Adana 1.Geleneksel Funfly Katılımcı Listesi

DenizSERT' Alıntı:
Pilot-Tr Tayfa olarak geliyoruz :)

denizcim bizden yani adana ekibinden kalcak yer veya ulaşım açısından istediğiniz bişey varmı. yok sa siz mi ayarlıcaksınız.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
denizcim bizden yani adana ekibinden kalcak yer veya ulaşım açısından istediğiniz bişey varmı. yok sa siz mi ayarlıcaksınız.
Ben bugün Denizle konuştum Erhan. Bir aksilik olmaz ise Hasan abi dahil 4 kişi olarak araba ile geliyorlar ve kalacak yeri kendileri ayarlıyorlarmış. Pazar gunü de uçuş pistine gelecekler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ynt: Adana 1.Geleneksel Funfly Katılımcı Listesi

Omer Erkan' Alıntı:
Arkadaşlar, hava limanında Pazartesi sabah saat 6-7'e kadar vakit geçermi, ne dersiniz?
Valla geçer ama. Sana bağlı. Ben daha önce sabahlamıştım ama çok rahatsız olmuştum.

Mehmet, listeye beni de ilave edebilirsin. Gidiş sizinle aynı uçuş, yani;

TK7260 13.Ara.2014 / 07:00 İSTANBUL/Sabiha Gökçen Havalimanı 13.Ara.2014 / 08:25 ADANA/Adana Havalimanı

Erhan, otel rezervasyonundaki +3 opsiyondan birini benim için kesinleştirirmisin?

Pazar akşamı da bir yakınımda kalıp Pazartesi 21:00'da döneceğim.

Omer Erkan' Alıntı:
Mehmet, listeye beni de ilave edebilirsin. Gidiş sizinle aynı uçuş, yani;
Dayanamadın kebaplara değil mi abi :laugh: :halay: :yuppi:

İlker Sönmez' Alıntı:
Arkadaşlar yarın 20.11.2014 itibariyle ulaşım ve konaklama için kesin sayı vermemiz gerekiyor .

O yüzden yarına kadar Mehmet beye isimlerini kesindir diye bildiren arkadaşlara göre konaklama ve ulaşım ayarlayacağız. Daha sonradan eklenen olursa ayarlama için elimizden geleni yaparız ama söz veremiyorum. İlla ki kalacak bir yer bulunur ama fiyat konusu farklı olabilir.

Asıl mesele uçuş alanımızın şehre 35 km mesafede ve toplu taşıması olmayan bir yerde olması. Sayıya göre minibüs vs ayarlıcaz o yüzden sonradan eklenme olursa ulaşımda sıkıntı çekebiliriz.

Saygılarımla.
Evet değerli arkadaşlar,

Ne yazık ki artık listeyi kapatmamız gerekiyor. Bugün itibari ile organizasyon yapıldığı için son katılımcı listemiz şu şekildedir.

Gösterdiğiniz ilgi ve destek için başta ADANA Ekibi olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkürler
:RCKolik:

Katilimcilar
1- Mordo Ortaşı - 2 kisi
2- Cenk Essiz- 1 kisi
3- Serkan Sinan ve Seyfettin Tiğir - 2 kisi
4- Ismail Şencan,Sinan Şengüler ve Türkay Tülerli - 3 kisi
5- Türker Akgün - 1 kisi
6- Mehmet Küçüksarı - 2 kisi
7- Ogulcan Acar - 2 kisi
8- Ibrahim Hopa - 1 kisi
9- Tevfik Sıkılı - 1 kişi (%99 geliyor)
10- Omer Erkan- 1 kişi

11- Deniz Sert ve Pilot- TR Ekibi - 4 kisi (Adana içi Ulaşım ve konaklama kendileri ayarlıyor)
12- Yusuf Bakar / Istanbul - 1 kişi (Kalma dahil kendisi ayarlayacak)

OTEL Rezervasyon Toplam = 16 kisi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
NOT: Inşallah bir aksilik olmaz ise 2015 Bahar aylarında çok daha erken haber vermek ve daha orta bir lokasyonda, büyük bir organizasyon yapmayı planlıyoruz :RCKolik:

Bence bu haliyle de geniş bir katılım oldu. Her biri çok değerli, ülkenin 7-8 farklı yerinden gelecek 20 ye yakın belki aşkın modelci abilerimiz arkadaşlarımız var. Sağlam olacak belli ki :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bence bu haliyle de geniş bir katılım oldu. Her biri çok değerli, ülkenin 7-8 farklı yerinden gelecek 20 ye yakın belki aşkın modelci abilerimiz arkadaşlarımız var. Sağlam olacak belli ki :)
Yalnız bir dahakine Eskişehir ekibini de bekliyoruz Rasim, öyle yan yattı çamura battı yok. :laugh:

yaklaşık şehir dışından 20 kişiyi aşkın kişi gelicek. güzel biir buluşma olucak.

şu an itibari ile artık katılımcı sayısı kesinleşti. biz de buna göre otel ve ulaşım ı rezervini yaptık.

bugün de ulaşım olayını kesinliğe kavuşturduk. 20 kişilik mercedes splintır söförü ile birlikte aralık 13-14 üne rezerve edildi. günlük söför dahil 150 tl olucak şekilde kullandığımız yakıt bize ait olucak şekilde. heralde 450 tl gibi bi mevla en fazla ulaşıma gider.

kedimide ulaşıma ekliyorum. :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:
bu şekilde ulaşım 17+1 oluyor.

gün yaklaştıkca adana turu güzergahını ayarlarız.

Arkadaşlar, eğer getirebilirsem, el bagajı olarak daha önce forumda yapımını anlattığım bu modeli getirmek istiyorum. Ama herhalde sadece modeli ve radyoyu taşıyabilirim. Orada starter, buji ısıtıcı, şarj aleti, yakıt (bedeli mukabilinde), takım taklavat vs gibi şeylerden faydalanma imkanım olabilirmi? :-\

Öyle bir meydanda, kendilerini severim, iyi arkadaşlardır, ama yalnızca vantilatörcüleri izleyip dönmek istemiyorum doğrusu! :'(

Ynt: Adana 1.Geleneksel Funfly Katılımcı Listesi

Omer Erkan' Alıntı:
Arkadaşlar, eğer getirebilirsem, el bagajı olarak daha önce forumda yapımını anlattığım bu modeli getirmek istiyorum. Ama herhalde sadece modeli ve radyoyu taşıyabilirim. Orada starter, buji ısıtıcı, şarj aleti, yakıt (bedeli mukabilinde), takım taklavat vs gibi şeylerden faydalanma imkanım olabilirmi? :-\

Öyle bir meydanda, kendilerini severim, iyi arkadaşlardır, ama yalnızca vantilatörcüleri izleyip dönmek istemiyorum doğrusu! :'(

Buji ısıtıcısı, ve takım taklavat bende olur. Starter helikopter için var. Iyi ne yaparsa getiririm. Şarj aletim var. Alana getiricem. Yakıt ne yazıkki yok.