adim dahsin

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

dahsın

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
selam
adim dahsin yer mersin

Adınız / Soyadınız
dahsin
Nereden Katılıyorsunuz
mersin
İlgilendiniz Model
Hepsi
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
hepsss
İlgi Alanı
Uçak
Foruma "tuhaf bir şive" ile giriş yapan herkesi kalibar zanneder olduk! Valla bu kalibar-bingbing bizim ayarlarımızı bozdu:lollol: Paranoyaklaştırdı, şüpheci yaptı bizi, toptan!
Olağan Şüpheliler filmindeki "Kaysersoze" gibi...
Kara Murat kim? Kara Murat benim... hayır benim...hayır benim dilemması gibi...
Şehir efsanesi gibi!
Holivud sineması duysa filmini çekebilir: Return of the Calibar ya da Legend of the Calibar...gibi
Kalibar kim? Yoksa aramızdan biri şaka mı yapıyor?:rolleyes: Olabilir... Aman Tanrım yoksa kalibar ben miyim? Geceleri sinsi planlar yapan bir şizofren :rolleyes:
Aklımı yitiriyorum galiba! Kalibaaaarrrrrrr diye bağırasım geliyor:lollol::lollol::lollol:

Özgür Öztürk

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Foruma "tuhaf bir şive" ile giriş yapan herkesi kalibar zanneder olduk! Valla bu kalibar-bingbing bizim ayarlarımızı bozdu:lollol: Paranoyaklaştırdı, şüpheci yaptı bizi, toptan!
Olağan Şüpheliler filmindeki "Kaysersoze" gibi...
Kara Murat kim? Kara Murat benim... hayır benim...hayır benim dilemması gibi...
Şehir efsanesi gibi!
Holivud sineması duysa filmini çekebilir: Return of the Calibar ya da Legend of the Calibar...gibi
Kalibar kim? Yoksa aramızdan biri şaka mı yapıyor?:rolleyes: Olabilir... Aman Tanrım yoksa kalibar ben miyim? Geceleri sinsi planlar yapan bir şizofren :rolleyes:
Aklımı yitiriyorum galiba! Kalibaaaarrrrrrr diye bağırasım geliyor:lollol::lollol::lollol:
Eyvahhh " kalibar etkisi " 🤣🤣

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Aman Allahım! yeni bir akım mı doğuyor? Kalibarizm.Bu durumda hepimiz Kalibarist oluyoruz.İyi hoş ta, bu akımın kurucusu kim acaba? :D
Dur daha Tamer, Binginizm var sırada , akım çok , yaratanı da çok , binginist de olabiliriz yani ;D

İlgi Alanı
Hepsi
dahsin yer mersin diye fiyakali bir girişin ardindan adami küstürdünüz, kalibar durumu nedir merak icerisindeyim halbuki.

• Haha
Tepkiler: TAMER ÖZTÜRK