3D Masters of İZMİR :)

Berkay35' Alıntı:
Uçun tabi :) Kadir abi ne oldu canavara ?

valla çözemedim padavan, inşallah pallerin birinin tam sıkılmamasından kaynaklıdır, yoksa uğraş dur şimdi :)

Haftasonu sasalıdaydık, hava mükemmel değildi ama benim için öğretici oldu Kadir ve Tamer arkadaşıma buradan da teşekkür etmek isterim ayrıca. Yavaştan başladık bizde inşallah ilk helimizi alıcaz yakında.

tamerkaymakci' Alıntı:
Bugun Izmir de hava biraz soguk, hafif ruzgarli ama ucus icin guzeldi.
Bunu firsat bilip Kadir, Levent ve ben minik bir bulusma yaptik. Kadir in ufaklik trex 150 minik bir kirim gecirdi. Baska bir vukuatimiz olmadi :D

Aksam ictimasindan bir goruntu ; :D
Modeller şahane. Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar. Izmir ekibinin yeninden canlanıyor olmasını görmek gerçekten sevindirici :halay:

Mehmet abi havalar izin vermeye başladı bu ara kalabalık olmasada buluşmacıklar yapıyoruz :)

Biraz daha ısınınca katılım artacak işallah. Bir tek Berkay konusu belirsiz. Onu da Kadir'le toplantı yapıp karara bağlayacağız ;D ;D

tamerkaymakci' Alıntı:
Mehmet abi havalar izin vermeye başladı bu ara kalabalık olmasada buluşmacıklar yapıyoruz :)

Biraz daha ısınınca katılım artacak işallah. Bir tek Berkay konusu belirsiz. Onu da Kadir'le toplantı yapıp karara bağlayacağız ;D ;D

Eko modelci olarak alacaz artık onu aramızda Tamer :) çocuk öğrenci malum, şu hc100s i bir alsında hard 3d uçuşlarınla göz doldurur benim padavanım :)

kadir kocaman' Alıntı:
Eko modelci olarak alacaz artık onu aramızda Tamer :) çocuk öğrenci malum, şu hc100s i bir alsında hard 3d uçuşlarınla göz doldurur benim padavanım :)

İyi tamam Kadir. Benimde gönlüm vardı zaten aramıza almaya :)

Mikrolar gelsinde Sasalı semalarını 3 mikro ile dolduralım. Tevfik abi de gelebilirse 4 leriz mikroları :D