adim dahsin

dahsın

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
selam
adim dahsin yer mersin

Adınız / Soyadınız
dahsin
Nereden Katılıyorsunuz
mersin
İlgilendiğiniz Model
Hepsi
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
hepsss
Foruma "tuhaf bir şive" ile giriş yapan herkesi kalibar zanneder olduk! Valla bu kalibar-bingbing bizim ayarlarımızı bozdu:lollol: Paranoyaklaştırdı, şüpheci yaptı bizi, toptan!
Olağan Şüpheliler filmindeki "Kaysersoze" gibi...
Kara Murat kim? Kara Murat benim... hayır benim...hayır benim dilemması gibi...
Şehir efsanesi gibi!
Holivud sineması duysa filmini çekebilir: Return of the Calibar ya da Legend of the Calibar...gibi
Kalibar kim? Yoksa aramızdan biri şaka mı yapıyor?:rolleyes: Olabilir... Aman Tanrım yoksa kalibar ben miyim? Geceleri sinsi planlar yapan bir şizofren :rolleyes:
Aklımı yitiriyorum galiba! Kalibaaaarrrrrrr diye bağırasım geliyor:lollol::lollol::lollol:

Foruma "tuhaf bir şive" ile giriş yapan herkesi kalibar zanneder olduk! Valla bu kalibar-bingbing bizim ayarlarımızı bozdu:lollol: Paranoyaklaştırdı, şüpheci yaptı bizi, toptan!
Olağan Şüpheliler filmindeki "Kaysersoze" gibi...
Kara Murat kim? Kara Murat benim... hayır benim...hayır benim dilemması gibi...
Şehir efsanesi gibi!
Holivud sineması duysa filmini çekebilir: Return of the Calibar ya da Legend of the Calibar...gibi
Kalibar kim? Yoksa aramızdan biri şaka mı yapıyor?:rolleyes: Olabilir... Aman Tanrım yoksa kalibar ben miyim? Geceleri sinsi planlar yapan bir şizofren :rolleyes:
Aklımı yitiriyorum galiba! Kalibaaaarrrrrrr diye bağırasım geliyor:lollol::lollol::lollol:
Eyvahhh " kalibar etkisi " ??

Aman Allahım! yeni bir akım mı doğuyor? Kalibarizm.Bu durumda hepimiz Kalibarist oluyoruz.İyi hoş ta, bu akımın kurucusu kim acaba? :D
Dur daha Tamer, Binginizm var sırada , akım çok , yaratanı da çok , binginist de olabiliriz yani ;D

dahsin yer mersin diye fiyakali bir girişin ardindan adami küstürdünüz, kalibar durumu nedir merak icerisindeyim halbuki.

• Haha
Tepkiler: Tamer Öztürk