700n imizin ilk görüntüleri :)

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

yanakadam

Hiç php ile dans ettiniz mi?
Web sitesi
yanakadam.com
Governersüz ve feci açık iğne ayarı ile yaptığım hover :)
Bir iki depo böyle hover edip modelin bir yeri fırlayacakmı diye kontrol edecem galiba :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli

Hadi hayırlı olsun Can, kırımsız bol uçuşlar olsun inşallah... :bravo:

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli

Canım memleketim semalarında ne güzelde duruyor TREX 700 %p

Hayırlı uğurlu olsun, kırımsız uçuşlar Can :thumbup: Bu arada hayırdır Governor da bir sıkınıt mı var da kapalı ??

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli

Hadi bakalım , hayırlı olsun , kırımsız ve güzel uçuşları olur inşallah.......... :)

yanakadam

Web sitesi
yanakadam.com

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Hadi bakalım , hayırlı olsun , kırımsız ve güzel uçuşları olur inşallah.......... :)
Teşekkür ederim kardeşim :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Canım memleketim semalarında ne güzelde duruyor TREX 700 %p
Hayırlı uğurlu olsun, kırımsız uçuşlar Can :thumbup: Bu arada hayırdır Governor da bir sıkınıt mı var da kapalı ??
Ehehe gelde birlikte bi uçalım abi yolun düşmüyor mu?

Governorun sensörünü yeni taktımdı lakin kumandadan ayarlarken fight condition'dan idle-up'u ayarlayamadım sanırım. Kafamın basmadığı bişiler oldu ama zaten 8:10 gibi piste gidebildim (denemek amaçlı) uğraşacak kadar vakit yoktu :)
Eve gelince 600N'in ayarlarına baka baka yaptım birşeyler inşallah olmuştur :) Artık bu akşam hatunu ikna edebilirsem gidip denerim :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli

O zaman sorun yok %p Bende acaba Turker basina geldigi gibi sensor problemi var diye dusunmustum

Tam emin olmamakla beraber belki kurbanda memlekette olabilir, kimbilir, yani inşallah :)

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli

Can kardeşim , acele etme istersen , eksikleri gidermekten ve ayarları adım adım gerçekleştirirken iyi bir kameramana ihtiyacın olacak , Burdur sayfamız biraz şenlensin , yaptığın işlemler de kayıtlı olur böylece , hem gidiyoruz geliyoruz derken bi bakmışın bizim titan da uçmuş olur... :laugh:

yanakadam

Web sitesi
yanakadam.com

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Can kardeşim , acele etme istersen , eksikleri gidermekten ve ayarları adım adım gerçekleştirirken iyi bir kameramana ihtiyacın olacak , Burdur sayfamız biraz şenlensin , yaptığın işlemler de kayıtlı olur böylece , hem gidiyoruz geliyoruz derken bi bakmışın bizim titan da uçmuş olur... :laugh:
Aceleci olmamak hiç bana göre değil :) Benim 1 günde toplamam 1-2 saatte ayar yapmam geri kalan zamanda 1 depo uçup içimi rahatlattıktan sonra bir sürü laf yapmam lazım :)

Ama içimi rahatlatmadan pistten döndüm mü adam gibi uyuyamam, devamlı aklımda şöylede deneseydim ne olurdu felan diye düşünmekle geçer zamanım :D İllaki o model adam gibi uçacak (örn 500lük hep hep aklımda) :) Sonraya bırakamıyorum ya o bende yok işte :)

Sende gayrı şu aletin ayağını yerden kes valla. 16 sından sonra rahat olacağım o zaman istemesende uçurtturacam seni :) En azından hover :)

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli

Hover mi , biz aştık artık o kısmı , alan turunu tail in , yani geri geri atıyorum sıkıntıdan.... :lol: :lol: