "Hızlı ve Öfkeli" olmuş :laugh: Ama allahtan hocası çok iyi %p Fakat bugün kendisini biraz fazla agresif gördük :laugh:

Ömer yıllar sonra yine de hiç fena değil maşallah. Seni dinler ve biraz sabırlı olursa kısa zamanda güzel yerlere gelecektir.

250 modelimizin de maşallahı var. Yeniden güzel bir şekilde sahaya dönmüş oldu :hoppa:

Bol videolu güzel paylaşım için ellerinize, emeklerinize sağlık arkadaşlar :bravo:
Teşekkür ederim kardeşim, Estağfurullah ,forumda sizler gibi ustalarımız varken bize hocalık yakışmaz,olsa olsa benden eğitim çavuşu olur. :lollol: Hoş askerde de çavuştum :laugh:
Ömer hakikaten büyüdü,bir ara farklı yönlere kaydı ama iyi ki helisini satmadık,şimdi tekrar alevlendi.Aslında benden ziyade Doğukan'ın bir el atması güzel olurdu.3D yapmayı çok istiyor ama gerek sim olarak gerek mevcut ekipman biraz zayıf kalıyor.
Eğer hevesini yitirmezse ,sözünü verdiğim dominatörü alacağım O'na.Gerekirse kendi modellerime kıyacam , 3D pilotu yapıcaz Ömer'i. :)
Bu arada ,modeli kaldırmak için , kimler yardım etmedi ki.Levent abi komple bir model gönderdi , yedek yapın diye, Dinçer Sarıeren kardeşimiz,şaft gönderdi, kaptan modeli alırken çok yardımcı oldu.Daha ne emekler ,ne emekler.
Yani forum durgun gibi görünse de , gizliden giden çok güzel yardımlaşmalar , güzellikler oldu.
Ben hakikaten biraz agresif mi davranmışım yav :eek:f: ;D

DİNÇER SARIEREN' Alıntı:
Hakan abi sohbet muhabbet uçuşlar süper olmuş valla, izlerken çok iyi vakit geçirdim. ellerinize sağlık :thumbup:
Sağolasın Dinçer' im , uçuş yapacak yetenek kısıtlı olunca geri kalan enerji çeneye vuruyor işte naparsın. ;D

Abi 250 çok şekil görünüyor maşallah %p

Pil çökmesi konusunda geçen gün benimde başıma geldi 500 ün ayarları tamamladım bir alan bulup durumu kontrol edeyim dedim geçen hafta bayağı soğuktu buralar birde uçacak alanı tepede buldum karda vardı bayağı. Karın üzerinde bir deneme yapayım dedim bir baktım heli yerden 1 m anca havalandı tekrar başıma iş çıkarmamak için hemen indirdim. Eski pil soğupuda görünce hiç uçası yoktu :laugh: bir çöp pilimiz daha oldu böylece.

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Abi 250 çok şekil görünüyor maşallah %p

Pil çökmesi konusunda geçen gün benimde başıma geldi 500 ün ayarları tamamladım bir alan bulup durumu kontrol edeyim dedim geçen hafta bayağı soğuktu buralar birde uçacak alanı tepede buldum karda vardı bayağı. Karın üzerinde bir deneme yapayım dedim bir baktım heli yerden 1 m anca havalandı tekrar başıma iş çıkarmamak için hemen indirdim. Eski pil soğupuda görünce hiç uçası yoktu :laugh: bir çöp pilimiz daha oldu böylece.
Eyvallah Mustafam, 250 en sevdiğim minikim benim, ah bide parçaları ucuz olaydı. :D
Pillerim zaten 5 yıllık.Heliyi aldığımda beraber geldiler ve o zamandan şişik pillerdi.Geçen zamana göre palleri bile çevirmeleri aslında bir mucize :laugh:
Teşekkür ederim :saygilar: :RCKolik:

Güzel bir buluşma olmuş abi benimde hoşuma giden Ömer yavaş şöyle böyle diyip senin uçarken aynı hızda uçman oldu.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Güzel bir buluşma olmuş abi benimde hoşuma giden Ömer yavaş şöyle böyle diyip senin uçarken aynı hızda uçman oldu.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
:lollol: Yapma be Mustafam , çok mu hızlı uçmuşum :lol:
Eee , bostancı tarlada gezer ama bostana zarar vermezmiş. ;D

Hakan abi süpersin, yeni yıla hızlı girmişsiniz, umarım bütün yıl böyle gider [emoji7]

Ali Yalçın' Alıntı:
Hakan abi süpersin, yeni yıla hızlı girmişsiniz, umarım bütün yıl böyle gider [emoji7]
İnşallah Ali,şu zaman yetersizliği olmasa, hep uçacağız ama ,malesef elimiz kolumuz bağlanıyor çoğu zaman.
Yine de hobimize aşkla bağlıyız. :RCKolik:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Katılıyorum abi inşallah yeni seneniz böyle geçer muhabbet şahane elinize sağlık :thumbup:
Doğukan şu adama bir el atabilir misin.
Sim kassın biraz da , ölüyor adam 3D diye.
İnşallah bu sene uçacağız :saygilar:

Hakan abi yeni yılın kutlu olsun :)

Ne iyi etmişsiniz soluğu sahada alarak... Darısı başımıza :bravo:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hakan abi yeni yılın kutlu olsun :)

Ne iyi etmişsiniz soluğu sahada alarak... Darısı başımıza :bravo:
Sağolasın Rasim :saygilar:
Ne olursa olsun , biz asla sizin rekorları bırak kırmayı, yaklaşamayız bile.Eksi havalarda yaptığınız uçuşları hatırlamak bile beni üşütmeye yetiyor. :D