Adana 1.Geleneksel Funfly Katılımcı Listesi

Ynt: Adana 1.Geleneksel Funfly Katılımcı Listesi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Neden sadece Ismail supriz var da bize yok Erhan :( :(

Sent from my iPhone using Tapatalk
Abi arkadaş 8 aydır bunu bekliyor. Gelince görürsünüz işallah.

Sağol kardeşim eğer gerçekleşirse süper olur. :halay:

otelimizi ayarladık. bugün ilker abi ile kordine sonucu otelimiz belli oldu. şehrin merkezinde . şimdi sırada rahat ve ekonomik bir minibüs. buyrun resimler.

kişi başı 60 tl. sabah kahvaltısı dahil. hamam ev sauna ücretsiz. vs....

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
otelimizi ayarladık. bugün ilker abi ile kordine sonucu otelimiz belli oldu. şehrin merkezinde . şimdi sırada rahat ve ekonomik bir minibüs. buyrun resimler.
Teşekkürler arkadaşlar, sizlere de zahmet veriyoruz ama artık kusura bakmayın ;) :)

Teşekkürler arkadaşlar, sizlere de zahmet veriyoruz ama artık kusura bakmayın ;) :)

olurmu abi estafurullah.

Otelin açılışı bu sene yapılmış galiba . :)

Tam detaylar nedir diye yazacaktım Erhan Abi eklemiş mesajına.Bu fiyata bundan iyisi Şam'da kayısı. Abi kahvaltı dahil yazmışsın da bizi kahvaltıya ciğerciye götürmeyecek misin ? :D

İbrahim HOPA' Alıntı:

Tam detaylar nedir diye yazacaktım Erhan Abi eklemiş mesajına.Bu fiyata bundan iyisi Şam'da kayısı. Abi kahvaltı dahil yazmışsın da bizi kahvaltıya ciğerciye götürmeyecek misin ? :D
Bildiğim kadarı ile sabah kahvaltıda ciğer Urfa'da meşhur, Adana değil ki :laugh:

Adana, Urfa, Antep ve Diyarbarkır’da kahvaltıda dahi ciğer kebap yenir veya biraz daha hafif bir şey almak isteyenlerin de kahvaltıda kelle,paça,çürük, işkembe gibi çorbasıda içilir.

Bildiğim kadarı ile sabah kahvaltıda ciğer Urfa'da meşhur, Adana değil ki :laugh:

Ozaman Urfa'ya gelin... Urfa bana daha yakın:)

İbrahim HOPA' Alıntı:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Adana, Urfa, Antep ve Diyarbarkır’da kahvaltıda dahi ciğer kebap yenir veya biraz daha hafif bir şey almak isteyenlerin de kahvaltıda kelle,paça,çürük, işkembe gibi çorbasıda içilir.
Harun Küçükler' Alıntı:
Ozaman Urfa'ya gelin... Urfa bana daha yakın:)

durun şimdi ciğer konusunda çok iddalıyım. diyarbakırda ve urfada ciğer yemiş arkadaşlar bile ciğerci bedo da ciğer yedikten sonra ''iyiymiş bee'' dediklerini biliyorum.

adana da kebap meşurdur ve güzeldir de ama ben hep ciğer yerim. :):):):)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
durun şimdi ciğer konusunda çok iddalıyım. diyarbakırda ve urfada ciğer yemiş arkadaşlar bile ciğerci bedo da ciğer yedikten sonra ''iyiymiş bee'' dediklerini biliyorum.

adana da kebap meşurdur ve güzeldir de ama ben hep ciğer yerim. :):):):)
İyi güzelde Urfa gezim sırasındaki tecrübeme göre, sabah kahvaltı da ciğer yiyince akşama kadar bir şey yemek istemiyor insan :-\ Böyle de bir dezavantajı var ciğerin :lollol: :lol:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
kişi başı 60 tl. sabah kahvaltısı dahil. hamam ev sauna ücretsiz. vs....
:bravo: :halay: :yuppi: :yuppi:

abi sabah ciğer biraz ağır gelebilir. benin aslında kahvaltı için bildiğim çok güzel göl manzaralı kahvaltı yeri var ama gerek yok otelde kahvaltı var oraya çay içmaya gideriz artık.

Yav, arkadaşlar! Yapmayın bunu! Kanıma giriyorsunuz!

Keğabın arkasından künefe de var mı, künefe?