Accu rc smilatör

Benim kide iniyo aksama ben de bi denerim ins biri acar acayip merak ettim

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moralinizi bozmak gibi olmasın ama mevcut dongle lar ile bu iş olmaz belki accu RC için crack(emulator) çıkarsa olabilir .

accurc ye gelecek olursak şöyle inceleyeyim dedim biraz sıkı bir donanım istiyor.
Realflight 4.5 da bilgisayaraları kasardı 6 ve sonrasında düzelttiler şimdi iyi oldu.
Phoenix başlarda gerçekçi olmasa bile bilgisayaraı en az kasan program olması nedeniyle gönlümüzde taht kurmuştu v5 den sonra o da kendini epey düzeltti.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da uuboxing and review

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bende dun kurdun dedigin gibi ciddi bi kaynak tuketiyor.
Zannedersem suan da en cok kaynak isteyen bir program

Fakat menuleri dolasirken ayarlar baktigim da ciddi bi kasilmis program da ozellikle program cok fazla bir caba sarf etmeden kablosuz olarak kullanilabiliyor

Model olarak detaylari da gayet hoş tabi denemeden bir sey diyemiycem ama parasini hak ediyor gibi dusundum indirime düserse alip denemek istiyorum :)

Hk nin ve ebay daki dongle ile calismadi malesef direk olarak belki de biraz kasilsa crack islemi acar ama cok zevkli olacagini zannetmiyorum

Mustafa TEMURALAY' Alıntı:
Bende dun kurdun dedigin gibi ciddi bi kaynak tuketiyor.
Zannedersem suan da en cok kaynak isteyen bir program

Fakat menuleri dolasirken ayarlar baktigim da ciddi bi kasilmis program da ozellikle program cok fazla bir caba sarf etmeden kablosuz olarak kullanilabiliyor

Model olarak detaylari da gayet hoş tabi denemeden bir sey diyemiycem ama parasini hak ediyor gibi dusundum indirime düserse alip denemek istiyorum :)

Hk nin ve ebay daki dongle ile calismadi malesef direk olarak belki de biraz kasilsa crack islemi acar ama cok zevkli olacagini zannetmiyorum

Aynen Mustafa bende kurdum CPU yu %100 e kadar zorluyor bu şekilde bu programı pek sevemedim fan sürekli maksimum seviyede çalışıyor.
Ama muhteşem bir program sanki test platformu gibi sim olarak göremedim ama sanki oturup model topluyormussun havasinda .Çok güzel bir özellik ayrıca şimdilik model sayısı çok az sanırım ilerde artar.
En ucuz ebay de 85 USD ye buldum USA da TR ye gondermiyor ama amerikadaniste turu platformlar vasıtasıyla getirilebilir.

Ben de cok merak ediyorum bu yazılımı. Ama bu kadar kaynak tüketmesi beni şaşırtmadı zira bası seyleri ciddi bir sekilde abartmışlar :)

Şeytana uyup acaba alsam mı demeden edemiyorum :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben de cok merak ediyorum bu yazılımı. Ama bu kadar kaynak tüketmesi beni şaşırtmadı zira bası seyleri ciddi bir sekilde abartmışlar :)

Şeytana uyup acaba alsam mı demeden edemiyorum [emoji38]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Valla abi biri test etmek icin gonullu ariyoruz bakalim kim olacak :)

Mehmet workshop bölümünde resmen heli topluyorsun tepkilerine bakıyorsun uçururken ayarlar yapıyorsun bu kadar teferruatlasını görmemiştim resmen sanal test platformu oluşturmuşlar tek kelime ile muhteşem.
İllaki bunu da cracklar çinli kardeşlerimiz acele etmeyin.

Accu rc smilatör

Güzel bir inceleme
Futaba sbus'ı olanlar için gayet güzelmiş

Cok teferruatli abi dedigin gibi ama asil onemli bi nokta benim dikkatimi cekti

Normal ucusta normal servo ile hv servonun farkini hissedebilir

Veya farkli unitr yada motor bunlari fark edebiliriz gercekten bu sistem de ki urunler gercek hayattaki karaktere sahip mi bunlari degistigimiz zaman program da anlasilirmi ben bunu dusunuyorum

Sayet bu duzenegi sanal gercekcilik dedigimiz tabire yansitmislar sa o zaman her sey cok fark eder bir unurunu almadan direk ayarlarini setup ini buradan gorebilicez

Ve buda gercekten buyuk bi kolaylik olacak :)

Mustafa TEMURALAY' Alıntı:
Cok teferruatli abi dedigin gibi ama asil onemli bi nokta benim dikkatimi cekti

Normal ucusta normal servo ile hv servonun farkini hissedebilir

Veya farkli unitr yada motor bunlari fark edebiliriz gercekten bu sistem de ki urunler gercek hayattaki karaktere sahip mi bunlari degistigimiz zaman program da anlasilirmi ben bunu dusunuyorum

Sayet bu duzenegi sanal gercekcilik dedigimiz tabire yansitmislar sa o zaman her sey cok fark eder bir unurunu almadan direk ayarlarini setup ini buradan gorebilicez

Ve buda gercekten buyuk bi kolaylik olacak :)

Aynen gerçekçilik de başarı elde edebilmişlerse süper olacak bugün YouTube da birkaç uçuş videosu izledim PaL sesleri çok farklı .Elbet bir inceleyen olacaktır.

Accu rc smilatör

videolara bakılırsa gerçekçiliği de güzel