Adana 1.Geleneksel Funfly Katılımcı Listesi

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,

Az önce genel bir durum değerlendirme yaparak, aşağıda davet konusu açtığımız organizasyonu nihai şeklini verdik ve uçak biletlerini aldık :halay:

İbrahim kardeşim, lütfen kusura bakma. Senin için uygun olan tarih bizim grupta sıkıntı oldu o yüzden tarih değişikliği yapamadık :-\

Organizasyon detaylarını özellikle sonradan dahil olabilecek arkadaşlar için burada da özellikle özetliyoruz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İlker Sönmez' Alıntı:
Arkadaşlar yarın 20.11.2014 itibariyle ulaşım ve konaklama için kesin sayı vermemiz gerekiyor .

O yüzden yarına kadar Mehmet beye isimlerini kesindir diye bildiren arkadaşlara göre konaklama ve ulaşım ayarlayacağız. Daha sonradan eklenen olursa ayarlama için elimizden geleni yaparız ama söz veremiyorum. İlla ki kalacak bir yer bulunur ama fiyat konusu farklı olabilir.

Asıl mesele uçuş alanımızın şehre 35 km mesafede ve toplu taşıması olmayan bir yerde olması. Sayıya göre minibüs vs ayarlıcaz o yüzden sonradan eklenme olursa ulaşımda sıkıntı çekebiliriz.

Saygılarımla.
Evet değerli arkadaşlar,

Ne yazık ki artık listeyi kapatmamız gerekiyor. 21.11.14 tarihi itibari ile konaklama ve şehiriçi ulaşım organizasyonları yapıldığı için son katılımcı listemiz şu şekildedir.

Gösterdiğiniz ilgi ve destek için başta ADANA Ekibi olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkürler
:RCKolik:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A- Bulusma tarihi :
13-14 Aralik (2 gun, 1 gece konaklamali)

B- Ulasim Sekli:
-- Istanbul ve Kocaeli grubu Uçak ile
-- Ogulcan kardeşimiz Ankara'dan araba ile geliyor ve 2 kişilik yeri var.

C- Ucret:
-- Konaklama ucreti konusu ise kabaca KATILIMCI sayisi netlesince belli olacak. Bu sayi uzerinden Ilker hocamiz Adana da uygun bir otel ile pazarlik yaparak fiyati belirleyecek.

-- Yenecek kebaplar kisiye ait olacak :laugh:

D- Adana Plani
-- Cumartesi Adana sehir gezisi, kebap ziyafetleri
-- Pazar gunun ise tam gun ucus (tabii hava sartlari da musait olursa)

Katilimcilar
1- Mordo Ortaşı - 2 kisi
2- Cenk Essiz- 1 kisi
3- Serkan Sinan ve Seyfettin Tiğir - 2 kisi
4- Ismail Şencan,Sinan Şengüler ve Türkay Tülerli - 3 kisi
5- Türker Akgün - 1 kisi
6- Mehmet Küçüksarı - 2 kisi
7- Ogulcan Acar - 2 kisi
8- Ibrahim Hopa - 1 kisi
9- Tevfik Sıkılı - 1 kişi
10- Omer Erkan- 1 kişi

OTEL Rezervasyon Toplam = 16 kisi

11- Deniz Sert ve Pilot- TR Ekibi - 4 kisi (Adana içi Ulaşım ve konaklama kendileri ayarlıyor)

NOT: Inşallah bir aksilik olmaz ise 2015 Bahar aylarında çok daha erken haber vermek ve daha orta bir lokasyonda, büyük bir organizasyon yapmayı planlıyoruz :RCKolik:

KONAKLAMA Detayları
Erhan :
Otelimizi ayarladık. bugün ilker abi ile kordine sonucu otelimiz belli oldu. şehrin merkezinde . şimdi sırada rahat ve ekonomik bir minibüs. buyrun resimler.

Kişi başı 60 tl. sabah kahvaltısı dahil. hamam ev sauna ücretsiz. vs..

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ne kusru Mehmet Abi , sağol ilgin alakan için. Bu tarih için tekrardan bilet keşfi yapayım o zaman ben. Sormak istediğim bir soru var. 13 Aralık Cumartesi günü havalimanından kalkış saatiniz ve Adana Havalimanı'na iniş tahmini olarak saat kaç olarak görünüyor ? 14 Aralık Pazar için dönüş uçağının saatini de yazabilir misin abi.

Ucak detaylari su sekilde Ibrahim

13.Ara.2014 / 07:00 İSTANBUL/Sabiha Gökçen Havalimanı 13.Ara.2014 / 08:25 ADANA/Adana Havalimanı
14.Ara.2014 / 20:25 ADANA/Adana Havalimanı 14.Ara.2014 / 21:55 İSTANBUL/Sabiha Gökçen Havalimanı

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ucak detaylari su sekilde Ibrahim

13.Ara.2014 / 07:00 İSTANBUL/Sabiha Gökçen Havalimanı 13.Ara.2014 / 08:25 ADANA/Adana Havalimanı
14.Ara.2014 / 20:25 ADANA/Adana Havalimanı 14.Ara.2014 / 21:55 İSTANBUL/Sabiha Gökçen Havalimanı

Antalya(AYT) Adana(ADA) 13/12/2014 07:15 08:15
Adana(ADA) Antalya(AYT) 14/12/2014 20:20 21:25

Süper oldu süper :yuppi: Ekle beni de abi. Havalimanında görüşmek üzere . :) Gelsin kebaplar ; uçsun heliler , uçaklar :D

Dün gidiş-dönüş bilet 147 liraydı ; bugün 86 lira olmuş . :laugh: Düşünmeden direk aldım.

mehmet abı ıns bende ordayım :)

İbrahim HOPA' Alıntı:
Antalya(AYT) Adana(ADA) 13/12/2014 07:15 08:15
Adana(ADA) Antalya(AYT) 14/12/2014 20:20 21:25

Süper oldu süper :yuppi: Ekle beni de abi. Havalimanında görüşmek üzere . :) Gelsin kebaplar ; uçsun heliler , uçaklar :D

Dün gidiş-dönüş bilet 147 liraydı ; bugün 86 lira olmuş . :laugh: Düşünmeden direk aldım.
Super :thumbup: o zaman sana da kalacak otel ayarliyoruz Ibrahim, dogru mudur ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Super :thumbup: o zaman sana da kalacak otel ayarliyoruz Ibrahim, dogru mudur ??

Doğrudur abi. Otelde kalacaklara +1 :)

İSMAİL ŞENCAN - SİNAN ŞENGÜLER
ATLAS JET
KK30 13Dec14 ISTANBUL
(Ataturk) ADANA 07:00 08:25

KK35 14Dec14 ADANA ISTANBUL
(Ataturk) 20:00 21:35
:RCKolik:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
İSMAİL ŞENCAN - SİNAN ŞENGÜLER
Bu demektir ki siz de kesin geliyorsunuz, son dakika da çok büyük bir mani çıkmaz ise :thumbup:

Aynen abi aldım sabah biletleri Allah izin verirse 13 aralık cumartesi adanadayız.

Ynt: Adana 1.Geleneksel Funfly Katılımcı Listesi

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Aynen abi aldım sabah biletleri Allah izin verirse 13 aralık cumartesi adanadayız.
Ismail e belki büyük bir Süprizim iz olabilir.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Ismail e belki büyük bir Süprizim iz olabilir.
Neden sadece Ismail supriz var da bize yok Erhan :( :(

Sent from my iPhone using Tapatalk