7 Inch 294Mm Quad

Hangisi daha uzun uçurur?

• 4S 1800Mah

• 5S 1500Mah

• 3S 5000Mah

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yusuf Bey alşverişinizi hangi sitelerden yapıyorsunuz ?

1. Pili değişin . Banggood da infinity , dinogy ve tattu pillere veya hobbyking den turnigy pillere bakın .
2. Kumandayı daha üst sınıftan seçin ve iyice araştırın.
3. Şarj cihazı tavsiye olarak ISDT Q6 lite veya UP610 200w tavsiye ederim . Hem küçük hemde oldukça kullanışlılar .
4. Eğer aliexpressten alışveriş yapıyorsanız parçalarınızı mümkün olduğunca aynı satıcıdan alın ki her satıcıya ayrı ayrı kargo bedeli ödemekten kurtulun ve satıcıları mümkün olduğuca 4 yıdız üstü seçin .
5. Esc ler ile uçuş kontrol kartını ayrı almak herzaman daha mantıklı . Kartınız 1200 dshot desteklesin ve kameranızda 1200 tvl olsun . Ayrıca kartınızı OSD seçmeye özen gösterin . Ben holybro kakute F4 AIO aldım escli bi paketti ve çok iyi iş gördüler .
6. Gözlük işi çok sıkıntı ama başlangıç için eachine vr d2 pro alabilirsin ama maddi sıkıntın yoksa aomway commander al ve gerisini unuttun . İsterse balkonuna kur 1200tvl camerayı etrafına da kul yemi koyup kuşları gözlemle .
Gözlükler banggood da promosyonda .

Tekrar ediyor olacağım ama tavsiyem gerçekten hiç acele etmeyin . Zaten bu hobiyi en iyi aşçılar diye düşünüyorum . Saatlerce yemek yapıp dakikalar içinde tükenişini seyreden bi onlar bide biz varız.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf88Alkan
Yusuf Bey alşverişinizi hangi sitelerden yapıyorsunuz ?

1. Pili değişin . Banggood da infinity , dinogy ve tattu pillere veya hobbyking den turnigy pillere bakın .
2. Kumandayı daha üst sınıftan seçin ve iyice araştırın.
3. Şarj cihazı tavsiye olarak ISDT Q6 lite veya UP610 200w tavsiye ederim . Hem küçük hemde oldukça kullanışlılar .
4. Eğer aliexpressten alışveriş yapıyorsanız parçalarınızı mümkün olduğunca aynı satıcıdan alın ki her satıcıya ayrı ayrı kargo bedeli ödemekten kurtulun ve satıcıları mümkün olduğuca 4 yıdız üstü seçin .
5. Esc ler ile uçuş kontrol kartını ayrı almak herzaman daha mantıklı . Kartınız 1200 dshot desteklesin ve kameranızda 1200 tvl olsun . Ayrıca kartınızı OSD seçmeye özen gösterin . Ben holybro kakute F4 AIO aldım escli bi paketti ve çok iyi iş gördüler .
6. Gözlük işi çok sıkıntı ama başlangıç için eachine vr d2 pro alabilirsin ama maddi sıkıntın yoksa aomway commander al ve gerisini unuttun . İsterse balkonuna kur 1200tvl camerayı etrafına da kul yemi koyup kuşları gözlemle .
Gözlükler banggood da promosyonda .

Tekrar ediyor olacağım ama tavsiyem gerçekten hiç acele etmeyin . Zaten bu hobiyi en iyi aşçılar diye düşünüyorum . Saatlerce yemek yapıp dakikalar içinde tükenişini seyreden bi onlar bide biz varız.
Hocam sürekli araştırıyorum. ??
Esc yi 4 in 1 almak mantıklı mı sizce?
Ben biri yanarsa çöp olur diye almadım.
Pilleri dediğiniz markaya bakacağım.
Kumandayıda hakkında tr kaynak olduğu için seçtim. Başlangıç için bunu öneriyorlar.
Esc ve uçuş kontrol kartını ayrı almak daha mantıklı yazmışsınız. Alt taraftada ESCli bir paket aldığınızı yazmışsınız. Onu tekrar belirtir misiniz?

Holybro Kakute F4 AIO V2 Flight Controller OSD + Atlatl HV 5.8G 40CH Raceband FPV VTX + Tekko32 35A BLHeli_32 ESC , fiyatı 134$ civarı . Ben aldığımda 110$ promosyonluydu . Biraz bekleyin dönem dönem promosyonlar oluyor . Bundan daha uygun fiyatlı uçuş kontrol kartılarıda bulabilirsiniz . Sizin bütçenizce kalmış .
. Bu linkteki paylaşımlar gibi daha bi çok paylaşım var forumda . Zaman buldukça okuyun çok faydası oluyor . 3 ay önce ben sizden daha az bilgiye sahiptim :)

• Beğen
Tepkiler: Yusuf88Alkan