6 Kanala İlk Adım V977

Evet arkadaşlar v911 ile başlayıp kısacık süren heli hevesim nerdeyse 2 sene aradan sonra tekrar canlandı, birkaç gündür yaptığım araştırmalar sonucu v977 almaya karar verdim bu arada forumda açılmış konular yaşanan tecrübeler benim için çok yararlı oldu rckolik te vakit geçiren deneyimlerini paylaşan herkese teşekkürler. Yedek parça gereksinimlerimde fikir veren forum üyelerine ayrıca teşekkür ediyorum.

V977 almaya niyetli arkadaşlar için şunu söylemek istiyorum yaptığım tüm inceleme ve araştırmalar sonucu aşağıdaki yedek listesine karar verdim umarım sizler içinde güzel bir referans olur :saygilar:

An itibarı ile helimi ve resimlerdeki yedekleri müdavimi olduğumuz Çin'in gözbebeği Banggood tan sipariş geçtim :laugh: hayırlısı olsun diyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İnşaallah 15-20 gün sonrada ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşmış olurum.

6 Kanala İlk Adım V977

Şimdiden hayırlı olsun %p

6 Kanala İlk Adım V977

Hayırlı olsun, şimdiden keyifli uçuşlar. :)

6 Kanala İlk Adım V977

hayırlı olsun... lipolar biraz geç gelir, keşke yurtiçi temin olayını araştırsaydınız. ama gelir mutlaka... iki ayı bulanlar oldu, bir aydan önce pek olası görmüyorum.

model daha erken gelebilir, 3 hafta gibi bir sürede mesela...

6 Kanala İlk Adım V977

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim banggood tan alışveriş yapmayalı 1,5 yıl oldu sanırım o zamanlar lipo konusunda sorun yoktu çin postası lipo konusunda sıkıntı çıkarmış forumlardan okuduğum kadarı ile böyle hatta hobbyking hava parsel ile lipo göndermiyor artık ancak rasim bey söyledikleriniz beni hayal kırıklığına uğrattı şimdi 2-3 ay ne demek yav :( açıkçası yurtiçi de hiç bakmak aklıma gelmedi bangood tan 29 ocakta iki adet L939 mini rc sipariş vermiştim

onunda yanında ekstar yüksek amperli lipolar eklemiştim sipariş şu an istanbul uluslar arası posta ya gönderildi olarak gözüküyor bakalım onda lipo lar ne olacak bilemiyorum.

6 Kanala İlk Adım V977

3 olmaz da 2 ay bekleyen oldu... 50 günleri bulabiliyor... zaten lipolar ayrı yerden geliyor. O bakımdan asıl ürünü geciktirmez en azından. 5li paket gelene kadar tek lipo ile takılırsınız bir süre.

6 Kanala İlk Adım V977

Rasim Öztürk' Alıntı:
3 olmaz da 2 ay bekleyen oldu... 50 günleri bulabiliyor... zaten lipolar ayrı yerden geliyor. O bakımdan asıl ürünü geciktirmez en azından. 5li paket gelene kadar tek lipo ile takılırsınız bir süre.

Evet siparişte pilleri bölüyor ayrıca kargoluyor onuda kayıtlı hava parsel olarak seçince ayrıca takip numarası veriyormuş şimdi farkettim Allah tan öle seçmişim lipolar 20 doların altında olduğu için takip numarası vermeyecekti, hepten stres yapardım o zaman ;D anladığım kadarı ile bu çinliler lipoları deniz yoluylo gönderiyor oda zaten 45 günden evvel gelmez şimdi yurtiçi araştırma yaptım şaka maka v977 lipo yok.

6 Kanala İlk Adım V977

23. Ocakta sipariş verdiğim piller adanada Hollanda postasını ile geliyordu bu hafta içi elim de olur inşallah :halay: :halay:

6 Kanala İlk Adım V977

Bugün v977 elime ulaştı :coolxf: fakat kırmak 2 dakika sürmedi :evil: :evil: :eek: :eek: :lol:
V977 ile ilgili degerlendirmelerim 6G modu
- Bir kere acayip bir ses var insan evin içinde korkiyor hatta adamın elleri titriyor
-Çok güçlü olduğunu söylemeye gerek yok atik vs(daha yarim metreden fazla kaldiramasam da fark ediliyor
-ilk kırınım çok sur!edi yukarda belirttiğim gibi sandalyeyi bictimm swash kırıldı forumdan bir abi sağolsun öğrendiğim çözümle uzun kollara taktim simdilik sorun yok pallerde de hafif çatlaklar oluştu aslında çarpma şiddetine göre bir dayanikli yine
Bu kıyaslamalar im bedrettin abinin elinde olan v911 e gore dır sim çalışmam yok maalesef olacak inşallah :) :RCKolik:

6 Kanala İlk Adım V977

Muhammed Yilmaz' Alıntı:
Bugün v977 elime ulaştı :coolxf: fakat kırmak 2 dakika sürmedi :evil: :evil: :eek: :eek: :lol:
V977 ile ilgili degerlendirmelerim 6G modu
- Bir kere acayip bir ses var insan evin içinde korkiyor hatta adamın elleri titriyor
-Çok güçlü olduğunu söylemeye gerek yok atik vs(daha yarim metreden fazla kaldiramasam da fark ediliyor
-ilk kırınım çok sur!edi yukarda belirttiğim gibi sandalyeyi bictimm swash kırıldı forumdan bir abi sağolsun öğrendiğim çözümle uzun kollara taktim simdilik sorun yok pallerde de hafif çatlaklar oluştu aslında çarpma şiddetine göre bir dayanikli yine
Bu kıyaslamalar im bedrettin abinin elinde olan v911 e gore dır sim çalışmam yok maalesef olacak inşallah :) :RCKolik:

Muhammed geçmiş olsun kırımsız uçuşlar dilerim bu arada lipo ları hangi siteden sipariş ettin ?

6 Kanala İlk Adım V977

Banggood ten sipariş ettim Bederettin abi bi

6 Kanala İlk Adım V977

Muhammed Yilmaz' Alıntı:
23. Ocakta sipariş verdiğim piller adanada Hollanda postasını ile geliyordu bu hafta içi elim de olur inşallah :halay: :halay:

Lipolar bukadar kısa sürede geliyorsa çok iyi inşaallah benimkilerde 20 gün civarında gelir :p

6 Kanala İlk Adım V977

abi takip numarasının neyle bittiğine yani hangi posta ile geldiğine bağlı eğer BENCE se ile bitiyorsa en az 30 gün eğer başka bir şeyle bitiyorsa mesela benimki NL ile bitiyordu 15-20 gün gibi bi sürede gelir bence
Bu arada ilk uçuruş ve kırım fotoğrafı

6 Kanala İlk Adım V977

Hayırlı olsun kırımsız uçuşlar %p

abi bu v977 ler banggood tan alıyorsunuz gümrük sorun vs çıkmıyomu
? cevabınız önemli saygılar