853D+ 3A Sıcak Hava Üfleme ve Lehimleme İstasyonu Kutu Açma

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Merhaba Arkadaşlar,

Epeydir Mehmet abiyle kutu açılımı yapmıyorduk, özlemişiz doğrusu. :)

Ürünün performansıyla ilgili şimdilik bir bilgi veremiyoruz. İnşallah bol bol kullanır, ürünün hakkını verir ve ilerleyen zamanlarda tecrübelerimizide sizlerle paylaşırız. :saygilar:

Ürünün linki :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ürün gerçekten de çok güzel :heartxf: Bizim gibi aşırı kullanmayanlar için ömürlük bir ekipman diye düşünüyorum :)

Yüzyüze dediğim gibi, bundan sonra lehim yapmak bir eziyet değil bir zevk olacak kardeşim :D

Bu arada ilk fırsatta odadaki yerini de paylaşmanı isteriz ;)

Hayırlı olsun gülegüle kullanın. Bende küçük modelini (868D) kullanıyorum. Masam kalabalık olduğundan daha az yer kaplıyor. Sizin modelin üzerinde besleme olması güzel.Ayrı ayrı ekipman yerine tek kasada iki hatta 3 işlev daha başarılı.

Teşekkür ederim arkadaşlar. İnşallah güzel birşeyler yapabilirim.

Sümer abinin her zaman dediği gibi alet işler el övünür diye düşünerek epey kapsamlı bir ekipman sahibi oldum. :laugh:

Asıl mesele birşeyler öğrenmek, onu becerebilirsek ne mutlu bize. :saygilar:

Türker, güle güle kullan kardeşim. Verdiğin bağlantıdaki fiyatına bakınca, istasyondan öte bir cihaz olmuş sanki. Ayrıca yakınımızda birinde olduğu da iyi oldu, bakarsın istasyona bir uğramamız gerekebilir...

Hayırlı olsun abi. İş yerimde çok kaliteli havyalar, sıcak hava tabancaları, vakumlu havyalar var ama evde ufak bir işim oluyor çok eskiden aldığım bir havya ile işimi halletmeye çalışıyorum. iş yerindeki o kaliteli cihazlardan sonra evde o dandik havyayı kullanmak gerçekten ızdıraba dönüşüyor. Her eve lazım olan bir alet almışsın inşallah bir gün vakumlu havyan da olur.

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN
Merhaba Arkadaşlar,

Epeydir Mehmet abiyle kutu açılımı yapmıyorduk, özlemişiz doğrusu. :)

Ürünün performansıyla ilgili şimdilik bir bilgi veremiyoruz. İnşallah bol bol kullanır, ürünün hakkını verir ve ilerleyen zamanlarda tecrübelerimizide sizlerle paylaşırız. :saygilar:

Ürünün linki :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Abi hayırlı olsun. Güle güle kullan. :):saygilar: (İlk gün yazmıştım ama telefondan yazıp göndere basmayı unutmuşum.:lol:)