Agusta içinde Raptor 90

DALGAYARAN

Yeni Uye
Bu da benim scale helim.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Agusta içinde Raptor 90

Maalesef bir hata yaptım, videoyu yükleyemedim. Ama tekrar deneyeceğim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yavuz Bey , modeliniz gerçekten çok güzel gözüküyor :thumbup:

Nice kırımsız uçuşlar dilerim.

Yavuz abi , ellerine sağlık , take off'undan landing'ine kadar harika görünüyordu.... :bravo:

Yavuz Bey'in modelini Hazerfen'de canlı görme şansım olmuştu, gerçekten çok güzel bir scale. :bravo:
Ayrıca Yavuz Bey yaptığı scale uçuş pilotajıyla da gerçekten modelin hakkını veriyor, uçarken izlemesi de apayrı bir keyifti. :saygilar:

Sağolun arkadaşlar, inşallah yakında beraber uçma fırsatını yakalarız.
Bu ara ben de uçamıyorum ama bir müsait zamanda İzmite gelmek istiyorum.

Ynt: Agusta içinde Raptor 90

Yavuz abicim gelmiş :) modellerini yakından görme kendisiyle tanışma arkadaş ve dost olma şansını yakalamış biriyim :) beraber uçtuğumuz günler daha bir güzel ve keyifli oluyor , yaşını hiç göstermeyen , ruhu genç delikanlımız :)

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesutcuğum, övgülerine içten teşekkür ederim.
Seninle uçmak, beraberken engin bilgilerinden faydalanmak çok güzel,
inşallah yakında tekrar yoğun uçacağız.

Inşallah Yavuz abicim :) cumartesi geliyosun dimi açılışa ?

Yazlık evim, Hereke/Şirinyalı semtinde, helikopterim orada ve bu hafta yazlığa gideceğim, ve de
etkinliğe de geleceğim, bir aksilik olmazsa. Uçucu arkadaşları bir arada görmek keyifli olacak.
Ama şu var ki gözlerim M.Küçüksarı yı arayacak.

M.Küçük sarı kendini ateşe atıp nikah defterine imzayı atacak :D ;) ;)

Mesut AKIN' Alıntı:
M.Küçük sarı kendini ateşe atıp nikah defterine imzayı atacak :D ;) ;)
Evet Mesut üstad, aynen öyle 40'dan sonra durduk yere başımıza iş açıyoruz :lollol:

Mesut AKIN' Alıntı:
Yavuz abicim gelmiş :) modellerini yakından görme kendisiyle tanışma arkadaş ve dost olma şansını yakalamış biriyim :) beraber uçtuğumuz günler daha bir güzel ve keyifli oluyor , yaşını hiç göstermeyen , ruhu genç delikanlımız :)
Senin kadar olmasa da ben de 1-2 defa Yavuz abi ile aynı buluşmada bulundum. Gerek insanlığı, gerekse kibarlığı ile tam bir Istanbul Beyefendisidir kendisi :bravo: Ha bir de unutmadan forumların da hala en yakışıklı delikanlısıdır %p

Türker Akgün' Alıntı:
Yavuz Bey'in modelini Hazerfen'de canlı görme şansım olmuştu, gerçekten çok güzel bir scale. :bravo:
Ayrıca Yavuz Bey yaptığı scale uçuş pilotajıyla da gerçekten modelin hakkını veriyor, uçarken izlemesi de apayrı bir keyifti. :saygilar:

Bu da Yavuz abimizin Tareq Istanbul Show yapmış olduğu diğer scale heli uçuşu :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yavuz Dalgayaran' Alıntı:
Yazlık evim, Hereke/Şirinyalı semtinde, helikopterim orada ve bu hafta yazlığa gideceğim, ve de
etkinliğe de geleceğim, bir aksilik olmazsa. Uçucu arkadaşları bir arada görmek keyifli olacak.
Ama şu var ki gözlerim M.Küçüksarı yı arayacak.
Abi ben de tarihler çakışmasın diye çok uğraştım ama olmadı :-\ Nasip işte :'( Inşallah Ramazan sonrası yapacağımız Solaklar- ClubRC buluşmasında telafi ederiz ;)

Agusta içinde Raptor 90

Geçen gün, bir düğün arabasını arkasında okudum.
RAHAT BATTI.

Agusta içinde Raptor 90

Mehmetciğim teşekkür ederim, hem övgülere, hem de videoya.
Size de mutluluklar dilerim, sağlıklı ve uzun ömürlü (Bizim ki gibi, 41.ci yıl) beraberliğiniz olsun.

Agusta içinde Raptor 90

Geçen gün, bir düğün arabasını arkasında okudum.
RAHAT BATTI.
Bir durum tespiti bu kadar güzel yapılabilir abi :thumbup: :lollol:

Mehmetciğim teşekkür ederim, hem övgülere, hem de videoya.
Size de mutluluklar dilerim, sağlıklı ve uzun ömürlü (Bizim ki gibi, 41.ci yıl) beraberliğiniz olsun.
Maşallah diyorum, allah nazardan saklasın abi. Inşallah bizimkisi de benzeri olur :)