Aliexpress XK K110 Siparişi

Tekrar selamlar, Aliexpress üzerinden verdiğim K110 siparişimle ilgili bugün takip kısmında bir güncelleme oldu ve bunu diyor

• Gönderi, menşe ülkesi deposundan yola çıkamadı <-
    2020-05-19 06:47:47 [GMT+8]

• Gönderi, menşe ülkesi deposunda
    2020-05-13 16:40:27 [GMT+8]

• Gönderi sevk edildi
    2020-05-13 16:40:27 [GMT+8]

Aliexpress Standart Shipping

Sorunu anlayamadım bilgilendirecek biri olursa çok sevinirim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, yaşadığımız bu dönemde normal bir hizmet beklemiyorsunuz her halde, sabırlı olun gelir ürünler, zaten gelmez ise de adamlar paraları geri ödüyor.
Bakın benimde Nisan ayının 5'in de verdiğim bir sipariş var ve mayıs ayının 4'ün de kargoya verdiler yani bir ay sonra. :) ve mayıs ayının 12'sin de ancak havayolu kabul etti, yani sonuçta gelecek, ki zaten normal zamanda da 1-2 ayı göze alıyorduk. :saygilar:

Arkadaşlar, yaşadığımız bu dönemde normal bir hizmet beklemiyorsunuz her halde, sabırlı olun gelir ürünler, zaten gelmez ise de adamlar paraları geri ödüyor.
Bakın benimde Nisan ayının 5'in de verdiğim bir sipariş var ve mayıs ayının 4'ün de kargoya verdiler yani bir ay sonra. :) ve mayıs ayının 12'sin de ancak havayolu kabul etti, yani sonuçta gelecek, ki zaten normal zamanda da 1-2 ayı göze alıyorduk. :saygilar:
Evet abi haklısın. bende biraz araştırdım İngiliz forumlarda Aliexpress Standard Shipping yönteminde böyle sorunlar yaşayan çok kişi gördüm genel olarak bu hatayı alan kişilerin sebebi konteyner içinde eksiksiz kontrol edilmemiş bir kargo varsa konteyner içindeki tüm kargoları iptal edip tekrardan kontrol etmek için bekletilirmiş kısa bir süre sonrada kontrol edilip yola çıkarmış. Bu hatayı alan bir kaç kişide de para iadesi olmuş ama bu en son ihtimal galiba. satıcıya mesaj attım bakalım ne olacak.

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Şayet DHL, EMS vs gibi çok pahalı kargo firmalarını seçmiyorsanız, Uzakdoğu'dan ödeme gününden itibaren 60 günü göze alın!
Şayet 60 günü beklemeyi göze alamıyorsanız oralardan sipariş verip moralinizi bozmayın!
Her ne kadar 10-30 gün gibi süreler verilebiliyorsa da, kargo seçeneğini seçtiğiniz pencerelerin altında yazar 60 gün kadar sürebileceği, hatta satıcıyı koruyan bir de madde eklenmiştir o sayfada.

• Beğen
Tepkiler: Bugra Baysal
Merhabalar k110’u aldığım satıcıdan maalesef ki bugün böyle bir mesaj geldi ne yapsam bilemedim para iadesi mi istesem yoksa tekrar geri göndermesini mi istesem.Aldığım piller bile az kaldı giriş yapacak ama k110 daha depodan çıkamadı?

Sevgili Arkadaşım, üzgünüm ben postanenin öğeyi iade etmesinden korkuyorum. Bir anlaşmazlık açabilirsiniz ve biz size tam bir geri ödeme ayarlayacağız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Piller muhtemelen gümrükten geçmeyecek.
Ben senin yerinde olsam beklerim
Yani abi para iadesine tamam mı diyeyim yoksa tekrar göndermesini mi bekleyeyim?

bu sabah biraz konuştuk bana bunu yazmıştı satıcı

Sevgili Arkadaşım, üzgünüm ben postanenin öğeyi iade etmesinden korkuyorum. Bir anlaşmazlık açabilirsiniz ve biz size tam bir geri ödeme ayarlayacağız

şimdi baktım takip numarasından bu yazıyor.

Exception parcel handling in sorting center
Tasnif merkezinde istisnai parsel kullanımı

2020-05-23 09:57:18

【8】Exception parcel handling in sorting center
Tasnif merkezinde istisnai parsel kullanımı

2020-05-23 09:57:08

Son düzenleme: