8 kanal usb simulator kumandası

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
SuperSimX All In one 8CH RC Phoenix 5 XTR G6 G7 Handle Simulator

fiyat 39 usd kargo dahil

Description:

Brand: SimX
Mode: Mode 2
Item name: PPM Super SimX 20 In 1 8CH RC Phoenix 5XTR Handle Simulator
Size: 19x11x21cm
Gross weight: 710g
Power supply mode: USB, doesn't need batteries.
USB plug cord length: 1m
Interface type: standard USB port
Condition: Windows2000/XP/ME/98/VISTA/Win7 32 bit/64 bit system.
Usage: for all kinds of simulator

Features:

Hardware support:

G7/Phoenix 5.0/XTR/G6 Phoenix 4.0 original serial number, can be online.
Carries a piece of software: XTR, Phoenix 5,G5.5,G6.6,G7

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

pahalı 8 kaanal olunca ne oluyor ben anlamadım :saygilar:

İskender 60 tl +kargo verip 6 kanal thk simülatörünü alacağıma 8 kanal buna 58 usd vermek daha mantıklı.

yanında realflight 7 , phoenix 5 , xtr simuatör yazılımları geliyor ve crack ihtiyacı olmadan içinde dongle olduğu için direk kullanıyorsun.8 kanal bazı modellerde gerekebiliyor(rc jetlerde)

+ thk simülatörde emu ile realflight en fazla 4.5 çalıştırırsın ve eklentilerde 5.paketten ilerisini yükleyemezsin

Değişik sim ve özellikle RF son sürümünü kullanmak isteyen, elinde dongle veya son kumandası olmayanlar ıcın özel bir seçenek.

Paylaşım ıcın teşekkurler abi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8 kanal neye gerek diyenler olabilir şöyle anlatayım.

RF de bazı jet modellerde flap+retrack+smoke+canopy için kanallar gerekiyor.4 de temel kanallar dersek oldu 8.Birde fren ekleyecek olsak 1 kanal eksik kaldı. ;D

Ben simde de mikroda da üst modellerde de kendi kumandamı kullanma yanlısıyım. Bu sim kumandalarına ısınamadım. Dongle a devam :)

Rasim dongle kumandamızı bağladığımızda 8 kanala kadar pek aktif yapamıyoruz maalesef 7 de kalıyor genelde.Ben ilk fırsatta bu simülatörü alıp deneyeceğim.Zaten bu kumandaların stik ve plastik kaliteleri düşük kalıyor.Ben zaten realflight interlink kumanda kullanıyorum dongle da kullandım thk sim de kullandım hiçbirisi interlinkin yerini tutmuyor hatta thk kumandasını daha kaliteli bulduğum esky kumanda kutusuna monte ederek bir nebze kaliteyi artırmıştım.

maalesef resimlerin çoğu uçmuş vakit bulunca tekrar düzenleyeceğim.

Afedersiniz tabiki kendimi tanıtayım.
merhaba üç sorum olacak izninizle.
1)Real 7.5 ver çıkmış bu ne olacak(int bağlı olduğunda PC sorun yaşanırmı update etmek istiyorum gibisinden).
2)Hocam verdiğiniz linkten bu farkı varmı (ürün teknik özellikler açısından)
3) banggood güvenilir bir sitemi

Alımlar kapatılsa mı acaba? google arama motorunda bilinirliğimiz artmış. Belli bir soru ile gelen, sorusunu sorup giden arkadaşlar arttı.

mehmet ibiş' Alıntı:
merhaba üç sorum olacak izninizle.
1)Real 7.5 ver çıkmış bu ne olacak(int bağlı olduğunda PC sorun yaşanırmı update etmek istiyorum gibisinden).
2)Hocam verdiğiniz linkten bu farkı varmı (ürün teknik özellikler açısından)
3) banggood güvenilir bir sitemi

Mehmet Bey,
Foruma kayıt olunduğunda size gönderilen mesajda açıkça belirtildiği gibi ilk mesajda kendinizi tanıtmanız beklenir. Forumumuz çoğu yerden farklı olarak hemen hemen herkesin birbirini tanıdığı bir aile ortamı havasındadır. Bu yüzden direkt konuya giriyorum tarzı sorular cevap bulmaz. Sorduğunuz soruların cevapları zaten forumda mevcut. Özel indeksleme ile aradığınıza kolay ulaşabilmeniz için moderatör arkadaşlar ço kvakit ve emek harcadılar , o yüzden sizdende ilgili simülatör ve yabancı alışveriş siteleri bölümüne bakmanızı rica edeceğim.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Alımlar kapatılsa mı acaba? google arama motorunda bilinirliğimiz artmış. Belli bir soru ile gelen, sorusunu sorup giden arkadaşlar arttı.

Rasim bundan kurtuluş yok.
Ben her zaman otobandaki sorunlu arabayı uzaklaştırma taraftarıyım.Otobanı kapatmak her zaman daha kolayına geliyor yönetimlerin ama ben yinde sorunlu aracın çıkarılması fikrinde hep ısrarcı oldum.Olsun sorusuna cevap alıp gitse de forumu tanımış olurlar. :saygilar: