AT2826 pervane

Furkan Üçer

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hiçbiri
At2826 Motor için pervane arıyorum APC 13x6.5 olması lazım uçakta çift motor olacak bu durumda pervanelere nasıl seçmem gerekiyor cw cww diye yönler varmış bu şekilde zıt yönlü pervane mi almam lazım yoksa aynı pervaneden alıp motorları ters yönlere mi döndürmem gerekiyor pervane yönlerini tam olarak anlayamadım yardımcı olursanız sevirinim.
Pervane cinsi olarak apc oluyor sanırım farklı bir cins pervane seçmiş olsan problem olur mu neyi etkiler?
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Uygun pervane olmadan sadece motor yönü değiştirmek bir anlam ifade etmez. Bu yüzden cw ve ccw pervane alman lazım.

Apc dediği pervane markası. Almak zorunda değilsin. Elektrik motor için üretilmiş aynı ölçülerdeki diğer pervaneler de benzer şekilde çalışır.

Uygun pervane olmadan sadece motor yönü değiştirmek bir anlam ifade etmez. Bu yüzden cw ve ccw pervane alman lazım.

Apc dediği pervane markası. Almak zorunda değilsin. Elektrik motor için üretilmiş aynı ölçülerdeki diğer pervaneler de benzer şekilde çalışır.
Apc bana pervane türü gibi geldi yanlış mı düşünüyorum?

Pervanelerde yönlü olarak bulamıyorum tüm markalar nedense tek yön satıyor nedeni nedir bunun?