Adana 1.Geleneksel Funfly Katılımcı Listesi

omer abı bujı ıstıcısı starter yakıt sarj aletı bende var getırmene gerek yok ve para vermene de gerek yok mısafırsınız

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Buji ısıtıcısı, ve takım taklavat bende olur. Starter helikopter için var. Iyi ne yaparsa getiririm. Şarj aletim var. Alana getiricem. Yakıt ne yazıkki yok.

mustafa yildiz' Alıntı:
omer abı bujı ıstıcısı starter yakıt sarj aletı bende var getırmene gerek yok ve para vermene de gerek yok mısafırsınız

Çok teşekkürler arkadaşlar! :) Muhtemelen bütün günü motorla uğraşarak geçiririm, ama olsun!

Buluşma zamanı HATAY' da olursam kendi aracımla sizleri görmeye geleceğim haberiniz olsun :saygilar:

İlker Sönmez' Alıntı:
Bugün yağmur başladı haftasonuna kadar biter inşallah
Hayda bu nereden çıktı şimdi :( :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Biraz iştah bozucu mehmet abi ama napalım yapacak bişey yok, şuan itibari ile hafif yağmurlu hava mevcut. Dua edelim inşallah hafta sonuna havalar açılır, bizimde yüzümüz güler.

Omer Erkan' Alıntı:
Hava durumu buluşma günü için Adanayı güneşli gösteriyor! :halay:
Abi az önce baktım, Winguru Cumartesi yağışlı, pazar normal gösteriyor. Ama tüm haftaya bakarsak bu hafta pek de iyi bir hafta değil gibi :embarras: Gerçi daha haftasonuna epey var, kayma olabilir :rolleyes:

Bakalım ne olacak. En kötü kebapları yer, muhabbetimiz eder, yeni dostlarla tanışıp dönmüş oluruz :halay:

"Gönül ne kebap ister, ne de kahve gönül muhabbet ister uçmak bahane" :yuppi:

"YARARLI LINKLER - Hava Durumu" sayfasına ADANA ilimiz de ilave edilmiştir :halay:

Adana'ya ait hava tahminleri Windguru üzerinden takip edilebileri :)

Cumartesi günkü yağış miktarı oldukça azalmış :) Pazar günü ise hava güneşli gözüküyor çok şükür :halay:

Winguru kardeşimize göre Cumartesi yağışı sadece gece o da çok az miktar. İnşallah cumartesi gündüz de yağış yok :yuppi:

mehmet abi dün yazdan kalma harika bir hava vardı, hatta resim yüklemek istedim yalnız telden yükleyemedim. Bugün ise hava kapalı ve hafif yağmur var. Inşallah cumartesi ve pazar havalar açık ve dünkü gibi olur. Hava durumlarında bugün dahil haftaya kadar açık gösteriyor. Yarin ola hayrola.

Arkadaşlar, daha önce küçük bir uçak getirmek istediğimi söylemiştim, ama getiremiyeceğim. :( Dolayısıyla, benim açımdan alet, adavat, yakıt vs ihtiyacı da kalmadı. Yardım teklifleriniz için teşekkürler.